Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Aktualności, 09.02.2009, h. 19:59, dodał: Promant
20

Socom GEAR: ASG AEG Barrett M107. Nowości w ofercie Silesia Factory. Laylax: zamki do Hi Capa 5.1. Army: Detonics R45 i Glock R17 dual tone w ofercie RSOV.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Socom GEAR podała informację, że jest już gotowy prototyp, jej produkcji, repliki AEG karabinu Barrett M82 w wersji M107.

 

 

M107 stanowi najnowszą wersję rozwojową M82. Produkt firmy Socom GEAR to replika z licencją firmy Barrett. Zewnętrzne elementy wykonane są z tych samych materiałów co wersja ostra i oddane dokładnie w skali 1:1. 

 

 

 

W ofercie Silesia Factory pojawił się ciekawy i praktyczny gadżet. Doceni go każdy, kto miał problemy ze zużytym lub nie trzymającym wymiarów gwintem lufy zewnętrznej. Adapter naprawczy jest formą "przejściówki", kosztuje 48PLN.

 

 

Jest to element, który posiada gwint wewnętrzny 14 lewy oraz gwint zewnętrzny 14 lewy. Dodatkowo od strony gwintu wewnętrznego jest 4 mm kołnierz. Głównym przeznaczeniem tego adaptera jest naprawa "starego" gwintu w replice (bez konieczności wymiany całej lufy zewnętrznej). Montaż polega na nakręceniu "na klej" na stale na lufe zewnętrzną. Pasuje bardzo dobrze do wyrobów firmy JG 1 i 2 generacji, gdzie znajduje się nietypowy gwint 13,5.

 

 

 

Silesia Factory włączyła do oferty także repliki hełmów, polskiej produkcji. Dostępne są kopie PASGT, MICH2000, MICH2001 oraz MICH2002.

 

 

Wszystkie hełmy w cenie 139PLN za sztukę. Dostępne w kolorze czarnym, zielonym i piaskowym. Komplet poduszek w cenie 30PLN.

 

 

Firma Laylax zapowiedziała nowy produkt: zamki do pistoletów Tokyo Marui Hi Capa 5.1. Shooter's Slide "Fish-bone" oraz Shooter's Slide "Whale-riser" do replik TM mają kosztować 46.27 EUR za sztukę.

 

 

Repliki GBB firmy Army: Detonics R45 i Glock R17 dual tone dostępne są w ofercie sklepu RSOV. R45 wykonany jest w całości z tworzywa, wersja czarna. Cena: 36.49USD.

 

 

 

 

Zapowiedziano, że wkrótce pojawi się w sprzedaży również wersja srebrna.

 

 

R17, w wersji dwukolorowej, kosztuje 56.49USD. Zamek i magazynek wykonano z metalu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.socomgear.com

www.silesia-factory.pl

www.airsoft-news.eu

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Salsa 09.02.2009, h. 20:02 Salsa
Piękny glock cuuudooowny <3
Guest (ID:6452) 09.02.2009, h. 20:04 Guest (ID:6452)
Hmm detonics obleśnie wygląda na zdjęciach... Gloczek ładny ale czego jak czego ale gaziaka od Chińczyków bym nie kupił.
sniper_tarzan 09.02.2009, h. 20:05 sniper_tarzan
Kolor jak po przejściu gry "Black" Fajowy
varfare 09.02.2009, h. 20:06 varfare
lewy ten gwint!
Panocek 09.02.2009, h. 20:07 Panocek
Barrecik zacny, Klocek też, choć te oznaczenia po prawej stronie rażą.
Poniatkys 09.02.2009, h. 20:12 Poniatkys
Oznaczenia da się zeszlifować ;D
M107 <3
Klocek <3
Leo_111 09.02.2009, h. 20:51 Leo_111
z tym gwintem świetne rozwiązanie
aciepk 09.02.2009, h. 20:59 aciepk
... Gdzie jest integralna składana muszka z przodu szyny? Tak trudno zerknąć na zdjęcia M107 z neta żeby się przekonać, że przed szyną jest składana muszka?
OC14Groza 09.02.2009, h. 21:17 OC14Groza
to na razie prototyp, może później zrobią tą muszkę
kristof20 09.02.2009, h. 21:25 kristof20
48zł za adapter... rozumiem, że Airsoft jest drogi, ale płacić pół stówki za kawałek rureczki z gwintami? Nie może to kosztować 20zł? Dobra już nie narzekam
Bodzio90 09.02.2009, h. 21:56 Bodzio90
Glock przepiękny...
Huey 09.02.2009, h. 22:13 Huey
Kiepska ta kopia PASGTA ,złe zapięcie i ogólnie cały pasek i kolor jeszcze śruby złego rozmiaru i w złych miejcach... Wiem ,bo mam orginalny
zavisza 09.02.2009, h. 22:30 zavisza
Silesia idzie do przodu, dobrze, że wypuszcza nowy sprzęt
Glock ładny, mam nadzieję, że wyeliminowali bolączki swojej poprzedniej 17ki.
A co do Barreta - ehh kto by nie chciał go chociaż pomacać i z rogalem na ryju oddać z niego parę strzałów
Promant 09.02.2009, h. 22:53 Promant
Ja bym nie chciał. Co innego Cheytac.
xyzak 09.02.2009, h. 23:44 xyzak
imho półcalówka powinna na CO2 śmigać - dużo miejsca na kapsułę/y, słuszny dźwięk wystrzału oraz sensowna V0
Prezes_____ 10.02.2009, h. 08:02 Prezes_____
Nie chciałoby mi się dźwigać barretta, ale napewno lans +200 xD
0L0 10.02.2009, h. 09:28 0L0
A po co komu muszka w snajperce?
lemonzawodowiec 10.02.2009, h. 13:26 lemonzawodowiec
Po co komu jakikolwiek celownik w snajperce? Prawdziwi twardziele biegnąc walą hedy i to z biodra! Tylko nooby sie kampjom ze snipkom

Muszę jeszcze dodać, że zdanie "Socom GEAR: ASG AEG Barrett M107." wywołało najprawdziwszy uśmiech na mojej twarzy. Sam jeszcze nie wiem dlaczego.
biper911 10.02.2009, h. 16:51 biper911
Jednego można być pewnym co do tego Glocka od Army - w "srebrnej" wersji zamka nie będzie z niego złaziła farba, tak jak z czarnej
Promant 10.02.2009, h. 18:14 Promant
Nie celownik, tylko muszka. Celownik ma być, ale optyczny.