Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Aktualności, 05.02.2009, h. 00:02, dodał: Promant
28

RA Tech: GHK AKS74 video test. ARMY: ASG GBB 1911 M.E.U. Ebaybanned: ARM style SILHOUETTE 41B oraz K-Rail do AK.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Red Alert Technology zaprezentowała test GHK GBB AKS74. Video przedstawia opracowaną przez RA Tech konwersję repliki GBB firmy GHK.

 

 

Polega ona na zastosowaniu nowych magazynków, wykorzystujących jako zasilanie kapsuły Co2. Zastosowanie Co2 podnosi oczywiście prędkość początkową BB wystrzeliwanych z repliki.

 

 
 
Pojawiły się informacje, że firma ARMY planuje wypuszczenie repliki pistoletu 1911 M.E.U. Postery promocyjne, prezentowane na zdjęciach, dołączane były dla dystrybutorów do sprzedawanych obecnie replik ARMY R45 Detonics. Przewidywany termin premiery rynkowej to drugi lub trzeci kwartał bieżącego roku.
 
 
 
 
 
 

Ebaybanned oferuje: ARM style SILHOUETTE 41B. Niski blok gazowy z rozkładaną podstawą muszki wykonany jest ze stali. Cena: 33USD.

 

 
Sklep oferuje również kolejny produkt z serii frontów RIS/RAS, tym razem zestaw K-Rail do replik AK47/AKM. Cena: 86USD.
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
uzi43 05.02.2009, h. 00:07 uzi43
Mam nadzieję, że Colt od ARMY nie będzie droższy od ich glocka, i zrobią lepsze magazynki...
I mówcie co chcecie, ale ta szyna do AK mi się podoba
Adikos2050 05.02.2009, h. 00:07 Adikos2050
Tak szpetnego Kałacha jak ten na samym dole to ja w życiu nie widziałem:/
KWIA_TEK 05.02.2009, h. 00:16 KWIA_TEK
Ris, Surefire i Eotech w towarzystwie drewnianej kolby rzeczywiście wygląda zabawnie.
Zachar 05.02.2009, h. 00:18 Zachar
Ten AKS-74 na CO2 jest GENIALNY.
Cement 05.02.2009, h. 00:40 Cement
Adikos2050@
Nie sposób się z Tobą nie zgodzić

swoją drogą 500 FPS z tego AK na CO2 ?? Pytanie ile dało by się z tego wyciągną(już zaczynam się bać pomysłowości co poniektórych ) Aczkolwiek działanie BB wydaje się być OK
Gator 05.02.2009, h. 00:47 Gator
Zgadzam ten kałach jest szpetny jak noc listopadowa która wybuchała w kanale ściekowym
Jangi 05.02.2009, h. 01:10 Jangi
Brzydki kałach? Naprawdę mało widzieliście...
frorider 05.02.2009, h. 01:20 frorider
Wyciągnąć da się pewnie sporo bo tanie wiatrówki na 12 gramowy nabój CO2 mają w stocku 590 FPS na 1 gramowym śrucie (1,043g dokładnie - Exact 5,51mm) i taki nabój pozwala na oddanie minimum 60-ciu stabilnych strzałów. Nie ma problemu by zwiększyć tę predkość dwukrotnie, tylko uszczelki szybciej idą . Nie będę pisać co idzie wyciągnąć po dorobieniu kartusza i napełnieniu sprężonym powietrzem - kbks robi się wtedy przy tym zabawką:)


GTI 05.02.2009, h. 01:34 GTI
Czy tylko ja myślę jak tu ograniczyć tę prędkość wylotową żeby można jej było używać bezpiecznie na małych dystansach?
Cement 05.02.2009, h. 01:49 Cement
@ GTI

Tzn nie wiem czy mnie dobrze odebrałeś
Bo ja rozumiem 500 FPSów w broni wsparcia 700 w snajperce(u rozsądnego gracza) ale 500 w szturmówce ????


javelin 05.02.2009, h. 01:52 javelin
Jak chcesz mniejszą prędkość wylotową to nie kupujesz magów na CO2, chyba proste? Na standardowych magach na GG AKSU z tą konwersją miało chyba 390-400fps.
flystar 05.02.2009, h. 10:07 flystar
a mi sie ten kalach podoba mam zamiar sobie takie cos kupic a co sa ladniejsze?
DennY85 05.02.2009, h. 10:14 DennY85
hehehe może ten kałach z dołu lepiej by wyglądał jakby szyny były z drewna
scynek 05.02.2009, h. 10:17 scynek
Dobrze że broń ma 500 fps, ale aż mi się zimno robi, kiedy pomyślę, że jakiś bezmózgi debil mógłby coś takiego mieć w łapie... Dobrze jak coś takiego ma jakis mądry i doświadczony zawodnik... Zgroza.
Dragunow 05.02.2009, h. 10:22 Dragunow
Cement a ja Ciebie właśnie nie rozumiem. 500 fps w broni wsparcia a w szturmówce nie... Sory ale przyjąłeś kiedyś na mordę serię z m249 właśnie z 500 fps? Bo w takiej broni zazwyczaj rof jest pokaźny a i kulek w magu szybko nie braknie... NO I OCZYWIŚCIE ognia pojedynczego nie ma... Więc sory. Prędzej zgodzę się na rozsądne używanie AK z 500 fps który w magu będzie miał max 50 kulek niż we wsparciu...
hologram 05.02.2009, h. 10:24 hologram
Szyna do Ak jest batrdzo ładna. Choć w przypadku RIS'ów AK lepiej wygląda z ramkową kolbą.
Karol_K 05.02.2009, h. 11:23 Karol_K
Świetny ten ak wszystko jak w bojowym ! Super !
Cement 05.02.2009, h. 12:17 Cement
Tak się składa że mam m249(w tej chwili jakieś 420 FPS a będzie 450-460) i wiem jak strzela.
Różnica jest taka, że jako operator w sekcji maszynowej osłaniam atakujących szturmanów a nie biegnę do przodu. Morał z tego taki, że nawet jak ktoś dostanie "serie na mordę" to będzie to na bezpiecznym dystansie(>30m a nie z 5m)

Poza tym jak ktoś strzela do ciebie z minimi to ty nie masz się podnosić tylko grzecznie leżeć przygwożdżony do ziemi i czekać aż któryś z moich kolegów cię "załatwi" Po to taki ROF :>

Jak pisałem nie jestem wrogiem upów ale jestem za rozsądnym ich używaniem.
Kiedyś 400FPS w broni wsparcia to było naprawdę "coś" a dziś większość chinoli ma na "dzień dobry" 420

PS nie chcę wywoływać kolejnej dysputy nt "Ilości FPS" żeby mnie zaraz ktoś nie zjechał

Dragunow 05.02.2009, h. 12:22 Dragunow
Może jestem starej daty albo wychowałem się w innym środowisku. Sniper - hulaj dusza, wsparcie max 450 szturm podobnie, cqb 360. Co do chinoli- nie używam czegoś takiego... xD
LukasV 05.02.2009, h. 12:35 LukasV
Ten AK74n jest piękny!!!!!!!!!!
Zaczynam 05.02.2009, h. 12:44 Zaczynam
Popieram zdanie Cementa - poza tym, jak szturmówki będą miały te 500 fpsów , to już tylko szpanerzy będą biegać z erkaemami- bo po co dźwigać dodatkowe kilogramy?
Dawidzik1 05.02.2009, h. 12:55 Dawidzik1

Hahaha ! kałach mnie rozwalił Chyba czegoś brzydszego nie mogli już wymyślić.
kiler88 05.02.2009, h. 14:01 kiler88
Te magazynki na CO2 to fajna sprawa moim zdaniem jakbym miał takie AK GBB to chociaż jeden taki mag by się przydał, do szturmu i mniejszych dystansów używac zwykłych na GG a jak nagle pojawi się potrzeba większego zasięgu to zmieniasz na CO2 i zyskujesz troche zasięgu. Tylko trzebaby dobrze oznaczyc te na CO2 żeby do szturmu nie ruszyc z 500fps. A ten kałach z RIS'ami no cóż kto co lubi ale jak dla mnie brzydactwo
Gwinter 05.02.2009, h. 16:16 Gwinter
Kolega niżej ma racje obrzydzanie kałacha.
HeadcrushCZ 05.02.2009, h. 16:37 HeadcrushCZ
szyna odpicowana, ładna... konwersja na CASV, SR czy SCQB Bóg wi co tam jeszcze wymyślą do M4/M16... a tu surpries! do AK?! to nie dla konserwatywnych AKowców xP
Jackall37 05.02.2009, h. 20:15 Jackall37
Ale w sumie (zakładając, że zbezcześciłbym tak swojego pięknego AKM'a), to w Polsce całkiem łatwo o porządne oszynowanie do AK - works11 sprzedaje oszynowanie od ostrych AKMów, Beryli i Tantali, jakość znakomita, a cena grubo poniżej 86$


Co do tych magów na CO2, to coś mi się wydaje, że to jest dobre do AK z optyką, bo w sztórmówce rzeczywiście za dużo FPS.

GBB AK mają przyrost FPS już przy przedłużeniu lufy, wcale nie są to słabe repliki (wiem, co mówię - sam mam Kałaszka GBB).

Na zimę nawet fajna sprawa, ale z obdukcji moich magazynków wnioskuję, że całkiem prosto byłoby przerobić maga z propanu na CO2, a jak się znudzi, to powrócić do pierwotnej formy - coś jak z KWC CO2 Uzi (tyle że na odwrót - zamiast zaworka brakuje zaślepki i "przebijaka" do kapsułek).
happy666 05.02.2009, h. 21:23 happy666
Nie wiem co wy macie do kałasza, IMO jest taki jak czeski vz.58 z 601skss, czyli poprostu taki akacz dla specjalsów ;P Ale nie wiem czy to nie ładniejszy jest ten AK niż szyna ;/