Daj cynk
Reklama

Aktualności

RWC PTW Viking Tactics 7"

Świat, 05.08.2012, h. 22:46, dodał: Promant
27

RedWolf Custom włączył do oferty kolejną replikę bazującą na Systema PTW: Viking Tactics 7inch.



Kolejna ciekawostka z zakresu replik z górnej półki cenowej.

O dwóch modelach RWC PTW pisaliśmy już w starszych newsach. Obecnie do oferty RWC dołącza kolejna replika PTW. Dział Custom sklepu RedWolf Airsoft wprowadził bowiem do asortymentu następny karabin bazujący na replice Systema PTW: Viking Tactics 7".

Replika zbudowana na platformie PTW M4A1 MAX kosztuje 2083 USD.

Waga: 2800g. Długość: 730mm. Prędkość początkowa pocisku: 460fps. Pojemność magazynka: 120BB.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Reegz 05.08.2012, h. 22:54 Reegz
Drogi Święty Mikołaju.....
Tomaszek123 05.08.2012, h. 22:57 Tomaszek123
Chcę to kolbę do swojej PTW!!!
Kolbę to łatwo dostaniesz, ale znajdź mi ten selektor od scara:)
kosteQ86 06.08.2012, h. 08:08 kosteQ86
fifibezon 05.08.2012, h. 23:10 fifibezon
Cena niewiele większa jak za normalną wersję
I dlatego jest to zajefajna okazja!
kosteQ86 06.08.2012, h. 08:05 kosteQ86
siloeamistad 05.08.2012, h. 23:19 siloeamistad
To nie jest sztuka zrobić taki custom - sztuką jest usprawiedliwienie przed sobą samym wydania na niego 8000pln :(
I ta rozpacz jak po tygodniu ułamie się zębatka xD hehehe
babski 06.08.2012, h. 12:21 babski
w PTW zębatki się razcej nie "łamią"
kugelblitz 08.08.2012, h. 18:35 kugelblitz
Juni0r 05.08.2012, h. 23:19 Juni0r
Maaamo, jest pewna Sprawa ;)
Gorzej jest "Kochanie... no ten... kupiłem ostatnio sobie takie coś... - ILE?!"
Maza94 06.08.2012, h. 16:29 Maza94
Albo: "Kochanie wiem, że mieliśmy kupić opał na zimę ale zdażyła się niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju okazja ................ ;)
Ronin12 06.08.2012, h. 22:11 Ronin12
wroobelchannel 05.08.2012, h. 23:35 wroobelchannel
Mysle ze ptw nakreca czarny rynek ludzkich narzadow wewnetrznych :D
babski 06.08.2012, h. 01:06 babski
Tylko patrzeć w komisie: "sprzedam nerkę" hahah ^^
SterylizatorPL 06.08.2012, h. 08:43 SterylizatorPL
Nerkę to bym sprzedał za M16VN zrobione na bazie PTW i komplet 14 krótkich low/midcapów.
Pritcher 06.08.2012, h. 09:02 Pritcher
Łał. W końcu replika droższa niż ostra, wliczając cła, podatki i koszty uzyskania licencji :D

Tak zupełnie szczerze, ciekaw jestem ile sztuk tego im zejdzie.
Pewnie wszystko, zawsze znajdzie sie ktos, kto nie do konca wie w co juz zainwestowac :D
wroobelchannel 06.08.2012, h. 11:58 wroobelchannel
Tylko czy to będą sztuki, czy raczej dziesiątki? To jest ciekawe pytanie.
Pritcher 06.08.2012, h. 12:24 Pritcher
Tylko w USA to za słabą robotę dostajesz te$2000 więc za jedną pensję kupujesz, zejdzie to szybciutko. tylko kulki do ostrej drogie:P
kosteQ86 06.08.2012, h. 13:40 kosteQ86
morf420 06.08.2012, h. 10:33 morf420
Podoba mi sie *.*
-=speedy=- 06.08.2012, h. 10:55 -=speedy=-
Tylko czekać na odszkodowanie po operacji :)
Zuko0 06.08.2012, h. 20:38 Zuko0
Powie mi ktos co to za pizdryk przy selektorze trybu ognia? taki srebrny
anti roll pin
jac_q 06.08.2012, h. 21:10 jac_q
Wiśnia 06.08.2012, h. 23:30 Wiśnia
Przerost formy nad trescia. Do 2 koła jeszcze zrozumiem cene repliki, ale to jest idiotyzm.
Czyli tym tokiem myślenia po co komu ferrari za miliony jak może kupić fiata za 20tyś, tak samo np z butami nike itd ktore kosztuja srednio 300zl a mozna chodzic w trampkach za 10zl.

Żal.

Ładny custom za rozsądną cenę w tej klasie replik- tyle na temat
kosteQ86 07.08.2012, h. 11:41 kosteQ86
Wiśnia 07.08.2012, h. 14:26 Wiśnia
Sam jestes żal. Ferrari pojedziesz z 300km\h i nie przewieziesz nim 5 osob jak w Fiacie. Sa rozne rodzaje samochodow, do roznych zastosowan. Replika ma tylko strzelac. Porownanie bez sensu. To samo z butami. Trzeba byc mocno zrytym zeby tyle wydac na replike :)
kosteQ86 08.08.2012, h. 08:13 kosteQ86
Skoro dla Ciebioe replika ma tylko strzelać to dla mnie auto ma tylko jeździć:) Nie wiem jak dla Ciebie ale cyma "troszkę" się różni od PTW mimo że obie repliki strzelaja.
Dla mnie rowniez sie roznia, ale to nie powod zeby wydawac na te druga 10 razy tyle :)
Wiśnia 08.08.2012, h. 11:41 Wiśnia