Daj cynk
Reklama

Aktualności

SpecShop: nowości

Aktualności, 10.02.2009, h. 15:50, dodał: Promant
22

SpecShop włączył do swojej oferty trzy ciekawe repliki ASG z rodziny M4: GBB Socom Gear N4 Noveske, GBB Wei Tech M4A1 oraz G&G M4A1 Combat Machine.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie SpecShop pojawiły się w ofertcie nowe repliki ASG z rodziny M4. O wszystkich pisaliśmy już w newsach, przy okazji premiery rynkowej, a teraz będziemy mogli nabyć je w polskich sklepach. Dwie pierwsze pozycje to: GBB Socom Gear N4 Noveske oraz GBB Wei Tech M4A1. Replika typu hard kick gas blow back firmy Socom Gear: N4 Noveske ma długość: 850mm, waży: 2700g i wykonana jest z metalu. Pojemność magazynka: 30BB. Prędkość początkowa na 0.2BB: 460-470fps.

 

 

Replika posiada licencjonowane oznaczenia Noveske i zasilana jest green gazem ze zbiornika w magazynku. Model wyposażony jest w działający Bolt Catch, dźwignię przeładowania otwierającą osłonę okna wyrzutnika łusek oraz ruchomy cylinder w nim widoczny. Cena: 1499PLN.

 

 

Replika typu hard kick gas blow back firmy Wei Tech: M4A1 ma długość: 850mm, waży: 2700g i również wykonana jest z metalu. Pojemność magazynka: 30BB. Prędkość początkowa na 0.2BB: 450-460fps.

 

 

Model WE także wyposażony jest w działający Bolt Catch, dźwignię przeładowania otwierającą osłonę okna wyrzutnika łusek oraz ruchomy cylinder w nim widoczny. Cena: 1399PLN.

 

 

Trzecia replika spośród nowości na stronie SpecShop to ciekawa propozycja, zwłaszcza dla początkujących graczy. Jest to AEG firmy G&G: M4A1 Carbine Combat Machine w tzw. wersji ekonomicznej, czyli z korpusem wykonanym z tworzywa. Oznaczenia: USMC.

 

 

Waga repliki: 2400g. Długość: 790/885mm. Długość lufy: 336mm. Prędkość początkowa: 330fps. W komplecie magazynek typu hi cap, o pojemności 450BB. Chwyt transportowy: demontowany.  Pasujące akumulatory: Mini, V-Shape, 8,4V. Cena repliki: 499PLN. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
lokaz 10.02.2009, h. 16:01 lokaz
450-470fps w stocku. I to z wyższej półki. Kogoś naprawdę poj... :/
Gator 10.02.2009, h. 16:08 Gator
@ lokaz bo to gaziak czytaj uważnie
noah 10.02.2009, h. 16:09 noah
Widać że o gaziakach nie wiele wiesz...
0L0 10.02.2009, h. 16:09 0L0
Taaa... wszystko co kosztuje ponad 1000zł powinno mieć 300fps
Krabii 10.02.2009, h. 16:10 Krabii
Czyli moge liczyć że cena zapowiadanego GBB SCARa WE będzie oscylować również w okolicach 1400-1500zł????
Huey 10.02.2009, h. 16:10 Huey
Ale po co robić krzywdę ludziom...? Dla mnie nawet jak na gbb to i tak dużo.
shank 10.02.2009, h. 16:12 shank
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec--> Długość lufy: 336mm. <!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

W emce g&g, literówka czy naprawdę taka krótka lufa?
Promant 10.02.2009, h. 16:23 Promant
Dane są z opisu repliki.
Felga 10.02.2009, h. 16:35 Felga
Na stronie jest napisane 363mm. Ta eMka G&G to coś a'la Sportline CA?? Bo jest tańsza od Eco.
Azur 10.02.2009, h. 16:47 Azur
Ukłony w stronę G&G za sprzeciw chińskiej modzie. 330 fps i mała cena to dobra alternatywa w stosunku do chinoli, ciekawe jak z bebechami.
Gaziaki bardzo interesujące, aczkolwiek ogromna moc trochę budzi kontrowersje. Na koniec pochwalić specshop, jestem po wrażeniem ciągłych nowości w tym sklepie i jego obsługi. A naklejki, które dziś z paczki wyjąłem powalają na kolana
biper911 10.02.2009, h. 17:24 biper911
Domyślam się, że w odróżnieniu od AEG-ów, moc GBB można łatwo pomniejszyć bez rozbierania repliki, po prostu ładując magazynki gazem HFC134, greengazem ?
Wukasz 10.02.2009, h. 17:46 Wukasz
Jak to jest, że replika WE na CO2 daję 410-415 (test magów na YT) a na GG niby 470? Nie rozumiem.
kacpi010 10.02.2009, h. 18:00 kacpi010
Nie no pojechali 1000bb w zestawie...
Xen 10.02.2009, h. 18:18 Xen
Ciekawe czy sie doczekam gazowego L85A2:) hehe biorąc pod uwagę że kupuję teraz Saaba to może tak:)
Striker 10.02.2009, h. 19:02 Striker
Szacunek dla Specshopu za całokształt. Krytyka za wysoką wartość fps... Szanujcie swojego wroga!
pidzejfat 10.02.2009, h. 19:41 pidzejfat
Dajcie sobie spokój z komentarzami: "o jejku ile to ma ef pe esów"...

Chcesz mieć mniejszą moc używasz "duster'a" wtedy ok 350fpsów ma.
Zresztą ciężko powiedzieć tu o mocy, bo pierwszy magazynek ma moc 430-470 a potem powoli spada i kończy się na ok 390...
_majster_ 10.02.2009, h. 21:20 _majster_
a wg mnie moc tych gazówek jest idealna. Po to się kupuje takie cudo zeby byl klimat, biorąc pod uwage pojemność maga myśli się 2 razy nad każdym strzałem - ja w takim przypadku chciałbym mieć pewność ze mi giwera nie splunie kulką na 25m.

Do budynków nikt normalny z tym nie wejdzie:
1. nie ta moc
2. na budynkach leci duużo wiecej BB niz w lesie = więcej takich magów, a magi tutaj dośc drogie

Zawsze można sie zaopatrzyć w klamke albo mp5 małe i przytrochyć do plecaka - chcieć to móc Panowie ( i Panie )
Sushi.50 10.02.2009, h. 23:17 Sushi.50
Ty chyba nigdy nie strzelałeś się w budynku... wręcz przeciwnie, w lesie idą setki kulek, w cqb z reguły wystarcza mi krótki low cap na 45 kulek (AK).
_majster_ 11.02.2009, h. 00:21 _majster_
no to widocznie u nas sie to robi inaczej niz u ciebie może oszczędny jesteś.
Tak czy inaczej - GBB złe nie jest, a jak komuś przeszkadza moc to nikt kupowac nie każe a i hobby można szybko zmienić na szachy
turek 04.03.2009, h. 12:11 turek
ok ja jestem zdecydowany ale gdzie można zakupić magi dodatkowe GBB Socom Gear N4 Noveske, GBB Wei Tech M4A1 bo replika rewelacyjnie wymiata no i klimat real prawie