Daj cynk
Reklama

Aktualności

Hi Capa 5.1 Hyper Speed

Aktualności, 30.01.2009, h. 11:31, dodał: Promant
16

Niedawno opisywaliśmy customowy pistolet Hi Capa w wersji Zombie Killer. Osoby, którym podobała się zastosowana w tym projekcie replika pistoletu ASG GBB Hi Capa, może zainteresować informacja, że obecnie jest ona dostępna w osobnej sprzedaży.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evike.com oferuje pistolet GBB WE Full Metal Hi-CAPA 5.1 Hyper Speed, w wersji z lufą zewnętrzną wyposażoną w gwint, czyli przystosowanej pod instalację tłumika dźwięku.  

 

 

Hyper Speed Hi-Capa, produkcji Wei Tech, to pistolet typu Hard Kick Blowback Action. Pistolet posiada zamek o krótkim skoku, co zapewnia dużą szybkostrzelność. Długość repliki: 222mm. Długość lufy:  112mm.

 

 

Pistolet akceptuje green gas, red gas, Co2, propan. Pojemność magazynka: 30[+1]BB. Można stosować wszystkie magazynki typu hi capa: Tokyo Marui, WE, KJW. Dostępne są, opcjonalnie, magazynki na kapsuły Co2. Prędkość początkowa: 300-330fps. Cena: 100USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftpost.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sjzmisiek 30.01.2009, h. 11:47 sjzmisiek
gdyby nie ta czerwona farba na gwincie a wsumie i tak będzie tłumik ciekawe kiedy będzie u nas w sklepach
Gogin 30.01.2009, h. 12:01 Gogin
To dla Hamerykanów, dlategoż. U nas nie będzie czerwonej końcówki lufy, tudzież gwintu, bez obaw .
Dzwonek 30.01.2009, h. 12:18 Dzwonek
Ehh... a ile to zmyć tą farbę (no chyba, że to oksyda, w co wątpie). Troche nitro i masz piękny, realistyczny model. Swoją drogą, to Amerykanie mogą stosować tłumiki w replikach ? Bo w końcu i one musiałyby mieć wtedy pomarańczową końcówkę, a może mają ?
EternalSniper 30.01.2009, h. 12:24 EternalSniper
gorzej jak Ci dadzą końcuwke całą wykonaną z czerwonego syfu
tak jak miałem w snajperce jednej...Ale bez obaw, pokryłem czarną farbą i był git
scynek 30.01.2009, h. 12:49 scynek
Ogólnie ciekawe wykonanie, wygląda dosyć stabilnie. Tylko jedyne, co razi, to ten czerwony gwint... Ale i na to radziecka technologia wynajdzie jakieś rozwiązanie...
vanar 30.01.2009, h. 13:04 vanar
Scynek, ale ten gwint to chyba jest wkręcany, tak przynajmniej wydaje mi się patrząc na te zdjęcia.
cassius 30.01.2009, h. 13:36 cassius
Fajny zamek ale te wystajace magi sa dla mnie irytujące. Kompletnie psuje estetyke broni
Scalak 30.01.2009, h. 13:37 Scalak
Po fotkach wnioskuję, że ten gwint na tłumik jest wykręcany z lufy a nie jest jej integralną częścią.
PvG 30.01.2009, h. 18:14 PvG
Wie ktoś może gdzie można dostać zmki do Hi Capy 5.1 od WE
cassius 30.01.2009, h. 19:37 cassius
WGC? ;P. W polsce tego typu czesci konwersyjne jak zamki/body to raczej towar deficytowy
Moses 30.01.2009, h. 23:33 Moses
"cassius
30-01-2009, 13:36

Fajny zamek ale te wystajace magi sa dla mnie irytujące. Kompletnie psuje estetyke broni "

Widak kolega nigdy nie zmienial szybko magazynki. Dzieki powiekszonemy kopyku latwiej wyciagnac magazynek z ladownicy i pewniejshy chwyt.
konia3 31.01.2009, h. 10:28 konia3
według mnie ten czerwony gwint pod tłumik trochę psuje wygląd i estetykę broni