Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&G SIG550 w ofercie Capri ASG

Aktualności, 07.02.2009, h. 13:57, dodał: Promant
34

Najnowsza replika ASG AEG firmy Guay Guay, GS550 czyli karabin SIG550, jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie sklepu Capri ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu Capri ASG można już zamawiać, w opcji przedsprzedaży, najnowszą replikę AEG firmy G&G: GS550. Karabin jest repliką SIG550.

 

 

 

 

Długość całkowita repliki: 1005mm. Waga: 3650g [bez amunicji i aku]. Długość lufy wewnętrznej: 510mm. Długość lufy zewnętrznej: 500mm. Prędkość początkowa: 360-390fps. Korpus wykonany ze stali. Pojemność magazynka: 30BB. Lufa: mosiężna. Łożyska: kulkowe 6mm.

 

 

 

 

 

Planowany termin dostępności produktu - koniec marca 2009. O kolejności realizacji zamówień będzie decydował termin złożenia zamówienia oraz wpłaty [całkowitej lub zaliczki: min.30%]. Cena: 1700PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 07.02.2009, h. 14:02 GunneR2oo6
Powiem odrazu. Nie mogę się doczekać by pomacać
kozaq 07.02.2009, h. 14:09 kozaq
Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z tymi tanimi replikami z ruskiego po 75pln. Wiem że fajny karabin, ale jakoś tak...
Gwinter 07.02.2009, h. 14:39 Gwinter
NIE podoba mi sie widać na bazie G3
men3L 07.02.2009, h. 14:52 men3L
Rewelka dla mnie, dobra podstawa do para snajperki
kalach 07.02.2009, h. 14:55 kalach
"Na stronie sklepu Capri ASG można już zamawiać, w opcji przedsprzedaży" hahahaha tak samo jak z SWD RS :E ?
lopez 07.02.2009, h. 15:04 lopez
@Gwinter: NIE podoba mi sie widać na bazie G3

Z której strony?

Ładnie wygląda na zdjęciach ale jak jest w rekach...
capri 07.02.2009, h. 15:28 capri
kalach:
Porównanie lekko niestosowne, a już na pewno nie śmieszne ...
Filq 07.02.2009, h. 15:40 Filq
Ladna przemyslana konstrukcja. Duzo dobrych pomyslow i tych poprawionych z innych karabinow.

@gwinter
"NIE podoba mi sie widać na bazie G3 "
Oszczedz Wasc , oszczedz! Bo leze i kwicze.
GunneR2oo6 07.02.2009, h. 15:43 GunneR2oo6
kalach: opóźnienia nie są winą sklepu stacjonarnego tylko producenta repliki. A to już jest różnica...
Leo_111 07.02.2009, h. 15:49 Leo_111
śliczny zamek ma
Promant 07.02.2009, h. 15:51 Promant
Tak, uwielbiam takich komentatorów jak kolega kalach.
RS zrobiło świństwo sprzedawcom i konsumentom na całym świecie - ustanawiając ewenement handlowego chamstwa na rynku asg. No ale najłatwiej wszystko wrzucić do jednej szufladki

BTW
Gwinter, poczekaj z komentowaniem jeszcze jakieś 3 lata. Będziesz miał 16 i może już trochę więcej wiedzy, żeby się nie ośmieszać.
Gogin 07.02.2009, h. 16:13 Gogin
Piękny ten Sig550, szkoda tylko, że te (oliwkowe?) części tak biją po oczach. Może wyszło tak tylko na zdjęciu, ale mi się to nie podoba. Będą dwie wersje kolorystyczne czy tylko takowa ?
GunneR2oo6 07.02.2009, h. 16:17 GunneR2oo6
@Gwinter: NIE podoba mi sie widać na bazie G3


Ten karabin ma tyle do G3 co śliwka do wiatraka
miloslupsk 07.02.2009, h. 16:20 miloslupsk
Cóż to za kolor chwytu przedniego i kolby? Czy to gołębi kasztan czy sinokoperkowy brąz ? A tak serio to pięęęknyyy.
scynek 07.02.2009, h. 16:23 scynek
Ogólnie ładny. Szczególnie podoba mi się kolor. Tylko ten magazynek mnie wręcz razi. Jest to tylko moja opinia, pewnie większość użytkownimków się z nią nie zgadza, ale taki magazynek mnie po prostu odpycha... Nie wiem dlaczego, może jakieś uprzedzenie, może uraz z dzieciństwa. Cokolwiek to było, śmiem twierdzić, że mag jest OBLEŚNY. Wiem, że nie problem wymienić, ale...
Gogin 07.02.2009, h. 17:04 Gogin
Pan panie, a co w nim takiego obleśnego ?
Krabii 07.02.2009, h. 17:13 Krabii
Bardzo fajny, ale ja i tak bym poczekał(a może poczekam) na SCAR-H SSR:)
Gogin 07.02.2009, h. 17:21 Gogin
Ja najbardziej czekam na Famas'a z GB do którego są części...
scynek 07.02.2009, h. 18:14 scynek
Otóż, panie Gogin, już tłumaczę: według mnie obleśne jest to żółte coś, co prawdopodobnie miało być imitacją nabojów. Jednak, jak już nadmieniłem, jest to tylko moje zdanie.
OFF 07.02.2009, h. 19:40 OFF
WOW .. scynek :
mag obleśny ? taki jak w oryginale , żółte naboje? dla mnie złote raczej jak coś.. a jak mag nie pasuje to zawsze pozostaje JG

dla mnie cudeńko
Psycho_Mantis 07.02.2009, h. 19:54 Psycho_Mantis
Fajny karabin ten GS 550. Parasnajperka wyśmienita. Tylko że mi też bardzo nie podobają się "atrapy" nabojów.

BTW;
Popieram Promanta - Gwinter, poczekaj kilka lat dziecko, bo patrząc na twoje komentarze, to mam ochotę poprzegryzać kable od internetu wszystkim użytkownikom poniżej 15 roku życia...
cassius 07.02.2009, h. 19:55 cassius
Muszka very sexy. Moglbym taka miec w swojej mp5 . Kawal porzadnej roboty, ale jak ktos wspomnial, lepiej poczekac na SCAR-H SSR
Bat_Sirius 07.02.2009, h. 21:31 Bat_Sirius
Magazynek można zawsze pomalować, jakby się jeszcze udało dobrać farbę by pasowała to byłoby naprawdę ślicznie.

PvG 07.02.2009, h. 21:41 PvG
Jak komuś się podoba to ok. Mnie zniechęcają połyski na częściach koloru oliwkowego
mg34 07.02.2009, h. 21:48 mg34
Śliczność < ślini się > ten mag to naprawdę low cap ?
scynek 07.02.2009, h. 21:51 scynek
Aż tak strasznie się nie błyszczy. Bywają gorsze. I błyszczą się nie tylko te oliwkowe elementy. Cały się świeci jak psie nie powiem co (to zanczy nie napiszę).

A poza tym: Gwinter, przesadziłeś troszkę z tym porównaniem. To tak jakby pomylić np. Akona z Michaelem Jacksonem.
OC14Groza 07.02.2009, h. 22:00 OC14Groza
ehh szkoda że nie ma szarych okładzin... mogli by już zrobić real capa
cassius 07.02.2009, h. 22:53 cassius
Jakby nie patrzec Akon jest czarny tak samo jak "jest" Jackson . Tak w ogole czy chwyt przedni nie przypomina wam ryby? Jest taki strasznie waski i dlugii
men3L 07.02.2009, h. 23:01 men3L
Co za problem wywalić sztuczne naboje i dać dezaktywowane? Wtedy lans jak uj
kydrys 07.02.2009, h. 23:30 kydrys
@gwinter:
przepraszam, ale co ten sig ma wg ciebie z G3?
uzi43 07.02.2009, h. 23:38 uzi43
Pod względem wykonania i dbałości o szczegóły to na zdjęciach prezentuję się nieźle.
Osobiście SIG550 w ogóle mi się nie podoba. Tylko 552 lub 551
scynek 08.02.2009, h. 09:36 scynek
Miałem akurat na myśli Jacksona w stanie, w którym się obecnie znajduje. W ogóle to jest pierwszy człowiek, który urodził się jako czarny mężczyzna, a umrze jako biała kobieta... Nie wiem gdzie to słyszałem. Ja tego w każdym razie nie wymyśliłem.
Moses 08.02.2009, h. 11:36 Moses
"kydrys
07-02-2009, 23:30

@gwinter:
przepraszam, ale co ten sig ma wg ciebie z G3? "

Strzela
Timonek 08.02.2009, h. 12:20 Timonek
Rewelka.. <marzyciel>..