Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki c.d.

Aktualności, 06.02.2009, h. 12:06, dodał: Promant
16

A.C.M. MP5K w ofercie RSOV. ARES DSR-1: nowa wersja. Tanaka: ASG Browning HP MKIII.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu RSOV pojawiła się replika MP5K chińskiej produkcji.

 

 

Jest to replika GBB, wykonana z tworzywa, z metalowym [stalowym] magazynkiem.

 

 

 

 

Jako producent podawana jest firma Well. Cena: 58.49USD.

 

 

 

Airsoft Global włączył do oferty nową wersję repliki ARES karabinu snajperskiego DSR-1. Nowa wersja od starej różni się głównie oznaczeniami. Pierwsza seria replik miała oznaczenia AMT-DSR. Obecnie, po uzyskaniu zezwolenia, producent stosuje oznaczenia: "DSR-Precision, Alpirsbach, Made in Germany". Nie wiadomo czy w drugiej wersji poprawiono błędy i słabe strony repliki jak np. łamiący się dwójnóg. Cena: 910USD.

 

 

W ofercie sklepu można także nabyć replikę firmy Tanaka: Browning HP MKIII, w wykończeniu kolorystycznym "steel". Replika GBB wykonana z tworzywa. Waga: 590g. Pojemność magazynka: 20BB. Cena: 200USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.rsov.com 

www.airsoftglobal.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
vip3r 06.02.2009, h. 12:22 vip3r
ciekawe czy to MP5K to klon Maruzen? - fajnie by było bo wtedy może magi by się pojawiły w sprzedaży.
Azur 06.02.2009, h. 12:23 Azur
Ciekawe, oznaczenia Galaxy, chińskie krzaczki na body i rzekomo Well.
Jackall37 06.02.2009, h. 12:27 Jackall37
Też myślę, że klon Maruzena - może rzeczywiście by się magi pojawiły i byłby z tego pożytek, bo co do jakości samej repliki, to nie mam złudzeń - full auto mogło by być zabójcze - niekoniecznie dla wroga
Yarak 06.02.2009, h. 12:28 Yarak
Ale DSR-1 piękny jest...
Kajor 06.02.2009, h. 12:32 Kajor
Szkoda że ten HP jest z tworzywa... Ale i tak piękniusi.
Szkoda że w Polsce nie ma zbyt dużego wyboru replik Tanaka.
KWIA_TEK 06.02.2009, h. 12:42 KWIA_TEK
Browning HP był pierwszym pistoletem, który dawno temu zrobił na mnie ogromne wrażenie. Mam do tej "klameczki" nie lada sentyment. Racja - szkoda, że z plastiku.
lemonzawodowiec 06.02.2009, h. 13:06 lemonzawodowiec
Z pewnością ten K jest klonem Maruzena, ponieważ żadna firma nie produkuje obecnie repliki tej MP5 wykonanej w takim systemie. Szkoda, że pewnie "Chińczyk" powieli główną według mnie wadę pierwowzoru - strzelanie na sucho po wystrzeleniu wszystkich kulek z maga.
penio151 06.02.2009, h. 13:07 penio151
Najgorszy jest ten napis "Made in China"
Promant 06.02.2009, h. 13:27 Promant
Generalnie nie wiadomo, czy to Well czy Galaxy, a znając Chińczyków, to może się pożenili i robią coś razem.
Replika określana jest jako ACM, tylko w nawiasie podają "Well". Na zagranicznych forach też opisują jako Wella, ale nie znalazłem źródła info, może ktoś trafi i tu opisze.
Novy 06.02.2009, h. 13:50 Novy
ta emka niewiem czemu kojarzy mi się z takim małym, tanim chinolem. Nie lubie takich maluchów, może jako broń boczna by się sprawdziła jak dla mnie.
biper911 06.02.2009, h. 15:30 biper911
Jakoś większość autorytatywnie stwierdza, że jak chińczyk to szajs (za 60$), a nie widzę, aby ktoś komentował takie wtopy, jak wyżej wymieniony łamiący się dwójnóg w replice za 1000$ !!

Noxagon 06.02.2009, h. 16:17 Noxagon
Ech brzydka ta tanaka jak noc
Promant 06.02.2009, h. 16:39 Promant
Hehe, ekspert ocenił Browninga HP. Dżizas.
fuko 06.02.2009, h. 17:46 fuko
MP5K - fajne tylko szkoda że ma te "Made in china" i "6mm BB" no ale na szczęście da się to jakoś zamalować. Za to bardzo podobają mi się te "spawy" na body.
Co do DSR - wygląda pięknie tylko tylko jak zobaczyłem tę literówkę na body. Litości! Rozumiem w chińczyku ale nie w replice za prawie 1000 USD!
Moses 07.02.2009, h. 11:31 Moses
Moze i HP plasticzany ale niewyglada to zle. dodatkowo ten steel sprawia wrazenie ostro zyrzytego pistoletu :]