Daj cynk
Reklama

Aktualności

Echo1: replika MTC1

Aktualności, 30.01.2009, h. 11:12, dodał: Promant
25

Replika ASG AEG Modular Tactical Carbine 1 firmy Echo1, o której zapowiedziach pisaliśmy już wcześniej, trafiła na rynek.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kombinacje stylów i systemów broni można lubić lub nie, ale często trudno im odmówić funkcjonalności. Czy tak jest w przypadku AEG Modular Tactical Carbine 1 firmy Echo1? Oceńcie sami.

 

 

 

 

Replika znalazła się już w sprzedaży - włączył ją do swojej oferty sklep Airsoft GI.

 

 

 

MTC1 posiada zamontowany adapter magazynków M4 i kolbę typu M4. W komplecie magazynek M4/M16. Cena: 175USD.

 

 
 
 
 
 
 
 

Źródło: 

www.airsoftgi.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FishHunter 30.01.2009, h. 11:16 FishHunter
Brzydal

Kompletnie mi się to nie podoba... G36 też ma dedykowaną regulowaną kolbę, więc po co pchać do niej emkową

Cóż, może jedynie adapter magów będzie miał jakieś faktyczne uzasadnienie...
HateMe 30.01.2009, h. 11:42 HateMe
Bo mając eMkowy stock pipe możesz założyć na nią milion tysięcy różnych kolb, a do G36 są ze 4...
Krabii 30.01.2009, h. 11:42 Krabii
Czy mi się zdaje, czy te emkowate magi ciężko wychodziły z gniazda:]

Po za tym - brzydal. Kolba totalnie mi nie pasuje, ale adapter magów mimo dziwaczności może być przydatny.
Dusza_44 30.01.2009, h. 11:50 Dusza_44
Ekhm... może jest pare ciekawych rozwiązań ale niektórych rzeczy się nie miesza ... dla mnie to nie to...

A Fuuu...
Huey 30.01.2009, h. 12:01 Huey
Zupełnie jak mój... Powiem ,że bardzo praktyczny aczkolwiek brzydki.
Dzwonek 30.01.2009, h. 12:15 Dzwonek
Nie "może być przydatny", a jest przydatny, bo te magi do G36 to porażka, zajmują prawie dwa razy więcej miejsca co M4-kowe, a mają taką samą pojemność, więc jak chcesz znaleźć jakieś ładownice to tylko Bundeswehra z tymi odstającymi 2-magazynkowymi ładownicami, marnotraswtwo miejsca.
Ale podobno właśnie wchodzą trudniej, bo jest węższy ten tunelik. Zresztą widać to na filmiku.
Dzwiny natomiast jest ten pierdzielnik z montażem zawieszenia zamiast kolby, bo na co do ... komu to jest potrzebne.
Bartosz_Tr 30.01.2009, h. 12:24 Bartosz_Tr
Adapter magów jest przydatny, bo magazynek do eMki zajmuje dwa razy mniej miejsca, ale kolba dedykowana do G jest moim zdaniem lepsza od eMkowej.
scynek 30.01.2009, h. 12:45 scynek
Brzydal, i to przez wielkie B. Ni to emka, ni to nic...
maxmal 30.01.2009, h. 12:47 maxmal
Moim skromnym zdaniem to m36 rządzi.
Kubaforge 30.01.2009, h. 13:10 Kubaforge
brzydal nie brzydal ale hmm czy bron ma być ładna ? Niektórzy tutaj chyba wolą "ładne bronie" i "funkcjonalne dziewczyny"
Scalak 30.01.2009, h. 13:33 Scalak
Gość na filmie mówił, że możesz użyć każdej emkowej kolby do tego adaptera w który jest aktualnie podpięta ta na filmie, możesz użyć kolby magpulowskiej albo innego wynalazku który podchodzi do emek...
_Arczi_ 30.01.2009, h. 15:43 _Arczi_
Adapter do maga mogę jeszcze jakoś przetrawić ale ta kolba to już profanacja.
Wawix 30.01.2009, h. 17:57 Wawix
Fuuuuuuuuujjjjj Kolba od Emki w Giecie a Pfeeeee !
Jackall37 30.01.2009, h. 19:03 Jackall37
"Bo mając eMkowy stock pipe możesz założyć na nią milion tysięcy różnych kolb, a do G36 są ze 4... "

- które przypadkiem składają się na bok i są o 15 cm krótsze od "złożonej" kolby w M4
coelian 30.01.2009, h. 21:35 coelian
Są też składane kolby w stylu M4
$3
i "mając eMkowy stock pipe możesz założyć milion tysięcy różnych kolb"
(to do "Szakala")
Promant 30.01.2009, h. 21:49 Promant
A jaki problem założyć sobie tutaj krótki stock pipe i mieć jakąkolwiek kolbę składaną do M4? Albo kolbę LR300? Jeśli ktoś chce.

A ta końcówka z uchwytem zawieszenia jest dobra jak ktoś chce sobie zrobić "pistol" do CQB.
Noxagon 30.01.2009, h. 22:14 Noxagon
A mi się podoba ta replika , chociasz i tak wole normalne magi od giety.
Azur 31.01.2009, h. 08:28 Azur
Jest bardzo fajna.jeśli w polsce będzie kosztować rozsądne pieniądze to sobie taka sprawie.szkoda że zapomnieli obszyc molle
radzio2k 31.01.2009, h. 23:13 radzio2k
Imho lipa- kolba w giecia dla mnie jest bardziej wygodna od eMkowe a adapter można od dawna kupic, nie mówiąc o tym że mnie troche razi taki mag w takiej broni
HellCat 01.02.2009, h. 01:20 HellCat
Gieta to gieta - rzecz święta Magi od emek to zbrodnia, ale dodatkowo kolba... Brrr... Koszmar Należy na forum w dziale dla zielonych umieścić temat: jak zepsuć replikę. I wlepić te zdjęcia
Timonek 01.02.2009, h. 16:40 Timonek
Powtarzam i zawsze bede powtarzał.. BRZYDAL.!!
syriusz192 02.02.2009, h. 16:01 syriusz192
O kant dupy rozbić.
shaw 02.02.2009, h. 20:03 shaw
Nie jestem fanem "gienków" ale ta eMkowa kolba nie pasuje za diabła.
HeadcrushCZ 03.02.2009, h. 05:47 HeadcrushCZ
"brzydal nie brzydal ale hmm czy bron ma być ładna ? Niektórzy tutaj chyba wolą "ładne bronie" i "funkcjonalne dziewczyny"

błąd zarówno broń jak i dziewczyna ma być ładna i funkcjonalna:)

no wiecie... są różne wynalazki... jakbyś się uparł to puttdownową kolbę da się przełożyć z AKMS-a do emki xP paskudnie wygląda? tiaaa...
jak wyszły różowe hello kitty repliki to też wygląda paskudnie ale nabywcy się znajdują xD co kto lubi;)
ja jestem zwolennikiem rodziny AK, ale M16A1/A2 i M60E1 są dla mnie boskie:)
bez RISów xD
Niezniszczalni 05.10.2013, h. 20:08 Niezniszczalni
FaJan ta gieta ale przeszkadzają mi tylko te oznaczenia firmy echo1 a tak to nawet bym kupił