Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe pistolety

Aktualności, 06.02.2009, h. 17:18, dodał: Promant
20

Dwa interesujące modele ASG GBB typu hi capa - Airsoft Global: AG Custom HI-CAPA 5.1 GALE INFINITY. G&G Xtreme 45, w ofercie Capri ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dopiero co pisaliśmy w newsach na temat, wprowadzonych na rynek, dwukolorowych konwersji Infinity do pistoletu Tokyo Marui Hi capa 5.1 - w tym wersji Gale. Airsoft Global oferuje już customową replikę, na bazie pistoletu TM Hi capa Government Model, która wykorzystuje wymienioną konwersję: AG Custom HI-CAPA 5.1 GALE INFINITY. Zainstalowano "GALE" 5 Inch CNC Slide & Frame Set oraz, wykonany w technologii CNC, aluminiowy magwell. Waga: 1285g. Cena customa: 648USD.

 

 

Niedawno firma Guay Guay zajęła się replikami GBB. Xtreme 45 to pierwszy pistolet G&G tego systemu. Jest on dostępny także na naszym rynku - w ofercie Capri ASG.

 

 

Xtreme 45 jest również pistoletem typu hi capa, czyli rozwinięciem konstrukcji pistoletu Colt 1911.

 

 

 

Replika zasilana jest Co2. Kapsuła Co2 wystarcza na około 50 strzałów. Konstrukcja: metal.

 

 

Długość: 220mm. Waga: 960g. Prędkość początkowa: 320-370fps. HU: regulowany. Cena: 380PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoftglobal.com

www.asg.com.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sushi.50 06.02.2009, h. 17:38 Sushi.50
Nawet ten napis G&G Armament nie jest taki szpetny, chyba pierwsze ładnie wyglądająca sygnatura producenta.
Kajor 06.02.2009, h. 17:50 Kajor
Pistolet wygląda konkretnie, ale nie wiadomo jak będzie się sprawował - w końcu G&G nie ma dużego doświadczenia z gaziakami. No i jak to wygląda - 1911 bez spustu Browninga...
scynek 06.02.2009, h. 18:31 scynek
Piękne... To jedno słowo opisuje całość.
0L0 06.02.2009, h. 18:32 0L0
"No i jak to wygląda - 1911 bez spustu Browninga..."

Wygląda jak 1911 ze spustem DAO
renifer 06.02.2009, h. 18:41 renifer
Olo chodziło Ci o DA a nie DAO prawda...
GunneR2oo6 06.02.2009, h. 19:45 GunneR2oo6
Swoją drogą mam nadzieje, że wyjdą jakieś konwersje do nowej hi-capy G&G
Jangi 06.02.2009, h. 20:00 Jangi
Hmm na Co 2 i mniej niż 500 fps? Da się?
happy666 06.02.2009, h. 20:22 happy666
No, chyba przy tej długości lufy itp. to nic dziwnego, że nawet 400 nie ma, a poza tym na co komu więcej w bocznej?
capri 06.02.2009, h. 20:57 capri
Właśnie dlatego, że ma poniżej 400fps pojawił się w naszej ofercie, bo teoria mówi że możemy go stosować w airsofcie

Jednak trzeba uważać bo pierwsze pięć strzałów na nowej kapsule potrafi wyjść powyżej 400fps.
dark_griph 06.02.2009, h. 22:53 dark_griph
Skąd się bierze rozbieżność 50 fps'ów przy podanej prędkości wylotowej?
zwierzu93 06.02.2009, h. 23:38 zwierzu93
Prędkość wylotowa kulki zależy od ciśnienia w kapsułce CO2, pełna kapsuła - dużo FPS, pusta - mało.

Jeśli się mylę to proszę poprawić
thor_ 07.02.2009, h. 00:17 thor_
Youngee da się. Już taki np Desert Eagle CyberGuna miał "tylko" około 380-430 fpsów zresztą Sigma CO2 też pewnie ma podobnie.

Mimo wszystko pistolet z >350 fpsami to trochę przesada wg mnie.
DZideK_SZPON 07.02.2009, h. 08:44 DZideK_SZPON
pistolet bylby naprawde ladny gdyby nie szpecil go ten spust
Yarak 07.02.2009, h. 11:27 Yarak
Pasował by spust od hi capy bo ten naprawdę jest ohydny.
logimen 07.02.2009, h. 14:37 logimen
Przydal by sie tescik tego Xtreme .45 bo cena bardzo zachecajaca jak dla mnie.
Chaves 07.02.2009, h. 14:40 Chaves
Mówcie sobie co chcecie, mi on bardzo się spodobał. I to na tyle, że go sobie chyba sprawie jak tylko wrócę do kraju.
uzi43 07.02.2009, h. 15:30 uzi43
Xtreme 45... Piękna klamka... I do tego wcale nie taka droga
Może sobie sprawię...
Cortes_ 07.02.2009, h. 19:42 Cortes_
Dziwna ta hi-capa G&G. Magazynek...brzydki, ale to wymuszone jest chyba chęcią pozostawienia wąskiego chwytu jak w "single stack" 1911. Więc czemu nazwa hi-capa a rękojeść wąska? Poza tym oprócz spustu nietypowego, który w tym modelu akurat mnie nie pociąga choć w innym colto-podobnym bardzo mi się podobał to jest jeszcze jedno małe "ale". Zwróćcie uwagę na odległość wycięcia w zamku od dźwigni zwalniacza zamka. Jest nieco ponad połowę mniejsza niż w innych colto/hicapo-podobnych. To prawdopodobnie oznacza, że zamek będzie odskakiwał jedynie odrobinę, co zwiększa teoretycznie szybkostrzelność ale może psuć doznania, które odczuwa ręka przy strzale. A to jeden z głównych powodów, dla których ja kupuje pistolety typu GBB...Poza tym G&G nie jest takim znowu świerzakiem jeśli chodzi o GBB, bo do wielu pistoletów produkował metalowe konwersje, zamki, czy inne części.
capri 07.02.2009, h. 22:38 capri
Cortes_:
Masz rację, zamek wykonuje dość krótki ruch, ale w miarę mocny.
Promant 07.02.2009, h. 22:41 Promant
I co z tego, że robili części? Nigdy wcześniej nie produkowali pistoletów tego typu. Mowa jest wyraźnie o "replikach".