Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 16.08.2012, h. 23:16, dodał: Promant
12

Filmy autorstwa Airsoft Taiwan, Echo1 USA oraz eHobby Asia.



Airsoft Taiwan: prezentacja repliki HK M27, tłumika dźwięku Angry Gun do MP7 oraz karabinu GBB WE Ace VD.

 

 

 

 

 

 

 

Echo1 USA: RedStar AMD-65.

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: RRV - Rhodesian Recon Vest (A-TACS), marki FLYYE.

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: porównanie replik Umarex HK M27 IAR oraz HK416.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Goose 16.08.2012, h. 23:50 Goose
AMD-65 to jak mniemam "licencyjna" wersja AMD od LCT
Cinek_AK-47 16.08.2012, h. 23:56 Cinek_AK-47
Paskudny ten węgierski AMD-65 ale ciekawy
A mi się bardzo podoba ;) Ale fakt, ciekawa i rzadko spotykana replika.
FilipBB 17.08.2012, h. 00:02 FilipBB
R_Winters 17.08.2012, h. 00:59 R_Winters
Ciekawa rzecz ten tłumik. Ktoś wie na jakiej zasadzie działa?
jak przedłużka lufy wewnętrznej, czy nie? xd
MoreLike 17.08.2012, h. 08:15 MoreLike
Chodzi o zwiększenie prędkości wylotowej o te 60fps
R_Winters 17.08.2012, h. 14:19 R_Winters
Co ty nie powiesz? To sam zauważyłem
Chodzi mi o to w jaki sposób przez tłumik można zwiększyć prędkość wylotową. Na filmie nie ma żadnej wzmianki, a z widoku to wygląda jako samo przedłużenie lufy wew.
R_Winters 18.08.2012, h. 00:50 R_Winters
a zamontuj dłuższą lufę do gbb to zobaczysz...
MoreLike 18.08.2012, h. 16:04 MoreLike
Pritcher 17.08.2012, h. 10:03 Pritcher
IAR fajny. Cena trochę boli portfel, no ale cóż, pasja wymaga wyrzeczeń. Abstynencja i asceza pozwolą zaoszczędzić trochę :D
Powinni w tej cenie dawać wydłużone magazynki( i w ogóle je sprzedawać), jakich się używa w tej broni. Ja się bardziej zawiodłem na SWD. Niby wszystko fajne, ale w porównaniu do np. AKsU od WE jest słabe odwzorowanie wewnętrznych elementów. Tylko takie moje pytanie. Czy w ostrym SWD zamek też ma tak krótką drogę?
Oleander 17.08.2012, h. 13:08 Oleander
Fabrykathor 17.08.2012, h. 13:18 Fabrykathor
Zadam przewrotne pytanie. Czy przy SWD Wei Tech krzyczy że mają realistyczną drogę zamka, tak jak to głośno i namiętnie powtarzali przy AK? ;)
Pisząc "wydłużone magazynki", masz na myśli stalowe 30 nabojowe 'stanagi' od H&K?
Nie, bardziej mi chodzi o 45 nabojowe wersje. Albo zrobili by druma na gaz(najlepie na 2/3 kapsuły CO2), to był by rejdż na maksa. A co do SWD, to zamek zdaje się idzie do samego końca, a tu jest tak jak w kałachach GHK. Suwadło nie dochodzi do końca(poprawcie mnie jeżeli się mylę).
Oleander 17.08.2012, h. 19:07 Oleander