Daj cynk
Reklama

Aktualności

AKS-74U WE

Polska, 25.07.2012, h. 22:06, dodał: Promant
29

Sklep Gunfire.pl oferuje replikę GBB AKS-74U WE z drewnianymi okładzinami frontu.



Sklep Gunfire.pl włączył do oferty customową wersję repliki GBB AKS-74U, produkcji Wei-Tech, z drewnianymi okładzinami frontu. 

 

 

 

 

1.jpg

 

 

 

W opisie czytamy:

Ponieważ wiele osób narzekało na to, że WE wypuściło 74UN jedynie w wersji z czarnymi okładzinami, postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i stworzyć wersję z drewnianym chwytem przednim. Wybraliśmy najwyższej jakości części, a nasz serwis zadbał o ich perfekcyjne spasowanie. Dzięki temu oddajemy Wam pierwszy w Polsce custom, zbliżający produkt WE do klasycznej wersji tej repliki. 

 

 

 

 

2.jpg

3.jpg

 

 

 

Długość repliki: 703mm. Waga: 3124g. Długość lufy wewnętrznej: 230mm. Magazynek low cap, o pojemności 50BB. Materiał: stal + drewno. Prędkość początkowa pocisku: ~380fps. Cena repliki: 1795.20PLN.

 

 

 

 

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
PlanB 25.07.2012, h. 22:10 PlanB
Ładnie się prezentuję. Ciekawe jak wytrzymałość części w GB.
Wiesz co to znaczy GBB? :)
Ripx97pl 25.07.2012, h. 22:13 Ripx97pl
gbb - GearBox Booster ? :P
Reegz 25.07.2012, h. 22:14 Reegz
Stock czyli po niespełna 10 tysiącach kulek leci zespół spustu.
Nath 25.07.2012, h. 22:16 Nath
Cool Story Bro
kjujiczek 26.07.2012, h. 11:13 kjujiczek
. Machnąłem się bo nie zobaczyłem napisu GBB.
PlanB 26.07.2012, h. 12:19 PlanB
LeoN2024 25.07.2012, h. 22:13 LeoN2024
W tej replice nie ma GB.
Mortis 25.07.2012, h. 22:15 Mortis
Wytrzymałość? Jaka wytrzymałość? Toż to WE. Ale zdjęcia ładne.
siloeamistad 25.07.2012, h. 22:33 siloeamistad
Coś Panowie przesadzacie z tą jakością WE. W tej chwili jest całkiem nieźle. W serwisach też mówią, że sprzedają najwięcej gaziaków WE, a reklamacji stosunkowo najmniej. Chyba się podciągnęli nieco i mam wrażenie, że tę łatkę trzeba by zweryfikować.

Sam przez opinie o WE kupiłem P226 od KSW i żałuję, że nie wybrałem WE.

BTW. Wygląda zacnie. Czy ktoś wie jakie jest krycie? Farba czy oksyda?
A co Ci mają powiedzieć? WE robi stosunkowo niezłe długie gaziaki, i takie sobie pistolety(to tylko opinia, nie kamieniować). Ale zwróć uwagę do jakich marek GBB jest najwięcej części wymiennych, i jakie to są częśći. Do WE jest mnóstwo wzmocnionych elementów spustu.
Pritcher 26.07.2012, h. 08:30 Pritcher
Jest największym producentem gaziaków - to do jakich firm maiłoby być najwięcej sczęści. To tylko prawa rynku, a nie wyznacznik jakości... i moim zdaniem zaleta. Miałem w ręku p226 od kjw, ksc i We - i jakość wykonania WE moim zdaniem była najlepsza. Można oczywiście polemizować na temat oznaczeń i aspektów wizualnych - ale WE zrobiło dobry produkt (mówię o nim ponieważ jest w miarę nowy). Mam nadzieję, że następne nowe repliki też będą na tym poziomie, a dostępność części tuningowych to też duży plus.
siloeamistad 26.07.2012, h. 13:55 siloeamistad
Pewien wyznacznik to jednak jest. I z tym 'największy' to bym tak nie szarżował. Zresztą, porównaj jakie cząści są dostępne do np. TM, KSC, KJW. Tam to dopiero jest tuning. Do WE są dostępne także części typowo naprawcze. I to jest wcale spory procent. To znamienne.
Pritcher 26.07.2012, h. 14:43 Pritcher
FilipBB 25.07.2012, h. 22:41 FilipBB
Niby klasyczny wygląd, ale ta blaszka przy gnieździe maga (nie znam fachowej nazwy) coś mi nie pasuje :)
"ZBLIŻAJĄCY produkt WE do klasycznej wersji tej repliki. "

Terry 25.07.2012, h. 22:58 Terry
Mój błąd, nie doczytałem :)
FilipBB 25.07.2012, h. 23:12 FilipBB
A to nie jest czasem taka forma magwella, demontowana?
Promant 25.07.2012, h. 23:19 Promant
Maza94 25.07.2012, h. 23:57 Maza94
Drewna LCT na moje oko, GF ma je w sprzedaży.
Mike007 26.07.2012, h. 02:00 Mike007
wyglądem nie powala na kolana, farba inna na różnych elementach i na dodatek chińsko błyszczy ;/
Błyszczy się bo pewnie niektóre elementy oksydowane, a reszta pewnie znal pomalowany
Maza94 26.07.2012, h. 03:01 Maza94
Od kiedy oksyda błyszczy? i kto oksyduje body? jak nie masz co powiedzieć to chociaż nie pisz głupstw
Mike007 26.07.2012, h. 11:26 Mike007
Mike - a od kiedy oksyda nie błyszczy?

Wykończenie oksydowane zależy tylko od przygotowanie powierzchni. Jak zmatowisz to nie błyszczy, jak wypolerujesz to błyszczy jak psu jajca. Może mylisz z anodowanym aluminium.

W każdym razie jak sam się nie znasz to nie jedź po człowieku. Każdy ma prawo na czymś się nie znać. Tak jak ty na oksydowaniu.

BTW. body oksyduje m.in. G&G
siloeamistad 26.07.2012, h. 13:58 siloeamistad
Jak widzę, ktoś zminusował mój ostatni komentarz, JEST COŚ TAKIEGO JAK SARKAZM...
a fotka, którą wkeliłem przedstawia jak błyszczy się oksyda... dżizas co za mózg.
Maza94 27.07.2012, h. 03:08 Maza94
o nie zminusowano twój koment, co za bezczelność, koneic świata normalnie... a takie pytanie jeszcze, daj zdjecie jakeiejkolwiek błyszczącej oksydowanej repliki, bo w życiu się z czymś takim nie spotkałem, bo kto nabłyszcza oksydę? i po co? mówimy naturalnie o asg. o tym żeby we oksydowało repliki już nie wspomnę... G&G moze i tak. nie wiem nie znam się...
Mike007 27.07.2012, h. 13:32 Mike007
Bo się nie znasz. Oksyduje repliki G&G, LCT, VFC i RS z tego co pamiętam, wątpie żebyś słyszał czy WE oksyduje repliki, w końcu to jeden z ich pierwszych AK. No chyba nie myślisz, że Ruscy specjalnie wypucowali pokrywy zamków AK-74M żeby się świeciły jak psu jajca. Nie ma takiego czegoś jak "nabłyszczanie" oksydy.
Tak jak wspomniał siloeamistad, wszystko zależy od przygotowania powierzchni, wiem bo sam oksydowałem i od tego zależy czy stal się świeci, czy ma przebarwienia, czy jest matowa, czy błękitnawa czy bardziej szara.
Maza94 27.07.2012, h. 14:11 Maza94
paint 26.07.2012, h. 09:19 paint
Co za cudo!
jadefire 26.07.2012, h. 17:50 jadefire
Jestem posiadaczem UN'a. Po wymianie systemu spustowego na Ra-Tech oraz dodania elementów: short stroke z WE oraz dwóch spiłowanych łusek z magnum (.38) na sprężynie ("zwiększamy" k, własna inwencja) karabinek uważam za najlepszy gaziak jaki posiadam. Po ww. modyfikacjach UN wali równo (przy serii auto 30 pocisków wali jak dobrze stuningowany elektryk), kopie przepięknie, jest diabelnie oszczędny jeśli chodzi o gaz i... jest po prostu piękny. Drewno kupię do niego, albo sam dorobię w ramach zabawy.
grabus97 22.09.2013, h. 20:28 grabus97
mam naco odkladac hajs :D