Daj cynk
Reklama

Aktualności

Jeszcze garść info z Polski

Aktualności, 06.02.2009, h. 14:56, dodał: Promant
25

Firma G&H rozwija prace nad repliką radzieckiego moździerza 82mm wz.37. Zapowiedź ASG AEG STG44 pojawiła się na stronie Gunfire.pl. Sklep Gunfire planuje wprowadzenie prezentacji replik w systemie 3D.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&H kontynuuje prace nad repliką sowieckiego moździerza 82mm wz.37. Replika powinna przypaść do gustu szczególnie rekonstruktorom. na stronie firmowej udostępniono zdjęcia, wykonanych już, pierwszych elementów prototypu moździerza. 

 

 

 

 

 

 

Replika GFC AEG STG44 jest już na stronie Gunfire.pl. Oczywiście na razie jako niedostępna, sklep zapewnia, że na dniach ma trafić do sprzedaży. Cena wynosi 899PLN [w obecnej promocji 849PLN]. Jak podano na blogu Gunfire: wersja GFC wykonana będzie ze stali i drewna, tak więc kolba nie będzie z drewnopodobnego tworzywa.

 

 

Sklep Gunfire planuje wprowadzenie na swojej stronie prezentacji replik, a później również sprzedawanych części i akcesoriów, w systemie 3D. Ruchem myszki  możemy obracać replikę w jednej płaszczyźnie i oglądać z każdej strony, w promieniu 360 stopni, jako alternatywę dla statycznych zdjęć. Pilotażowa prezentacja znajduje się pod linkiem:

Tactical-47-GFC-GUNS-GFG06.html">http://gunfire.pl/product-yid-1152191959-GF47-Tactical-47-GFC-GUNS-GFG06.html 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.repliki-gh.home.pl

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
TYKA 06.02.2009, h. 15:00 TYKA
G&H dzięki takim "innym " repliką ma szansę się rozwinąć .
Oby tak dalej !
vip3r 06.02.2009, h. 15:07 vip3r
brawo gunfire - 3D cieszy bardzo.
KWIA_TEK 06.02.2009, h. 15:09 KWIA_TEK
Jakaś firma mogła by się pokusić o zrobienie repliki czeskiego "ANTOS" 60 MM.
Na nasze potrzeby ASG był by w sam raz.
Dragunow 06.02.2009, h. 15:30 Dragunow
Ten granatnik wygląda jak xD.... podstawa pod choinkę ;p
uzi43 06.02.2009, h. 15:32 uzi43
To 3D to bardzo fajna sprawa
Hornet 06.02.2009, h. 15:38 Hornet
Dragunow to nie jest granatnik a moździerz 82mm!
Ta "podstawa pod choinkę" to tylko płyta oporowa która służy jako opacie dla lufy.

3D w GFC całkiem fajne, żeby dali tylko troszkę wiekszą rozdzielczość.
skywalker 06.02.2009, h. 15:43 skywalker
szkoda, że ten system 3D działa tylko w jednej płaszczyźnie, przydała by się jeszcze możliwość obrotu w pionie
Phillip1944 06.02.2009, h. 15:44 Phillip1944
Opcaj 3D naprawde dobrze wypada. Moździerz to także może być bardzo ciekawa rzecz tylko fajne jakby do niego zrobili też odpowiednie pociski hehe A StG44... Kurde cholernie się ciesze że już prawie jest ale cholera cena mnie zniechęca... chociaż to normalne bo w końcu w stali i drewnie wykonany + znaczek marki GFC... Ale.... ''wersja GFC wykonana będzie ze stali i drewna'' więc czy to oznacza że będzie on też pod tańsza marką i nie w stali a za niższą cenę ??
cassius 06.02.2009, h. 15:55 cassius
STG bardzo fajny. Milo byloby poganiac dla odmiany z czyms takim a nie tylko m4/ewentualnie AK . Opcja 3D bardzo ciekawa. Milo ze nie tylko na games-workshop.com mozna zobaczyc "modele" w 3D ;p
Promant 06.02.2009, h. 16:07 Promant
Stg wyjdzie przecież pod chińską marką, było o tym w newsach kilka razy. Najprawdopodobniej AGM. Czy też będzie stalowy - nie wiem, prawdopodobnie tak, ale ma być też wersja tańsza z kolbą z tworzywa imitującego drewno.
Phillip1944 06.02.2009, h. 16:15 Phillip1944
No właśnie bo sie trochę pomieszałem z tym chinolem hehe. A kolba to dla mnie nie problem w razie czego. Mam ojca rzeźbiarza to mi może da radę takie cuda z drewna jak kolba StG wyczarować hehe
cysi3k 06.02.2009, h. 16:48 cysi3k
od rzeźbiarza do stolarza mały kawalątek ;P
Phillip1944 06.02.2009, h. 17:41 Phillip1944
Spokojnie. Sprzęt to ma jak u stolarza hehe
happy666 06.02.2009, h. 20:13 happy666
Hmm, pierwsze co pomyślałem czytając komentarze to, że pewnie na allegro będzie od groma kolb, a tu tylko jedna oferta. Oceńcie sami, bo znawcą nie jestem
$3
Phillip1944 06.02.2009, h. 21:01 Phillip1944
Ta kolba jest na allegro od co najmniej pół roku. Wykonanie całkiem niezłe ale wydaje się być trochę za mała w porównaniu do oryginału.
Kuba1993 06.02.2009, h. 21:30 Kuba1993
Gunfire rozbraja, "OGLĄDNIJ"... Słownik Poprawnej Polszczyzny się kłania, a ten system 3D całkiem na bajerze.
luc4ss 06.02.2009, h. 22:13 luc4ss
Tylko niech GunFire nie zrobi więcej takich gaf jak teraz. Chwyt przedni w tym AK jest założony odwrotnie!
Mark99 06.02.2009, h. 23:46 Mark99
Eeee...jak dla mnie wydaje sie być ok...
Promant 07.02.2009, h. 00:22 Promant
Na zdjęciach jest ok, na animacji 3D jest założony "tyłem do przodu"
Pajerro 07.02.2009, h. 16:41 Pajerro
To wygląda jak stojak na choinkę
berylpl 07.02.2009, h. 20:31 berylpl
moździerz i stg mnie nie wzruszają, ale 3d pokaz na stronie gunfire przypadł mi bardzo do gustu. Gdyby ktoś jeszcze bardziej chciał mi dogodzić jeśli chodzi o chwalenie się sprzętem na www, to ja poproszę "konfigurator" w którym możemy sobie do wybranej repliki wirtualnie montować różne dostępne do niej wyposażenie typu kolby, optyki, magazynki itp itd, tak aby bez konieczności wychodzenia z domu można zobaczyć jak wygląda replika w naszej wymarzonej konfiguracji.
PvG 07.02.2009, h. 21:51 PvG
Czy ten moździerz będzie miał jakieś walory użytkowe czy tylko będzie wyglądał?
EternalSniper 07.02.2009, h. 22:06 EternalSniper
Te całe 3D to nie jest tak do końca 3D ;'p
'Sklejone' obrazki - zdjęcia zrobione z dookoła repliki.
Tzn replika obracana i tak z kilkadziesiąt fotek - dla tego też aplikacja moze sie długo ładować ;p
normalny 3D daje się obracać z każdej strony a gdy go zbliżyć za mocno, wsiąkają części ustawione rzekomo w miejscu , w którym jesteśmy kamerą...
Ale po co komu więcej ? Wystarczy mieć zdjęcie repliki z możliwością rotacji w poziomie tak jak to zrobili w gunfire.pl - brawa, pochwalam pomysł!


A co do reszty - stg itp. to Panowie 849zł to nie dla Polaka w dzisiejszych czasach ...
Beryl 07.02.2009, h. 22:12 Beryl
co do ceny stg to wszytskie ceny poszly w gore zaczyna zacierac sie granica....
Fryzjer 07.02.2009, h. 22:20 Fryzjer
Co do animacji 3D to jest fajny pomysł. Wykonany prostą techniką wielu zdjęć spełnia swoje zadanie, przydałby się tylko zoom. Acha, chyba OBEJRZYJ, a nie OGLĄDNIJ ?? ;]