Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe pistolety w ofercie Uncompany

Aktualności, 08.02.2009, h. 19:25, dodał: Promant
27

Uncompany.com oferuje customowe repliki ASG GBB: G19 KSC oraz Xtreme.45 TM. W ofercie znalazły się także repliki GBB System 7 KSC USP Compact, KSC USP.45 oraz TM P226 Navy.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Uncompany.com można nabyć customowe wersje replik ASG GBB: Glock 19 KSC, Xtreme.45 TM, a także System 7: KSC USP Compact, KSC USP.45 oraz TM P226 Navy. Replika bazująca na G19 KSC [Taiwan version] posiada zainstalowany aluminiowy zamek produkcji PGC oraz zawór o zwiększonym przepływie gazu. Wzmocniona sprężyna [recoil spring]. Waga: 820g. Cena: 187.50USD.

 

 

Customowa wersja hi capy Xtreme.45, firmy Tokyo Marui, nie jest już plastikowa. Replika ma zainstalowany metalowy zamek produkcji PGC oraz zawór o zwiększonym przepływie gazu. Wzmocniona sprężyna [recoil spring]. Waga: 920g. Cena: 265.50USD.

 

 

Replika bazująca na KSC System 7 USP Compact ma zainstalowany metalowy zamek oraz lufę zewnętrzną Shooters Design, jak również zawór o zwiększonym przepływie gazu. Wzmocniona sprężyna [recoil spring]. Waga: 770g. Cena: 286.50USD.

 

 

Dostępna wersja czarna lub dwutonowa.

 

 

Customowy pistolet na bazie KSC System 7 USP.45 ma zainstalowany metalowy zamek oraz lufę zewnętrzną Shooters Design, a także zawór o zwiększonym przepływie gazu. Wzmocniona sprężyna [recoil spring]. Waga: 900g. Cena: 293.50USD.

 

 

Dostępna wersja czarna lub dwutonowa.

 

 

Customowa wersja SIG P226, firmy Tokyo Marui, ma zainstalowany zestaw konwersyjny full metal produkcji PGC: "Navy" oraz zawór o zwiększonym przepływie gazu. Wzmocniona sprężyna [recoil spring] oraz inne części wewnętrzne. Waga: 900g. Cena: 447USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.uncompany.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ozyr 08.02.2009, h. 19:50 Ozyr
Ładne
wassabi 08.02.2009, h. 19:57 wassabi
No USP najładniejsze, ale cena zaporowa jak dla mnie.
Mormaeglin 08.02.2009, h. 20:31 Mormaeglin
Wciąż warianty tych samych pukawek. Panowie, opatrzyło się.
kosmi 08.02.2009, h. 20:33 kosmi
Ten Glock jest piękny, lecz dzięki swojej cenie póki co dla mnie nie osiągalny..
Promant 08.02.2009, h. 20:48 Promant
A czego mają być warianty? Blasterów z gwiezdnych wojen? W końcu to modele broni masowo używanej we wszystkich krajach, formacjach i służbach.
Beryl 08.02.2009, h. 20:58 Beryl
Repliki piękne ceny też USP 45 miód
Striker 08.02.2009, h. 21:00 Striker
To kwestia gustu lub posiadania tych replik. Jeśli Pan Mormaeglin posiada już wszystkie modele pistoletów, może się nudzi...
Panie Promant, odnośnie Blasterów na kulki... Za rozsądną cenę...
Glock jak prawdziwy.
CIN3K 08.02.2009, h. 21:17 CIN3K
Gdyby USP miał oliwkowe łoże...
Leo_111 08.02.2009, h. 21:35 Leo_111
śliczny usp compact czysta piękna forma , za pewne sporo może...
Hunter1716 08.02.2009, h. 21:38 Hunter1716
Są z oliv łożem i w desercie też..;]
biper911 08.02.2009, h. 21:56 biper911
Glock ładny, ale po prostu za drogi. Licząc na nasze wychodzi ok. 630zł, za Glocka BEZ LOGA na chwycie, z metalowym zamkiem.

Za niższą cenę można "złożyć sobie" dokładniejszą kopię: G19 KWA (260zł), szkielet Pro-Arms (120zł), metalowy zamek i lufa G&P (180zł), razem 560zł. Wszystkie ceny w polskich sklepach, a więc z gwarancją.

Ewentualnie jeśli ktoś odczuwałby potrzebę, to jeszcze zawór o zwiększonej przepustowości (chyba ok. 80 zł). Wówczas cena niby ta sama, ale do wersji z uncompany należy jeszcze doliczyć przesyłkę, cło i VAT

Dzwonek 08.02.2009, h. 23:26 Dzwonek
Promant - ale jednak brakuje na rynku wariantów np. beretty. Ale nie dziwię się, bo te Hi-Capa itp. są wyjątkowo ładne i kształtne ;]
W Xtreme .45 wszystko fajnie, tylko ten magazynek psuje efekt, no bo na co komu taka gruba stopka :/ A glock jak glock, zawsze będzie taki sam.
Promant 08.02.2009, h. 23:29 Promant
Czy ja wiem czy brakuje wariantów beretty? Ja ją widze wszędzie, a konwersji multum.
ZenonZenon 08.02.2009, h. 23:36 ZenonZenon
szkoda że ksc nigdy nie dorówna tm zasiegiem
HateMe 08.02.2009, h. 23:51 HateMe
W pistoletach nie ma łoża, tylko szkielet.
Maku 09.02.2009, h. 00:47 Maku
Stopka jest taka gruba żeby mag się nie rozje3$#%... zepsuł jak upadnie na ziemię:]
scynek 09.02.2009, h. 09:51 scynek
SIG P226 to jakaś wersja chyba dla marynarzy... Ta kotwica aż bije po oczach... A tak naprawdę to co przedstawia ta kotwica? Co ona symbolizuje?
Cement 09.02.2009, h. 11:11 Cement
hmm nie bardzo rozumiem czym ta wersja USP różni się od poprzedniej a raczej o co tyle szumu
Metalowy zamek i lufa już były (co prawda musiałem dokupić osobno ale później były już w sprzedaży wersje "stockowe" z metal zamkiem i lufą) Zawór no ok Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą mocniejszą sprężyną ale jeśli mowa o powrotnej to chyba tylko po to by ggaz starczał na krócej
Reasumując nie wiem czym podyktowana tak wysoka cena
cassius 09.02.2009, h. 11:43 cassius
Bo to jest "system 7" cokolwiek to znaczy
Promant 09.02.2009, h. 12:18 Promant
System7 to taki odpowiednik magna blow back. Jest w nowych seriach KSC.
A za co się płaci?
Cóż, dla jednego wystarczy zamek seryjny, a inny chce mieć coś wyjątkowego.
Konwersje PGC czy Shooters Design "ciut" się różnią jakością od seryjnych zamków i luf.

Scynek:
punkt za spostrzegawczość. To jest wersja "dla marynarzy". Jak sama nazwa wskazuje: "navy".
biper911 09.02.2009, h. 12:48 biper911
Tylko jak docenić tą jakość na podstawie samych zdjęć? Trzeb by mieć oba zamki w łapkach, aby je obiektywnie ocenić.
O ile zamki Shooters Design są jeszcze droższe (>100$ na uncompany) to przynajmniej mają prawidłowe oznaczenia.

W tym "customie" Glocka, ani szkielet (standardowy KSC), ani co gorsza zamek nie mają pełnych prawidłowych oznaczeń. Więc za co tu płacić?
Foka 09.02.2009, h. 12:58 Foka
Nie chcesz to nie płać. Zabronisz komuś produkować lub kupować?
biper911 09.02.2009, h. 13:52 biper911
@Foka - a czy moje słowa brzmią jakbym miał taki zamiar?

Zwróć uwagę, że nie czepiam się ceny, tylko jakości. Przy takiej cenie można chyba oczekiwać poprawnego wykonania.

Chyba, że uważasz, że nie należy komentować jakości pojawiających się nowości w newsach, tylko w takim razie po co w ogóle możliwość komentowania. Chyba o to właśnie chodzi, aby móc wyrazić swoją opinię..

No chyba, że władze forum zabronią
Mormaeglin 09.02.2009, h. 19:44 Mormaeglin
Och, widzę klasyczne oburzenie. Ale prawdą jest iż mamy do czynienia z różnorakimi wariantami tych samych pistoletów. Pozostają wszak modele całkiem niedocenione jak CZ-tka, czy widzieliście naprawdę dobrze zrobioną jej replikę?
biper911 09.02.2009, h. 19:57 biper911
@Mormaeglin

Każdy widzi co chce zobaczyć. Gdyby tam było "klasyczne oburzenie", to na koniec nie byłoby oraz , które po to właśnie są stosowane, aby nadać odpowiedni ton słowu pisanemu. Nie pierwszy to raz jednak zauważam, że emotikonki słabo spełniają swoją rolę, bo rzadko są dostrzegane. Cóż, ułomności internetu - nie widać mimiki i intonacji słów nie słychać, więc czasem można inaczej zinterpretować intencje "mówiącego".

A co do tematu: gdybym miał taki odchył na punkcie CZ-tki, czy HK, jak mam na Glocka, to pewnie marudził bym i na tamte repliki


Promant 09.02.2009, h. 20:49 Promant
Nie ma dobrej CZtki. Może to efekt mniejszej popularności wersji ostrej niż innych typów broni krótkiej.
Mormaeglin 09.02.2009, h. 21:38 Mormaeglin
Możliwe, lecz naprimer niektóre pukawki nawet będąc niszowymi są brane częściej pod uwagę przez producentów.

@biper911 wsie haraszo, mózg dzisiaj odmawia posłuszeństwa mej osobie a to rzutuje na mą percepcję.