Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE: SCAR GBB

Aktualności, 08.02.2009, h. 13:01, dodał: Promant
20

Firma Airsoft Buddy poinformowała o przygotowywanej przez WE replice ASG GBB karabinu SCAR.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Airsoft Buddy, która zajmuje się dystrybucją gazowych replik Wei Tech, poinformowała, że firma WE opracowała prototyp repliki ASG, typu gas blow back, karabinu SCAR [Series Part2]. Prototyp zaprezentowano wczoraj na szóstych targach Taiwan Hooah Show.  

 

 

 

Replika ma wymiary zgodne z ostrym oryginałem. Rozkładanie również identyczne jak wersji ostrej. Górny korpus wykonany w technologii CNC. SCAR GBB WE ma być kompatybilny z systemem zasilania Co2. WE poinformowało, że replika ma nowy typ komory HU.

 

 

 

 

 

Cena gazowego SCARa przewidywana jest jako zbliżona do cen WE AWSS M4. Do dystrybucji replika ma trafić w ciągu sześciu miesięcy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.airsoftbuddy.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 08.02.2009, h. 13:13 Ziomek08
super, replika świetnie wygląda , ciekawe czy trafi do polski ?
Herman 08.02.2009, h. 13:22 Herman
Poczekamy i będzie gazowe G36. Fajne te repliki, tylko co w zimę...
Morn 08.02.2009, h. 13:25 Morn
Herman, napisali że ma być kompatybilny z CO2 więc zimą też nie powinno być problemu... no chyba że za dużej mocy.
LukasV 08.02.2009, h. 13:50 LukasV
Replika naprawdę świetna tylko zawsze odpychają mnie te kolby w kształcie kalosza
Zaczynam 08.02.2009, h. 13:58 Zaczynam
Ciekawe, czy będzie miał metal body.
PvG 08.02.2009, h. 14:01 PvG
Może będzie kiedyś gaz co można by go w zimie spokojnie stosować... Co do WE to super, ale martwię się o jakość użytego metalu...
Krabii 08.02.2009, h. 14:06 Krabii
Górne body z risami będzie pewnie z "metalu" a dolne jak w orginale z kompozytu(ciekawe jakiego użyją). Po za tym replika bardzo fajna(uwielbiam SCARy) tylko by nie przegieli z mocą. No i CO2:)
scynek 08.02.2009, h. 14:11 scynek
Ogólnie fajne, tylko odstrasza ten strasznie "plastikowy" wygląd. Rozumiem, że to naprawdę jest plastik, ale mogliby się chociaż trochę postarać... Chciaż jakiś malutki fajerwerk... A poza tym rozkłada się go jak zabawkę. Przynajmniej wnioskuję tak po zdjęciach. Jakąś repolikę on mi przypomina (tamto było trochę dłuższe i w metalowym body, kolor też się trochę różnił), ale gdzie ja to widziałem i jak to się nazywało? I co to było? Nie wiem.
sindri 08.02.2009, h. 16:09 sindri
to zostaje tylko kasę zbierać
Krabii 08.02.2009, h. 16:21 Krabii
A może mnie ktoś oświecić jaka jest cena WE AWSS M4???? To wtedy będzie orientacyjnie wiadomo ile kosztować będzie SCAR. Z góry thx
Moses 08.02.2009, h. 17:15 Moses
"scynek
08-02-2009, 14:11

Ogólnie fajne, tylko odstrasza ten strasznie "plastikowy" wygląd. Rozumiem, że to naprawdę jest plastik, ale mogliby się chociaż trochę postarać... Chciaż jakiś malutki fajerwerk... A poza tym rozkłada się go jak zabawkę. Przynajmniej wnioskuję tak po zdjęciach. Jakąś repolikę on mi przypomina (tamto było trochę dłuższe i w metalowym body, kolor też się trochę różnił), ale gdzie ja to widziałem i jak to się nazywało? I co to było? Nie wiem. "

Chlopcze co paliles chce to samo?
Nie wiem co mogli by dodac aby bylo mniej plastikowe niz oryginal. Moze toster na risie? Jezeli nie podoba Ci sie rozkladanie do napisz do FNH ze spaprali sprawe z rokzladaniem bo wyglada jakby to byla dziecinna zabawka i rzadasz aby poprawili karabin. Napewno posluchaja. A przypomina to FN Mk16 Mod 0 nic innego.
lemonzawodowiec 08.02.2009, h. 18:19 lemonzawodowiec
WE i tutaj musiało dać ten cylinder... Może z tym ichnim systemem strzela stabilniej od WA ale jak to wygląda :/
men3L 08.02.2009, h. 21:42 men3L
Mechanizm nie ma wyglądać, ma działać.
yugi 08.02.2009, h. 22:08 yugi
Chyba na Arnies (Albo na jakimś gazowym forum) pisali, że górna część body jest od VFC, ktos poznał po wyprowadzeniach konektorów i kolorze. Dobry patent, po co zakładać linie produkcyjną na coś, co już można jako półprodukt kupić?

I panowie, bez wycieczek osobistych... jednemu scar się podoba, drugim kałasz się podoba, więc respektujcie się nawzajem!
_Arczi_ 08.02.2009, h. 22:23 _Arczi_
Ja się modle o gazowe G36 wtedy robie zamówienie nawet w preorder.
lemonzawodowiec 09.02.2009, h. 08:37 lemonzawodowiec
@ men3l

No przepraszam bardzo, ale jak płacę tyle za replikę z gbb to po odciągnięciu zamka wolałbym widzieć pustą komorę, a nie jakąś mosiężną rurę.
Don Drzewuu 09.02.2009, h. 18:52 Don Drzewuu
Scynek, Zaczynam, a jakie ma być body skoro robione jest w CNC? dżizys, a no i o co Ci chodzi scynek z tym rozkładaniem, skoro rozkłada się jak oryginał?! No wiem, bo oryginał to pewnie taka zabawka no nie?

Bardzo fajna replika

Pozdrawiam,

TS
el polaco 11.02.2009, h. 00:00 el polaco
Don Drzewuu, nie chcę Cię martwić, ale przy pomocy technologii CNC można ciąć praktycznie wszystko
ravic 12.02.2009, h. 13:13 ravic
Stabilne, wygodne, mocne. Wygląd akurat najmniej ważna sprawa .

Patrząc na kolejność wydawanych przez WE replik można zauważyć pewną analogie do plakatu inokatsu .
quback 02.12.2010, h. 11:24 quback
Jeśli wygląd jest najmniej ważny to dlaczego zajmujesz się asg a nie paintballem?