Daj cynk
Reklama

Aktualności

Capri ASG: EBB MP5 Top Tech

Aktualności, 28.01.2009, h. 22:41, dodał: Promant
17

Sklep Capri ASG włączył do oferty internetowej szereg replik EBB firmy Top Tech. Jest wśród nich najnowsza seria produktów Top Tech: repliki EBB pistoletów maszynowych z rodziny MP5.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Capri ASG pojawiły się repliki z najnowszej serii EBB Top Tech - pięć pistoletów maszynowych z rodziny MP5: MP5A4, MP5A5 z kolbą wysuwaną, MP5A5 z kolbą składaną na bok, MP5SD5 oraz MP5SD6.

 

 

 
 
Repliki EBB firmy Top Tech wyposażone są w nowatorski system symulacji blow backu, tzw. Pneumatic Blow Back [PBB], który różni się od mechanicznej formy stosowanej dotąd w replikach AEG, gdzie, przykładowo, suwadło poruszane było siłą tłoka połączonego z nim metalowym pręcikiem. W systemie firmy Top Tech wykorzystywane jest sprężanie powietrza z zastosowaniem dodatkowego cylindra, co skutkuje również nieco innym wyglądem GB.
 
 
 
 
MP5A4 EBB, w wersji z kolbą stałą, kosztuje 1040PLN.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MP5A5 EBB, w wersji z kolbą wysuwaną, kosztuje 1200PLN.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MP5A5 EBB, w wersji z kolbą składaną na bok, kosztuje 1140PLN.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MP5SD5 EBB, czyli wersja wytłumiona z kolbą stałą, kosztuje 1200PLN.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MP5SD6 EBB, czyli wersja wytłumiona z kolbą wysuwaną, kosztuje 1240PLN.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Wszystkie repliki posiadają w komplecie niską szynę montażową pod optykę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Źródło:

www.asg.com.pl

www.b2b.guay2.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ajgor_aa 28.01.2009, h. 22:49 ajgor_aa
Wkońcu są i cena nawet wporządku. Tylko kolbe w SD6 mogli by zmienić na normalną a nie chińską. Ciekawe jak wypadną w praniu
FishHunter 28.01.2009, h. 22:51 FishHunter
Fest fajne cacka Cena nawet nie taka zła Całkiem ciekawa opcja
cassius 28.01.2009, h. 22:53 cassius
Wygladaja calkiem niezle, wlasnie 30minut temu siedzialem na caprim i ogladalem fotki... Moze i maja ten "blow back" ale i tak kocham moja cymke nawet jeśli kosztowala polowe tego i nie jest taka cichutka <3
capri 28.01.2009, h. 23:18 capri
cassius:
Wypraszam sobie siedzenie na mnie, szczególnie ze względu na twoją miłość do cymki...

Promant:
Nie żebym znowu polemizować chciał, ale wg mnie to jest PBB (Pneumatic Blow Back), choć pewnie się nie znam

ogólny:
Ceny niestety w ciągu najbliższych dni wzrosną i to nie tylko na te PM
Staraliśmy się po ostatnich skokach walut zredukować podwyżki do minimum. Jednak obawiam się, że nie damy rady ich tak utrzymać.
Tuksiak 28.01.2009, h. 23:34 Tuksiak
capri szkoda, szkoda, ale repliki zacne bynajmniej z wyglądu.
Promant 28.01.2009, h. 23:38 Promant
Capri:

Wiem, że to PBB, tak jak go określa producent. Ale ponieważ zaczyna się już powoli komplikowanie nazewnictwa - zdecydowaliśmy się na uproszczenie, żeby uniknąć ciągłych wyjaśnień:
repliki AEG z BB określamy jako EBB
repliki gazowe z BB okreslamy jako GBB.

Może nie jest to w 100% poprawne politycznie, ale przynajmniej utrzymuje jakiś podział dla wszystkich zrozumiały. Nie wiadomo czy za chwilę inny producent nie wypuści elektryków z BB i nie nazwie ich np FBB albo SBB , a to tylko wszystko dodatkowo zagmatwa.
capri 28.01.2009, h. 23:56 capri
Słusznie prawisz Promancie i ideę rozumiem, jednak różnica konstrukcyjna jest znaczna i do tego opatentowana przez Top Tech. Więc jak dla mnie zasługuje zwrócenie uwagi iż nie jest to kawełek drucika ciągnięty przez tłok, a odpychany przez sprężynkę, ale system pneumatyczny z dodatkowym cylinderkiem.

Dobra, basta, wiem, czepiam się i już milczę
cassius 29.01.2009, h. 00:12 cassius
Wybacz capri, mam nadzieje ze kuku nie zrobilem w ramach cotygodniowych promocji u was w sklepie... bedzie moze taka na tlumiki? Szukam pretekstu by wybrac sie w dluga podroz do waszego sklepu w wawie ;p
Promant 29.01.2009, h. 00:22 Promant
Prawda Capri. Dlatego szczegółowo było to wyjaśniane już w pierwszych newsach na ten temat i były filmiki prezentujące pracę systemu.

No ale dla spokoju sumienia zrobię edit newsa z wyjaśnieniem o co biega.
Prezes_____ 29.01.2009, h. 08:50 Prezes_____
W porównaniu do obecnych na rynku mp5 cena bardzo konurencyjna, a ma się BB
RzezniQ 29.01.2009, h. 09:10 RzezniQ
Na filmiku widać jak ten blowback "monstrualnie" kopie!
Novy 29.01.2009, h. 09:36 Novy
fajne fajne...mój szwagier ma tą emke z filmiku tyle że z CA. Fajnie cicho chodzi i wogóle nie jest za ciężka...taka w sam raz:)
Promant 29.01.2009, h. 09:38 Promant
Chcesz żeby kopało - idź na strzelnicę, postrzelaj z ostrej. W replikach można uzyskać najwyżej symulację pracy zamka, więc czego oczekujesz?
Cancel 29.01.2009, h. 09:45 Cancel
A jaka cichutka
capri 29.01.2009, h. 09:45 capri
cassius:
Będzie i to chyba w ciągu najbliższego miesiąca. Pamiętaj jednak, że w W-wie nie ma zawsze pełnego asortymentu i jeżeli będziesz chciał coś konkretnego to lepiej zamówić przez net z odbiorem tam lub przyjechać do P-na i tu pomacać od ręki

Promant:
Jestem dozgonnie wdzięczny
zyga1616 29.01.2009, h. 16:35 zyga1616
A można gdzieś dostać sam gearbox z systemem blow back do m16??
SHOGUN_YAMATO 29.01.2009, h. 21:50 SHOGUN_YAMATO
Hm... kolejny bajer który może się psuć. Co jak co ale GBB jest jak dotąd najlepszym systemem symulującym odrzut jaki widziałem a ASG. Nawet ta ostatnia recka M4 i AK GBB to niebo a ziemia w porównaniu z tym.