Daj cynk
Reklama

Aktualności

RedWolf Custom Systema PTW "418"

Świat, 17.08.2012, h. 22:31, dodał: Promant
34

RedWolf Custom oferuje replikę Systema PTW "418", wykonaną na bazie Systema PTW Evolution

 



Oferta działu Custom, sklepu Redwolf Airsoft wzbogaciła się o kolejną replikę klasy PTW: Systema PTW "418", wykonaną na bazie Systema PTW Evolution

 

Replika, stylizowana na HK, kosztuje 2438USD. Zestaw obejmuje, między innymi: Systema PTW Challenge Kit M4-A1 - Max Evolution (cylinder M150, generujący 460+fps); chwyt G&P systema TD M16; kolbę Magpul PTS MOE; selektor Magpul PTS SSG do VFC/WE SCAR; 5 pozycyjną prowadnicę kolby G&P do WA/Inokatsu M4; akumulator 11.1v LiPo. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (2.50, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Arthes 17.08.2012, h. 22:48 Arthes
ja to chcę :D
A jest coś czego ty nie chcesz?.....badziewie..............
IVAN 18.08.2012, h. 05:26 IVAN
przegina z tym badziewiem, ale, rzeczywiście przesadzili z ceną xD
dobro 19.08.2012, h. 11:06 dobro
Yoogi 17.08.2012, h. 23:05 Yoogi
Tylko te oznaczenia na body... " Property of U.S. govt. M4A1 carabine" - fuuuu :(
A widzisz że lower nie jest od HK416 a od Colta? Wiesz że i takie mieszanki widać u wszelakich SF? Wiesz że SOCOM zamawiało uppery z lufą i frontem do swoich CQBR itp? Proste, fajna replika.
MatriX482 18.08.2012, h. 10:58 MatriX482
fifibezon 17.08.2012, h. 23:43 fifibezon
Cena jak za ostrego, tylko że z ostrego nie postrzelasz do ludzi... no przynajmniej legalnie ;)
Idź do wojska, pojedź do Afganistanu, strzelaj sobie z beryla do ludzi, awansuj, dostań się do gromu i masz.
Oleander 18.08.2012, h. 19:45 Oleander
Landsil 18.08.2012, h. 08:12 Landsil
a mnie ciekawi że dają do tego batkę 11.1v, ostatnio wczytywałem się w PTW i systema zaleca 12v do m150.
Cena znośna, podstawowe PTW chodzą po 7koła u nas.
Tylko czemu tylko m-ki :( (pytanie retoryczne, wiem czemu, narzekam)
"Cena znośna, podstawowe PTW chodzą po 7koła u nas."

Ciekawe gdzie...

"Tylko czemu tylko m-ki"

Widać to typowa emka:http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2635
wiciok 18.08.2012, h. 12:58 wiciok
Nie lubię mp5 :P

np. to 7k+
http://asgshop.pl/sklep/catalog.php?cat=137

wszystkie poza wersją z przed 4 lat.
Landsil 18.08.2012, h. 14:45 Landsil
Tylko 12v nie zmieścisz do prowadnicy, w erze lipo nikt sie nie pcha w NIMHy. 11,1v smiga az miło
kosteQ86 18.08.2012, h. 15:46 kosteQ86
Kolega pokręcił klasyczne niklowe 12v z 11.1v lipo, gdzie wydajność prądowa jest o niebo lepsza...
ZeeMike 18.08.2012, h. 19:50 ZeeMike
"np. to 7k+ http://asgshop.pl/sklep/catalog.php?cat=137wszystkie poza wersją z przed 4 lat."

Wszystko to są wersje MAX (poza jedną Super MAX). Nie ma tam ŻADNEJ wersji podstawowej, a tym bardziej za ok. 7000 PLN.
Więc zanim coś napiszesz, to lepiej sprawdź - bo głupoty wychodzą.
wiciok 18.08.2012, h. 20:21 wiciok
Zachar 18.08.2012, h. 10:49 Zachar
"-Equipped with M150 Cylinder, shooting 460+fps

Note: The fps quoted is for reference only, actual results might vary according to individual builds (with a +/- 5% or so variance)."

Ja tu widzę niezły przeciąg w komorze HU.
Piszą tak bo w HK mają ostre ograniczenia 460 fps to u nich snajperka, M150 daje 520+ bez problemu.
kosteQ86 18.08.2012, h. 15:44 kosteQ86
Mike007 18.08.2012, h. 11:36 Mike007
to ja już wolę umarexove/vfc hk416 niz to coś niepodobne do niczego. jak juz robić to żeby chociaż było zgodne z oryginałem a nie akis custom co se sammemu można zrobić
Mike007, takich zestawień używali specialsi, więc... to jest bardziej podobne, niż Ci się wydaję xD
Kudlaty-GR 19.08.2012, h. 10:08 Kudlaty-GR
daj jakąś fote to uwierzę, a nawet jak używal ito moze odsetek ze wszystich, w PL wśród specjalsów wstąpiła już glupia moda na kolby CTR i coraz częściej sie je widzi zmiast stockowych.
Jak uż robić replikę i to takiej kalsy jaka jest PTW to dobrze by było żeby wygladała jak orginał a nie jak jakiś skladak młodego airsoftowca co nie ma jeszcze kasy na porządna replikę - upper z tego worka, lower z tamtego, a jeszcze inne części z pozostałych ośmiu...
Mike007 19.08.2012, h. 10:52 Mike007
http://oi45.tinypic.com/28k0dnm.jpg
Proszę bardzo. Pan po lewej rzeczywiście ma całego HK tylko wymienił sobie kolbę, natomiast pan po prawej ma wyraźnie upper do HK a lower od czegoś innego zapewne M4, zapewne produkcji Colt'a. Wzraźnie brakuje typowych białych oznaczeń HK.
Czeczot 19.08.2012, h. 12:29 Czeczot
oznaczenia oznaczenia, jest milion spsoobów na które te oznaczenia ogły zniknąć, malowane to moze było ze sto razy albo i 999999 innych sposobow pozdro
Mike007 20.08.2012, h. 13:33 Mike007
emki mają scięte gniazda magazynka a hk416 nie i To widać że u gościa po prawej jest właśnie takie a nie jak w hk. Podważysz to? Pozdro.
kabel123 21.08.2012, h. 00:00 kabel123
http://wmasg.pl/pl/consignment/show/342234 ale z ciebie sherlock (tak to sie pisze?) pozdrawiam
Mike007 09.09.2012, h. 22:18 Mike007
wroobelchannel 18.08.2012, h. 15:06 wroobelchannel
Nawet to wyglada, gdyby nie to, ze tak sobie przepadam za frontami od hk, ale i tak najwieksza ciagote mam do tego selektora :P
Selektor taki kosztuje grosze (do scara $20), ale jakoś nie pasuje do M-ki. Popatrz na fotkę - wygląda na wciśnięty na siłę, jest za długi.
roos 19.08.2012, h. 20:53 roos
Ale trzeba jeszcze taki selektor dobrze do PTW dopasowac:)
kosteQ86 21.08.2012, h. 09:47 kosteQ86
Smutas 19.08.2012, h. 19:53 Smutas
Pikna replika.... Tylko zamiast tej CTR'ki wolałbym kolbę LMT ;)
No i jednym z plusów takiego lowera jest m.in. możliwość używania P-Magów.
elmikel 20.08.2012, h. 10:26 elmikel
za 2500 dolarów to zrobisz takiego customa, że szok :)
dixon 21.08.2012, h. 21:36 dixon