Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Aktualności, 30.01.2009, h. 10:53, dodał: Promant
28

SpecShop: kulki ASG firmy MadBull. 2Roy: M4 GBB bolt. Milsim Labs: piankowe repliki granatów ręcznych i moździerzowych.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SpecShop włączył do oferty BB produkcji firmy MadBull. Dostępne są wagomiary: 0.2, 0.25, 0.28, 0.3, 0.36, 0.4 oraz 0.43g. Wagomiary do 0.3g włącznie sprzedawane są w opakowaniach po 4000BB. 0.36g, 0.4g i 0.43g - w opakowaniach po 2000BB. Ceny kształtują się w zakresie od 34PLN za 0.2gBB do 57PLN za 0.3gBB Ultimate Heavy. Kulki MadBull charakteryzują się wysoką precyzją wykonania [dokładność 0.01mm].

 

 

Firma 2Roy oferuje superlekki [78g], jednoczęściowy zamek do replik GBB M4 Western Arms. Zamki wykonane są z duraluminium 7075, w technologii CNC.

 

 

Firma Milsim Labs zapowiedziała, że rozpoczyna wprowadzanie do sprzedaży całej linii produktów:  piankowych replik granatów ręcznych i moździerzowych.

 

 

Pierwsze trafią na rynek niemieckie granaty trzonkowe: WWII Stielhandgranate M24 oraz repliki pocisków moździerzowych.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 30.01.2009, h. 10:58 Jangi
WMASG! Weźcie się zgadajcie z Specshopem i przetestujcie te kulki
qubosz 30.01.2009, h. 11:03 qubosz
Z tymi granatami.. to jak rzucanie rybą
shaw 30.01.2009, h. 11:05 shaw
Lub innymi zabawkami z...specyficznego typu sklepów dla dorosłych
Dziabacz 30.01.2009, h. 11:09 Dziabacz
Bez kulek sa
agamar 30.01.2009, h. 11:24 agamar
Żeby tak się dało grochu do nich nasypać... Czy ktoś ma pomysł co można zrobić z granatem piankowym?
Ja jeden mam.
Tego granatu M24 można użyć w razie czego jako pałki, szczególnie w stylizacji na zomowca;)
penio151 30.01.2009, h. 11:30 penio151
Z tymi granatami to close combat, czy man to man combat?

Na filmiku pokazują wkłady "soniczne" i kapiszony z mąką. Jakieś zastosowanie pewnie znajdzie, mnie bardziej interesuje ten moździerz.
EternalSniper 30.01.2009, h. 12:22 EternalSniper
O taa moździeż jest interesujący...
Ale te granaty takie hmm... i w ogóle jeżeli chodzi o te piankowe sprzęty...Jeżeli by miały jakiś tam ładunek... Że jak pocisk moździerza spada to wybucha i jakieś tam kulki czy groch rozwala to byłoby znacznie lepsze niż sama pianka.Bo atakujesz tym to Ci jeszcze ktoś pocisk od moździerza odrzuci
Jak tym kogoś 'zfragować' ?
NastY 30.01.2009, h. 12:22 NastY
Trochę lipne te granaty, chociaż je jeszcze można użyć w budynkach jakoś umownie, ale pociski moździerzowe :s ?
scynek 30.01.2009, h. 12:43 scynek
W sumie pomysł ciekawy, ale mi sie wydaje, że to wykonanie... Jakieś takie... Nie za bardzo.
Phillip1944 30.01.2009, h. 13:16 Phillip1944
Te granaty i moździerzowe pociski to tak dla zabawy lub efektu jakiejś rekonstrukcji są a nie do typowych meczów. Ale zgadzam się z poprzednikami że znacznie ciekawszy jest ten moździerz co z niego strzelali Bo do niego można skonstruować jakieś pociski samoróbki hehe
Michal_CHZW 30.01.2009, h. 13:20 Michal_CHZW
całkiem fajny ten moździerz:)
Prezes_____ 30.01.2009, h. 14:20 Prezes_____
Bardzo dobry pomysł, tylko jaka cena za sztukę i kiedy w Polsce. Jest to wielkie urozmaicenie w naszym sporcie, mam nadzieję że się przyjmie.
human 30.01.2009, h. 14:24 human
wsadzic normalny granat od m203, moze zadziała.
METEOR 30.01.2009, h. 14:37 METEOR
BB madbull-a bardzo interesujące i osoby z mocniejszymi replikami wreszcie będą miały z czego strzelać ;]
Wiki 30.01.2009, h. 15:41 Wiki
Granaty świetne... coś jak gumowy kurczak... sukces murowany
Ozyr 30.01.2009, h. 16:12 Ozyr
Mnie sie to nie podoba (granaty )
Native7 30.01.2009, h. 16:32 Native7
Te nagrania biedne trochę... Rzucić to można też kamieniem. Jak to wybucha? Czy to w ogóle wybucha?
Dolores 30.01.2009, h. 16:34 Dolores
śmiesznie wyglądają te granaty trzonkowe. Jak dildo ;P
_domino 30.01.2009, h. 17:30 _domino
Szkoda, że nie ma kulek MB 0.23 - trudno o amunicję o takiej masie w rozsądnej cenie.

Granaty fajne, ale ja bym zrobił bardziej oczobitne kolory, żeby je łatwiej potem znaleźć po rzucie
APOSTEL 30.01.2009, h. 20:09 APOSTEL
i jak to wo gule działa? bo te "pyknięcie" można uzyskać rzucając kamieniem albo butelką...
Promant 30.01.2009, h. 21:59 Promant
Takie "pyknięcie" całkiem nieźle słychać w pomieszczeniu, ale kiepsko na nagraniu robionym na powietrzu.
Kolory granatów nie są ważne, a realistycznie pomalować zawsze można.

Tu jest efekt dźwiękowy lub proszek - to nie są granaty na jebanki tylko na potrzeby milsimów, mogą też być do rekonstrukcji.
A piankowe są po to, żeby nie zrobić krzywdy jakiemuś baranowi co odbije granat głową albo przyjmie na jajecznicę.

Granat nie zawsze musi wybuchać, żeby osiągnąć efekt. Nigdy nie zapomnę min "sowietów" gdy im do okopu wrzuciłem drewnianą atrapę Stielhandgranate M24. A wyskakiwali szybciutko, wcale nie sprawdzali czy to wybucha, czy tylko atrapa.
Kogut6 30.01.2009, h. 22:52 Kogut6
Apostel a będziesz rzucał w ludzi kamieniami i butelkami ?

Mi te granaty się podobają, ciekawe urozmaicenie, pomalować tylko i jazda Mam nadzieje, że nie przesadzą z ceną. Nierozumiem ludzi, którzy tak jeżdżą po tych grantach, wole jak ktoś rzuci we wmnie nawet takim piankowym granatem i bez uszczerbu zdrowia zostać wyeliminowanym z gry niż dostać jakąś "genialną" samoróbką czy paintbollowym granatem tippmana z różową farbą Wszystko zależy od miejsca zastosowania tych granatów i uczciwości graczy.
EternalSniper 31.01.2009, h. 00:13 EternalSniper
uczciwość Polskich graczy to temat rzeka
nie mówię, że wszyscy ale większość to tzw. Terminatorzy wg. nonsensopedii
Ale fakt, i tak czy siak można taki granat ulepszyć...
Mam na myśli dodanie do niego jakiegoś ładunku na zawleczkę i grochu bądź kulek.
Ja tam raz samoróbkę kumplowi wrzuciłem do buta jak ściągał w trakcie akcji w okopie...
Świr 31.01.2009, h. 15:40 Świr
co daje ten "super light bolt"?
pidzejfat 01.02.2009, h. 19:50 pidzejfat
Szybkostrzelność.
zlyzuw 19.05.2009, h. 18:35 zlyzuw
strzelam z MB i są zajebiste. Chociaz nie wiem dlaczego ale MB 0.36g mają w kulkach takie 'wgłębienia' co drastycznie pogarsza celność ;/
zlyzuw 19.05.2009, h. 18:35 zlyzuw
strzelam z MB i są zajebiste. Chociaz nie wiem dlaczego ale MB 0.36g mają w kulkach takie 'wgłębienia' co drastycznie pogarsza celność ;/
wiedzmin1994 02.01.2011, h. 16:29 wiedzmin1994
Narzekacie na te granaty, a niepotrzebnie. Nie widzę problemu żeby się umówić, ze jeżeli granat spadnie w jakiejś odległosci od ciebie (co raczej da się zauważyć) to schodzisz. I już. Wybuchy nie są konieczne. Wystarczy uczciwośc graczy.