Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowy system GB firmy WE

Świat, 12.08.2012, h. 21:39, dodał: Promant
16

Firma WE zaprezentowała własny system GB dzielonego, podczas targów 2012 Summer Hooah Show.



Firma Wei-Tech coraz poważniej wchodzi na rynek replik AEG. 

Podczas targów 2012 Summer Hooah Show miała miejsce światowa premiera nowych produktów: systemu szyn Raptor oraz, opatentowanego przez WEsystemu gearbox'a dzielonego, do replik M4/M16, prezentowanego pod nazwą Katana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

WEairsoft?feature=watch">www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Winiacz 12.08.2012, h. 21:55 Winiacz
Fajna rzecz że górna część jest w kilku kolorach.
Jak będzie kilka różnych sprężyn, yo łatwiej będzie odróżnic je.
Te kolorki to kopia rozwiązania Systemy.
delin0m 12.08.2012, h. 22:48 delin0m
Sledzikmaster 12.08.2012, h. 21:58 Sledzikmaster
WE spóźniło się z tym dzielonym GB jakieś ... 7 lat ? Racja w ICS jest inna komora hop-up i to jest na minus ale reszta w WE wygląda jak podróbka tylko w ładniejszym opakowaniu (kolorki).
A co żałujesz? Przecie to będzie zapewne połowę ceny ICS
Technofilia 12.08.2012, h. 23:13 Technofilia
Polowa ceny to moze lekka przesada, ale za drogie to to nie bedzie, a patrzac po ostatniej emce aeg ze stajni we, moze byc bardzo ciekawie.
wroobelchannel 13.08.2012, h. 09:42 wroobelchannel
Pritcher 12.08.2012, h. 22:00 Pritcher
O, to może być ciekawe. Zależnie od tego jak go wycenią to może być realna konkurencja dla PTW.
Reegz 12.08.2012, h. 22:18 Reegz
Dobrze , że w ostatnim filmiku są napiasy bez nich było by cięko ze zrozumieniem . xD
Oleander 12.08.2012, h. 22:30 Oleander
Zobaczyłem szyny, zafajdałem sobie spodnie. To jest MUST HAVE!! A co do GB, czekam cierpliwie aż panowie z AirsoftSystems dopracują ASAR'a, który chyba zapowiada się jako najlepsze rozwiązanie technologiczne jak i cenowe dla kogoś kto chce mieć emkę... Już to widzę, mój nowiutki, pachnący świeżością ASAR z tą konwersją od WE. Wszystko w tanie, do tego kolba UBR, Miad i AFG... Idę sobie ulżyć.
Amadem 12.08.2012, h. 22:59 Amadem
80rd GBB Double Mag FTW
asas 12.08.2012, h. 23:23 asas
Zestaw szyn - super! Podwójny mag do GBB, czy, wprost: mag o większej pojemności kulek to genialna sprawa dla użytkowników owych replik, ciekawe tylko czy gazu w tym cudeńku starczy na wystrzelanie wszystkich kulek.
A dzielony GearBox - póki nie będzie wiadomo więcej nie ma co się cieszyć. Choć, może i okaże się to "rewolucją". Jak dla mnie wszystko mówiła mina i to "Ła?" pana z WE, gdy pierwszy raz przestrzelał prezentowaną replikę i strzeliła - "Działa. Nieźle, co?".
Nevolux 13.08.2012, h. 08:57 Nevolux
Mam M4 od ICS'a z dwudzielnym GB, straszna wygoda podczas użytkowania. Mam w jednej połówce m140 i 470~480fps a w drugiej połówce 330fps, pozwala to unikać sytuacji typu krew i rozwalone głowy podczas czyszczenia okopów a mina znajomych gdy krzyczę "ZW zmieniam Gearbox" jest bezcenna. Wymiana trwa mniej niż 1min jeżeli ktoś jest wprawiony. Nie wiem jak to będzie z firmą WE więc poczekamy na jakąś sensowną reckę a i tak jako niejaka " Nowość " będzie kosztować majątek w porównaniu do sprawdzonych produktów ICS'a.
DobryDobrodziej 13.08.2012, h. 10:28 DobryDobrodziej
Zgadzam się z większością przedmówców, system wydaje się ciekawy. Mnie interesuje jednak jego działanie "tak na prawdę", bo wiadomo, że na filmikach WE to i gaziaki super sobie radzą. No i cena... ciekawe ile zaśpiewaja nam polskie sklepy za taką wygodę ?
Się zobaczy,na to M4 "Raptor" już jestem chory ;P
KapitanBomba04 13.08.2012, h. 16:56 KapitanBomba04
guzio29 13.08.2012, h. 19:43 guzio29
Tak juz odchodząc częściowo od głównego tematu. Czy tylko ja mam problem z ogarnięciem treści drugiego filmiku ? Czy tylko u mnie w standardzie nie dawali chińskiego ?
A teraz na poważnie. Wszystko idzie do przodu. Niedawno mieliśmy premierę repliki AEG firmy, która od zawsze kojarzona była z replikami gazowymi. Czy sąone mega czy normalne czy teżkiepskie to jedno, ale sugerował bym popatrzeć na to pod kątem jak szybko wprowadzają repliki i systemy ich działania na rynek. Nie oszukujmy się, większość AEG'ów teżbazuje choćby na TM'ie i jakoś nikt z tego powodu nie płacze, a wręcz przeciwnie...
tyle ode mnie :P
gallanonim 15.08.2012, h. 09:48 gallanonim
Jedyne co z tego zrozumiałem to bibi i szy szy bardzo interesujący reportaż z targów
gallanonim 15.08.2012, h. 09:58 gallanonim
A co do m4 w dalszym ciągu powielanie starszych konstrukcji nic nowego bardziej powinni się skupić nad precyzją i zasięgiem nie podnosząc prędkości początkowej ale to oczyiście za trudne!!!