Daj cynk
Reklama

Aktualności

G3 SAS firmy G&G

Aktualności, 02.02.2009, h. 22:53, dodał: Promant
21

Sklep Capri ASG włączył do swojej oferty replikę AEG firmy G&G: G3 SAS.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu Capri ASG można już nabyć replikę AEG produkcji Guay Guay: G3 SAS.

 

 

 

Replika różni się od swojego poprzednika produkcji Tokyo Marui oraz od wersji chińskich. Front wygląda nieco inaczej i jest całkowicie metalowy. Nie ma również konieczności demontowania go, aby zainstalować aku.

 

 

 

Selektor ognia jest ruchomy obustronnie tzn. przełączenie dźwigni umieszczonej z lewej strony powoduje identyczne wskazanie nastawy z prawej strony korpusu.

 

 

 

Materiał: stal/magnez/aluminium/cynk/tworzywa sztuczne. Długość całkowita: 500mm. Waga: 2690g [bez amunicji i aku]. Długość lufy: 205mm. Prędkość początkowa: 340fps. Pojemność magazynka: 500BB. Lufa wewnętrzna: precyzyjna 6,04mm. 7mm łożyskowanie gearbox'a. Pasujące akumulatory: mini lub twins [8,4-9,6V]. Cena: 1360PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
darksoviet 02.02.2009, h. 22:56 darksoviet
Mogli by dać wersję z kolbą. Ale replika całkiem ,całkiem.
Gogin 02.02.2009, h. 22:57 Gogin
MP5K na sterydach z kompleksem małego... magazynka :>.
Kosmo 02.02.2009, h. 22:59 Kosmo
Ta replika jest dość niewygodna w użytkowaniu, krótki karabinek z magazynkiem dużym 7.62 to nie jest poręczne rozwiązanie (organoleptycznie -miałem G3 sas jakieś 3-4 lata jako główną broń)
sjzmisiek 02.02.2009, h. 23:22 sjzmisiek
g&g mogłoby zrobić wersję pełnowymiarową albo przynajmniej G3KA4 ... wersji sas już jest kilka ... ani jedna mi się nie podoba :/
Wombat 02.02.2009, h. 23:38 Wombat
Wow, chyba pierwsza replika, przy której odpowiednik Marui to taniocha.
przemek10 02.02.2009, h. 23:48 przemek10
Miałem WELLa , choć 3 lata temu to dość dobrze wspominam operowanie nią w budynkach , po dodaniu grubego ale nie zbyt długiego tłumika i rączki taktycznej bardzo fajnie się prezentowała .
HeadcrushCZ 03.02.2009, h. 03:57 HeadcrushCZ
SAS... brzyyydaaal xP

a taki ładny był:(
capri 03.02.2009, h. 08:25 capri
darksoviet:
Powinna być w okolicach wakacji (kolba wysuwana).

Kosmo:
W przypadku broni palnej masz rację, jednak tu kaliber 6mm pozwala nam zmieścić 500 kulek (w hi-capie), a magazynek nie odstaje jak np. w mp5.

Ja osobiście się w nim zakochałem, jak go do łap wziąłem. Naprawdę kawał solidnego "mela". Jak dla mnie ideał na drugą broń do snajpy lub na główną do CQB.
scynek 03.02.2009, h. 10:00 scynek
Ogólnie fajny, tylko jakby od razu z tą kolbą dali... Ale nie można mieć wszystkiego, przynajmniej od razu.
Novy 03.02.2009, h. 10:14 Novy
mi się nie podoba...chociaż gdyby kolba przynajmniej łamana jak w G36C była to możnaby przeżyć...
Mack the Knife 03.02.2009, h. 11:09 Mack the Knife
@gogin: zwróć uwagę, ze to G3 było pierwowzorem dla MP5. Albo zeby lepiej to ująć - mp5 to zmniejszone G3.

Ciekawe, czy są widoki na zwyczajne G3 ze starymi, zielonymi okładzinami jak w wojskowej wersji.
Jangi 03.02.2009, h. 12:15 Jangi
Eee... to w którym miejscu mieści się bateria, skoro frontgrip nie jest demontowalny?
Promant 03.02.2009, h. 12:37 Promant
Na pewno w gripie, który musi się jakoś otwierać. W opisie chodzi raczej o to, że nie trzeba zdejmować tłumika płomienia i całego gripu, tak jak to było choćby w TM, żeby podłączyć aku..
przemek10 03.02.2009, h. 12:48 przemek10
A może tak jak w MP5K ?
capri 03.02.2009, h. 12:52 capri
Na zdjęciu z widokiem przodu (ze zdjętym dużym tłumikiem płomienia) widać dwa "grzybki" na płaszczyźnie czołowej chwytu pod lufą. Wystarczy je przesunąć do siebie i otwiera nam się klapka odsłaniając przestrzeń na aku.
Promant 03.02.2009, h. 21:35 Promant
Czyli tłumik płomienia trzeba zdjąć, ale poza tym bardzo wygodnie. Dobry patent.
capri 04.02.2009, h. 09:42 capri
Nie, nie! Dobrze napisałeś wcześniej, nie trzeba zdejmować dużego tłumika, klapka ma odpowiedni profil pozwalający na jej otwarcie bez kombinacji z dużym tłumikiem. Napisałem tylko, że na zdjęciu ze zdjętym tłumikiem widać to najlepiej
Striker 05.02.2009, h. 10:13 Striker
Markowe repliki mają jedną, zasadniczą wadę. Są tak piękne, że serce staje, gdy upadną... A taki G3 Dżingonga - można nim nawet rzucić we wroga podczas walki (unik gwarantowany).
Noxagon 05.02.2009, h. 20:35 Noxagon
Ach cudo , tylko ten tłumik płomieny bleeeeeeeeeeeeeeee
jason.jerusalem 06.02.2009, h. 09:48 jason.jerusalem
Piękna sprawa, super poręczna zabawka, i całkiem stylowa... ale za 1300zł? Ja właśnie buduje sobie boczną do CQB ze starego wella, na bebechach CA. Wyszło mnie to 100zł. Hm.
antygrawitant 07.02.2009, h. 09:13 antygrawitant
Szkoda,że tak broń na prawdę nie istnieje...