Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Aktualności, 08.02.2009, h. 13:43, dodał: Promant
26

Spartan Imports: repliki ASG CA Auto Blowback System i magazynki mid cap P90. RA Tech: magazynki M4 GBB. AATV video: King Arms Galil SAR vs. Marushin UZI.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Spartan Imports rozpoczęła dystrybucję nowych magazynków, typu mid cap, do replik P90. Magazynki produkcji AMP Tactical mają pojemność 130BB. Spartan Imports zajęła się także wprowadzeniem na rynek nowej serii replik produkcji Classic Army: Auto Blowback System.

 

 

Seria obejmuje obecnie następujące repliki: M15A4 Carbine, M15A4 Rifle, M15A4 R.I.S. oraz M15A4 S.P.C. [Special Purpose Carbine].

 

 
 
Firma RA Tech zapowiedziała, że wkrótce wprowadzi do sprzedaży nowe magazynki do replik M4 GBB.
 
 
 
 
AATV zamieściło swoje kolejne video, prezentujące repliki ASG, tym razem: King Arms Galil SAR vs. Marushin UZI.
 
 

 
 
Ebaybanned oferuje replikę typu AKSU, określoną jako AK Krinkow PDW. Prędkość początkowa: 350fps. Cena: 115USD. Replika w opcji preorder, ma być dostępna od 13go lutego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ajgor_aa 08.02.2009, h. 13:46 ajgor_aa
Ta Mka od CA całkiem wporządku, wkońcu CA zmierza w dobrą strone. I na filmiku widać jak repliką trzęsie poczekamy zobaczymy
Novy 08.02.2009, h. 14:00 Novy
idziemy do przodu idziemy z replikami:) mam nadzieje że dojdziemy do tego żeby nawet jakiś ogień szedł xD ale fajne fajne
Ziomek08 08.02.2009, h. 14:02 Ziomek08
nareszcie CA wzięła się do roboty, BB bardzo przyzwoicie działa jak na AEGa
Zaczynam 08.02.2009, h. 14:02 Zaczynam
Z tego co zrozumiałem, to ten Auto Blowback System zasilany jest baterią - i fajnie, zawsze to mniejszy koszt eksploatacji.
Wiki 08.02.2009, h. 14:20 Wiki
Nie będę nazywał fachowo części bo się na tym nie znam... Ale zapewne zauważyliście moment kiedy w M'ce CA ten dynks na full auto nie doszedł do końca
grzesio93 08.02.2009, h. 14:23 grzesio93
a te magazynki do p90 takie ładne czarne będą?
Felga 08.02.2009, h. 14:35 Felga
Fajnie, że wkońcu ktoś zrobi Mid capy do P90. BB w eMce CA działa przyzwoicie, ciekawe na jakiej zasadzie działa... AK nawet fajny, RISy i kolimator sprawiają, że wydaje się odrobinę NATOwski , tylko ten magazynek...
capri 08.02.2009, h. 14:51 capri
Szkoda tylko że zrobili tak żenujące porównanie z eMką Top Tech'a. Równie dobrze mogliby porównać to do ostrej eMki, bo w Top Tech'u pneumatyczny Blow Back działa prawidłowo wyłącznie, gdy jest podawana amunicja (w sumie jak w ostrym ), a chłopcy chyba zapomnieli do tego drugiego włożyć magazynka...
Jangi 08.02.2009, h. 14:55 Jangi
Midy do P90 <3 !
I3ongo 08.02.2009, h. 15:39 I3ongo
Ten bolt w CA tak smutno stanął w połowie w pewnym momencie No ale całkiem znośnie targało gnatem, jeśli dostosują cenę odpowiednio, to będzie warte świeczki.
Lechu2K 08.02.2009, h. 15:47 Lechu2K
Ten mag w tym kałaszku, jest ... rozpierniczający ...
zubrY 08.02.2009, h. 16:15 zubrY
Ile takie UZI od marushina kosztuje ? nigdzie znaleźć nie magut ...
Goose 08.02.2009, h. 17:11 Goose
co do AKSU : Wot i "45 pestkowy banan"
rucznoi 08.02.2009, h. 18:07 rucznoi
CA, po co bolt catch skoro nie działa? Poza tym BB wygląda średniawo, zamek zatrzymuje się w różnych miejscach. PS śmieszną prezentację zrobili.
Bienia 08.02.2009, h. 18:29 Bienia
to uzi strasznie fajne
Leo_111 08.02.2009, h. 19:26 Leo_111
Naprawdę wdłg. mnie ten bb to nie porozumienie w aegach , jak miałbym mieć wibrujące coś...to już wole nie mieć , pewnie z cenami też nie będzie miło
Wiewioor 08.02.2009, h. 19:33 Wiewioor
Na co komu blowback w czymś innym niż pistolecie?
Scalak 08.02.2009, h. 19:38 Scalak
Żałosne porównanie CA z G&G... Koleś powinien dostać w pysk za wciskanie kitu.
Prezes_____ 08.02.2009, h. 19:48 Prezes_____
Wiewioor- popieram
Promant 08.02.2009, h. 19:53 Promant
Ja akurat uważam, że "blow back" w aegach to w ogóle jakieś nieporozumienie. Jedynie GBB daje jakąś namiastke pracy zamka.

Ale w tym konkretnym przypadku to się przejechali, bo top tech wypada lepiej i płynniej niż CA.
fuko 08.02.2009, h. 19:55 fuko
Przeczytałem cały internet 2 razy;) i okazuje się że tego UZI to już od dawna nie produkują (produkowali go w latach 90-tych). Tak więc jest to rarytas dla kolekcjonerów. Ale jak ktoś chce to znalazłem tu:
$3
Mają niby jeszcze 6 sztuk. Cena - 200 euro - nawet nie tak strasznie drogo.
biper911 08.02.2009, h. 21:25 biper911
Hmm.. takie RISy do AKSU to z chęcią bym sobie dokupił do Boyi'a tak dla urozmaicenia od czasu do czasu, powinny chyba pasować. Ale to dopiero jak dolar wróci na rozsądne pułapy
Promant 08.02.2009, h. 22:15 Promant
Widać na zdjęciach, że to replika boya.

Pasują do boya, w każdym razie te pierwsze:
$3
$3
Yama-haha 09.02.2009, h. 07:24 Yama-haha
Bravo fuko za "szukanie" ale goście z AATV mówili że UZI już nie jest produkowane

A co do tego "dynksa" w emce to on w oryginale też jeździ do jednej trzeciej