Daj cynk
Reklama

Aktualności

RedWolf Airsoft: nowe produkty

Aktualności, 09.02.2009, h. 22:17, dodał: Promant
12

Wśród nowości na stronie RedWolf Airsoft znalazły się między innymi: gazowa replika ASG klasycznej wersji Mossberga M500 oraz, niedawno wprowadzone na rynek, latarki taktyczne MCE firmy G&P.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft pojawiły się nowe produkty. Jest wśród nich gazowa replika klasycznej wersji Mossberga M500 z gripem czółenka oraz kolbą wykonanymi z drewna. Replika firmy Marushin osiąga prędkość początkową BB, na top gazie, rzędu 350fps. Waga: 3200g. Pojemność magazynu: 42BB. Cena: 430USD.

 

 

Dla osób nie będących tradycjonalistami RedWolf Airsoft oferuje także Mossberga M500 Cruiser. Replika firmy Marushin osiąga prędkość początkową BB, na top gazie, rzędu 350fps. Waga: 3000g. Pojemność magazynu: 42BB. Cena: 370USD.  

 

 

W ofercie znalazły się również, niedawno wprowadzone na rynek, latarki taktyczne MCE 10W LED firmy G&P. Latarki posiadają dwa poziomy jasności świecenia oraz funkcje: stroboskopu i pamięci. Wersja na dwie baterie CR123a, w cenie 96USD. Długość: 170mm.

 

 

Wersja z akumulatorem 11.1v 2600mAh Li-ion i ładowarką w komplecie. Długość: 220mm. Cena: 130USD.

 

 

Spośród nowych produktów G&P RedWolf oferuje także CQB Flashider [Close Killer]. Jest to kopia urządzenia wylotowego Noveske. Cena: 23USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Leo_111 09.02.2009, h. 22:20 Leo_111
ciekawe czy repliki mają ruchomy zamek
Striker 09.02.2009, h. 22:33 Striker
A'la Walker, Strażnik Teksasu...
Wuch 09.02.2009, h. 22:45 Wuch
Przy opisie Mossberga M500 Cruiser przy wadze chyba wcięło jedno 0 "Waga: 300g"
Promant 09.02.2009, h. 22:50 Promant
Wcięło. poprawione.
jacula 09.02.2009, h. 22:55 jacula
mossberg piękny aż mi się język do monitora przylepił
Oshii9 09.02.2009, h. 23:55 Oshii9
Ten mossberg z drewienkiem to klasyka w czystej postaci... piękny poprostu! Chyba się zakochałem oczu nie mogę oderwać od niej...
Tuksiak 10.02.2009, h. 07:32 Tuksiak
Ale ten Mosiek z drewnem śliczny.... ach, ach... i cena też mnie poskładała, ale za to co widać na obrazku to raczej warto...
fuko 10.02.2009, h. 09:39 fuko
Piękne te Marushiny. Z tego co widzę to są to wersje na kulki 8mm (strzelają 3 kulkami na raz)- wersje na 6mm mają 3 rury w magazynku. Ciekawi mnie tylko czy mają system LD-2 - pierwszy hop-up regulowany, później szykana (wygięta lufa) później hop-up stały a i tak wielu twierdzi że to nie działa tak jak powinno...
Zresztą tu macie recenzję trochę starszej wersji:
$3
capri 10.02.2009, h. 10:33 capri
Leo_111:

Powinny mieć, tu masz fotki starej wersji limitowanej, którą mam szczęście posiadać (prywatnie ):
$3
Don Drzewuu 10.02.2009, h. 17:31 Don Drzewuu
Capri mają takie w SpecShopie (chińskie ofkorz )
Promant 10.02.2009, h. 18:19 Promant
Nie tylko w SpecShopie, ale chińskie to nie "takie".
capri 10.02.2009, h. 20:19 capri
Pikawa mi na moment zwolniła, poty mnie zalały...
Dziękuję Promant, ja już może zamilknę na chwilę.