Daj cynk
Reklama

Aktualności

TSI Armories: IDF Impression Package

Aktualności, 27.01.2009, h. 20:46, dodał: Promant
53

Izraelska firma TSI Armories oferuje zestaw IDF Package, składający się z współczesnego wyposażenia, umundurowania i uzbrojenia (replika ASG) IDF. Produkt sprzedawany jest pod nazwą IDF Impression.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Izraelska firma TSI Armories poszerzyła swoją ofertę o zestaw IDF Package, na który składa się współczesne wyposażenie, umundurowanie i uzbrojenie Israeli Defense Forces infantry. Produkt sprzedawany jest jako komplet, pod nazwą IDF Impression Package, albo jako oddzielne elementy. Zestaw reklamowany jest jako przeznaczony dla odbiorcy pragnącego oddać autentyczny wygląd IDF i poszukującego "real steel quality gear" w rozsądnej cenie.

 

 

W skład zestawu wchodzi: umundurowanie - obecnie używany IDF combat BDU set, kolor OD, 100% bawełna.

 

 

Lekka wersja butów spadochroniarskich, skórzanych, dostępnych także w kolorze czarnym.

 

 

Najnowsza kamizelka taktyczna IDF, produkcji firmy Marom - Dolphin, głównego dostawcy wyposażenia IDF.

 

 

Mitznefet - dwustronny pokrowiec na hełm.

 

 

Headset "Madonna" - Zestaw słuchawkowy typu swimmer, używany i nazwany tak przez IDF, dostępny z szerokim zakresem wtyków, tak aby można było dopasować go do dowolnego radia PMR.

 

 

Karabin: Stag Arms M4, replika produkcji Echo1. Prędkość początkowa: 375fps. Dostępna opcja upgrade'u i customowa bateria LiFe [TSI] do umieszczenia w prowadnicy kolby.

 

 

Optyka oraz baza montażowa. W komplecie kolimator red dot w stylu ACOG. 

 

 

Zawieszenie - charakterystyczne dla IDF, posiada system szybkiej regulacji i małą ładownicę z przodu. Kolor OD.

 

 

W kwestii cen i warunków zakupu produktu należy skontaktować się z firmą TSI Armories.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.tsiarmories.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wolek14 27.01.2009, h. 20:55 wolek14
Całkiem fajny zestawik...ciekawi mnie tylko cena która zapewne będzie zaje.... no bardzo wysoka:)
Noxagon 27.01.2009, h. 20:57 Noxagon
A mi się wogle nie podoba do camo
Fizia 27.01.2009, h. 21:00 Fizia
Witam,



Kurcze Fajnie ze wreszcie firmy się biorą za takie zestawy tylko gratulować




Pozdrawiam ,



Fizia
Rumcajsev 27.01.2009, h. 21:02 Rumcajsev
Koncepcja fajna, ale ja bym wolał inny zestawik
Xen 27.01.2009, h. 21:02 Xen
Ciekawe czy kogoś czesze upodabnianie sie do izraelskiego wojska:)
wooke 27.01.2009, h. 21:07 wooke
Moim zdaniem gotowe zestawy umundurowania są bardzo ciekawą propozycją. Cena będzie pewnie zaporowa ale dla kogoś kto chce gotowy zestaw bez bawienia się w poszukiwania po necie poszczególnych części, jest dobrym rozwiązaniem godnym uwagi. A ta "baza montażowa" jest okropna xD
noah 27.01.2009, h. 21:08 noah
Czesze, czesze. Zamiast eMki dajcie mi Tavora i w tym biegam!
wolek14 27.01.2009, h. 21:11 wolek14
Już sobie wyobrażam taki zestawik OMFG D3LTA!!!!11111!!! i popyt na takie
"Zobacz wyglądam jak koleś z Blak Hołk dałn"
kamera 27.01.2009, h. 21:17 kamera
Kurcze naprawde dobry pomysl, na zrobienie sporej kasy przez firme, a takze na wprowadzenie do ASG pomyslu na cos swiezego, a zarazem skladajacego sie ze wszystkim dobrze znanych zabawek. Trzeba bedzie tak z ciekawosci wyslac do nich maila z pytaniem o oreintacyjna cene.
fuko 27.01.2009, h. 21:22 fuko
Sprawdzałem na tej stronie i nie jest tak źle - kamizelka kosztuje 245$ - może nie najtaniej ale widziałem droższe
Mormaeglin 27.01.2009, h. 21:33 Mormaeglin
Dokładnie, ciekawe kogo cieszy upodabnianie się do IDF-u, swoją drogą przynajmniej będzie jakaś różnorodność na lini celowniczej ; D
uzi43 27.01.2009, h. 21:45 uzi43
Chyba firmy wyczuły, że zbliżający się Tavor, wzbudzi w ludziach takie żądze
housenka 27.01.2009, h. 21:47 housenka
Moje marzenia się spełniają...
Prezes_____ 27.01.2009, h. 22:04 Prezes_____
ładownice na magi bardzo pomysłowe, ciekawe czy będzie je można dostać osobno
noah 27.01.2009, h. 22:08 noah
Co w nich pomysłowego?
KWIA_TEK 27.01.2009, h. 22:11 KWIA_TEK
W marketach sprzedają takie fajne zestawy karnawałowe do przebrania - czarownica, batman, lekarka... przyszła pora na izraelskiego żołnierza. W sumie przebranie na czasie. A gdzie wielomiesięczne poszukiwania, przekopywanie biblioteki i netu w poszukiwaniu zdjęć, źródeł, WIEDZY. Potem kilkutygodniowe czekanie na paczkę z drugiego końca świata. O! czasy, O! obyczaje.
Darg 27.01.2009, h. 22:18 Darg
łaaaa, ja chcę te gacie na głowę!
javelin 27.01.2009, h. 22:20 javelin
Coś oc zym marzyłem od dawna Dostać izraelski szpej graniczy z cudem, raz na kilka miesięcy kupować jeden element jak się cudem pojawi na eBayu... Teraz większosć potrzebnych rzeczy od ręki. Choć z drugiej strony przyjemność z takich zakupów mniejsza

A co do dziwnych komentarzy odnośnie "przebierania się za izraelskie wojsko" - a czym to się różni od przebierania za Amerykanina, Polaka, Niemca czy Rosjanina?...
Uber_Soldat 27.01.2009, h. 22:22 Uber_Soldat
Zgadzam się z kolegą niżej, niedługo będzie "Kostium USMC" "Kostium WDW" "Kostium Jagdkommando"...... O_o

Fajnie, że łatwiej dostac sprzęt IDF ale takie zestawy to pójście na łatwiznę. Dla bogatych lanserów.

Dobrze, że chociaż cena będzie odstraszac tych nieco młodszych.

Może i sam bym kupił ale jak wiem ile osób może miec takie samo, identyczne i tak samo łatwo kupione to już nie chcę.

Lambert 27.01.2009, h. 22:27 Lambert
Zawsze możesz być orygianlny w fajnym dresie...
javelin 27.01.2009, h. 22:29 javelin
Nie przesadzajmy - w sumie większość z tych elementów zawsze można było bez problemu kupić na zahal.org w tych samych cenach, więc jak kogoś kręciła stylizacja na IDF to mógł kupić. Ale to zbyt mało popularna sprawa i nie sądzę, żeby za miesiąc na strzelankach latały setki Izraelczyków
Gorsza sprawa to np. kamizelka balistyczna, hełm, kolimator MARS... Po takich elementach można będzie odróżnić zapaleńca od taniego lansera
Uber_Soldat 27.01.2009, h. 22:33 Uber_Soldat
W sumie masz rację

Najlepsze są te gacie na głowę, musze sobie takie sprawic !
Promant 27.01.2009, h. 22:39 Promant
Może i gacie, ale jak sie ogląda IDF w akcji to widać, że mało który pokrowiec na hełm może sie równać pod względem deformowania sztucznego kształtu garnka.

Jednemu może się podobać izraelski szpej, drugiemu nie, ale jedno trzeba przyznać - jak już coś robią to, nawet gdy dziwnie wygląda, spełnia swoje zadanie.
Homik69 27.01.2009, h. 22:41 Homik69
Zestaw świetny, tylko jak by zamiast tej eMki była inna replika.. i tak cena pewnie będzie z kosmosu :/ a szkoda
kazik_ 27.01.2009, h. 22:42 kazik_
No jasne, może Galil powinien być? W końcu tyle go widać na zdjęciach
Kamil 27.01.2009, h. 23:04 Kamil
Wszyscy wiemy że Izraelczycy powinni strzelać z dwóch dezert igli
Potf0r 28.01.2009, h. 00:50 Potf0r
Kij z czapką kucharską, mundurek jest świetny na lato, przewiewny i kolor daje radę (nawet bardzo).
Demo666 28.01.2009, h. 08:58 Demo666
IMHO pomysł średnio trafiony. Zabija całą przyjemność z kompletowania szpeju. Teraz o wszystkim zadecyduje kasa, a nie wytrwałość w poszukiwaniach. Ktoś przez kilka lat kompletował szpej, a tu jakiś forsiasty gnojek wyskoczy w tym samym po miesiącu od zamówienia. Ja bym się chyba popłakał
xsnailx 28.01.2009, h. 09:24 xsnailx
oj ja tu widze szpej z zachal.orga , czyli stylizacja typowo airsoftowa, fatk ze ciakawy pomysl z kompletem, ale pamietajcie ze to nie jest orginalny szpej idfu tylko produkowany przez firmy co szyja dla idfu, czyli cos kaby pojsc unas do miwo i tam zamowic jakies produkty

jesli ktos chce rekonstrukcji to nie trdy drga, a jesli stylizacji to wsumie wlal bym kupic na czesci w zachal orgu

Mack the Knife 28.01.2009, h. 10:50 Mack the Knife
Ja tam trochę się cieszę, żę ktoś wpadł na taki pomysł.Taki dośc luksusowy produkt świadczy o tym, że rynek asg ciągle się rozwija. Zestaw pewnie będzie na tyle drogi, że za wiele osób w naszym pięknym kraju sobie go nie kupi - a szkoda, bo to ciekawe urozmaicenie na zlotach. Zawsze poważałem izraelski szpej - mało jest armii na świecie, które jak już wprowadzają coś nowego to jest to lepsze od produktu zastępowanego. Ten pokrowiec na hełm to po prostu bajka! Swietnie zniekształca sylewtkę tego wielkiego baniaka...
Aiven 28.01.2009, h. 10:51 Aiven
Na pytanie kto by chciał biegać w Izraelskim umundurownie - to odp jest taka; Ja ale tylko z Tavorem
che 28.01.2009, h. 10:52 che
co do innego karabinu, niestety, aktualnie IDF używa prawie wyłącznie eMek. Galil został praktycznie całkowicie wycofany ze względu na zbyt dużą wagę. Można jednak spotkać Micro Galila, tych pozostało trochę w użyciu.
Nie należy mylić słów Izraelczyk i Izraelita
Izraelczyk - obywatel państwa Izrael
Izraelita - Żyd
Jeśli ktoś ma z tym wątpliwości odsyłam do słownika języka polskiego.
Aiven 28.01.2009, h. 11:12 Aiven
W eMki wyposażone są głównie wojska rezerwy i II rzutowe, I rzutowe, już wyposażane są w Tavory( np. ostanie starcie w Palestynie - na militaryphotos.net są zdjęcia odpowiednie). Wymiana uzbrojenia jest droga więc na pewno niektóre oddziały I rzutowe nadal biegają z eMkami
sieta 28.01.2009, h. 12:03 sieta
Bardzo fajny pomysł, gdyby ceny były w miarę normalne to czemu nie.
Jedni wybiorą długą drogę kolekcjonowania oryginalnego i trudnodostępnego sprzętu, inni kupią zestaw.
Wcale bym się nie obraził, gdyby były takie gotowe zestawy róznych jednostek. Czym więcej możliwości tym lepiej...

"Bogaty lanser" i pójście na łatwiznę, to raczej mało trafne stwierdzenia... ale to temat na inną rozmowę.
Foka 28.01.2009, h. 15:05 Foka
Przypominam, że tematy dotyczące wiary i religii są na WMASG zakazane. Rozpatrywanie przynależności narodowościowej też jest nie na miejscu. Jedna osoba już dostała bana za posunięcie się o krok za daleko. Ograniczcie się do rozmów o sprzęcie.
coelian 28.01.2009, h. 15:24 coelian
Zgadzam sie zupełnie z wieloma przedmówcami. Te zestawy to pójście na łatwiznę. Dla wygodnych lanserów. Portfel i kasa... a nie wiedza, no inne czasy i inna moda
Mundur IDF... TYLKO z metką odbioru wojskowego!
(no i w detalach takich jak szyny widze "lanso-łatwizne")

Ja już od dawna biegam w mundurze IDF (oryginalny, nie ze sklepu).

coelian

Grupa-IDF

p.s. Grozi zalew szajsu na scenie rekonstruktorskiej. Koleś powie, że takie też sa używane (takie same) bo On kupił takie w komplecie "Impression".
Dla mnie to ma znaczenie czy cos jest "original" czy tylko "made like for...", "the same as...", "IDF style".
Wspaniale to skomentował wolek14, cyt.:"Zobacz wyglądam jak koleś z Blak Hołk dałn".
arch deluxe 28.01.2009, h. 15:27 arch deluxe
Kto lubi ten kupi.
Coś w sam raz na strzelankę stylizowaną w klimatach bliskiego wschodu.
Promant 28.01.2009, h. 20:59 Promant
Co kto lubi. Nie każda ekipa asg musi jednocześnie oddawać się rekonstrukcji na najwyższym poziomie profesjonalizmu.
Wiele osób chętnie kupi taki zestaw i ich to zadowoli - ich prawo. Nie wszystko musi byc kontraktowe i ze stempelkiem.

To jest portal i forum asg i taka jest tematyka, to, że niektórzy bawią się w rekonstrukcje - nie daje powodu do utożsamiania jednego z drugim.

I proszę nie rozwijać tematu "bogatych lanserów" bo to nie ma związku z newsem. Zresztą ludzie, którzy tak piszą zwykle mają jakiś kompleks.
Jeżeli ktoś uczciwie zarabia swoje pieniądze - to nic innym do tego jak i ile wydaje.
Obojętne też czy kupuje komplet czy cedzi aukcję za aukcją na ebayu.

Każdy sam wie ile go kosztuje hobby - nie tylko pieniędzy, bo zwykle wyrzeczeń. Zawsze jest koszt alternatywny.



jw801 28.01.2009, h. 22:19 jw801
Mormaeglin napisał:

> ciekawe kogo cieszy upodabnianie się do IDF-u,
>
Dlaczego tak to Ciebie ciekawi?

coelian 28.01.2009, h. 22:55 coelian
Zgadzam się z tym, że temat „bogaty lanser” jest mało trafny.
(nie będziemy się rozwodzić ile kosztuje ASG i reenacting, sami wiemy)
Chodziło mi o to, że „kompleciki” tylko ogłupiają i dają jakąś namiastkę.
Są jak „komplet szeryfa” na bal firmowy.
Ale w związku z newsem i „utożsamianiem”... jeśli ktoś chce odtwarzać konkretne wojsko/jednostkę to niech to robi dobrze. W przeciwnym razie każdy w „hiphopowym desert camo” powie, że jest „jak koleś z Blak Hołk Dałn" (To hasło wiele mówi. Ktoś wcześniej wspominał też o „zdobywaniu wiedzy”).
A pomijając stempelki to w IDF pewnie pierwszy raz na oczy by widzieli tę „dual height top rail” z kompleciku.

Kolegi Mormaeglina może nie prowokować do odpowiedzi... bo coś mi się wydaje, że wiem jak się skończy.
Promant 28.01.2009, h. 23:45 Promant
W pełni rozumiem Twoje zdanie i nawet je podzielam, sam bawię się w rekonstrukcję WH - choć tylko w ramach asg i też sprawia mi przyjemność poszukiwanie szpeju, a satysfakcję zastepowanie substytutów czymś lepszym lub oryginalnym.

Ale dla potrzeb asg taki komplet będzie bardziej niż wystarczający. Poza tym zawsze jest to jakiś punkt wyjścia do kolekcjonowania czegoś lepszego.
Gdybym miał kiedyś do wyboru kupno takiego zestawu WH - na pewno bardzo by mi to ułatwiło życie, a i tak później zmieniałbym powoli na lepsze.
W końcu nie każdy musi chcieć mozolnie coś zbierać - wielu może zadowolić taki zestaw w ramach asg i będą przynajmniej przyzwoicie wyglądać.
kthulhu 29.01.2009, h. 20:32 kthulhu
Osobiscie i tak wole oryginalny sprzet IDFu. Sam powoli z grupa znajomych przymierzamy sie do zakupu kilku elementow (drobnice jak slynna siateczka na helm czy obowiazkowy zestaw gum do tegoz helmu juz jest, w lutym bedzie mundur). A kogo to interesuje? A kogo moze interesowac stylizowanie sie na USMC, GROM czy GSG9? Odpowiedz prosta - interesuje to pasjonatow danej armii.
Okruch 29.01.2009, h. 23:11 Okruch
"Madonna" mnie położyła.... u nas to pewnie będzie "Mandaryna"
ravic 30.01.2009, h. 01:11 ravic
A buty ze skóry oczywiście nie-wieprzowej
coelian 30.01.2009, h. 22:10 coelian
Ogólnie rzecz biorąc to ten towar ma niewiele wspólnego z Siłami Obrony Izraela.
Jak sama nazwa wskazuje: IDF Impression - czyli (przelotne) wrażenie, odczucie;
(zgodnie ze słownikiem j.polskiego)
czyli to tak jak woodlandy z Hip-Hop Shopu vs. szpej US Army...
Promant 31.01.2009, h. 01:23 Promant
Taa, w ogóle wygląda jak sowiecki sołdat z 39go roku.
coelian 31.01.2009, h. 11:20 coelian
Tego nie powiedziałem... ale w sklepie wędkarskim też się znajdą oliwkowe spodnie (na zasadzie "są podobne"; niech żyje "Blak Hołk Dałn").
adam1 31.01.2009, h. 20:35 adam1
he he Izrael to już chyba przesada jeśli chodzi o odwzorowanie w naszych warunkach ale jak ktoś lubi to dlaczego nie . Ja tam wole wydać kasę na coś zupełnie innego...

a szczególności ta skarpeta na hełmie trochę dziwne...
xsnailx 31.01.2009, h. 20:53 xsnailx
Oczywiście, jak komuś wystarcza PASGT z ABSu, czy kamizelka z "renomowanej" firmy M...c z pianką zamiast wkładek, to jego problem. Jeśli ktoś lubi kupować szpej dla turystów proszę bardzo, ja tam wole oryginalny szpej IDF, nie „impresje” które wciska sklep zachal na spółkę z TSI

I aby uciąć dalsze uwagi, mogę w tym ganiać cały dzień i nie marudzę, że za ciężkie czy nie wygodne.

Moim zdaniem nie ma szans połączyć świata rekonstrukcji z ASGowym - więcej dzieli niż łączy.

Oczywiście zaraz ktoś napisze, że to portal ASGowy, więc wara od niego rekonstruktorom.
Jednak poruszono temat z mej branży, wiec czuje sie wywołany do tablicy i wyrażam swoje zdanie.

Dziwi mnie tylko dlaczego, według niektórych, rekonstrukcja IDF nie przystoi w Polsce?
jason.jerusalem 01.02.2009, h. 15:22 jason.jerusalem
Myślę że nie ma sensu się tak czepiać tego impression - biorąc to z punktu widzenia logiki, nawet gdyby ktoś zdarł to wyposażenie żywcem z żołnierza IDF gdzieś w Gazie, nadal będzie to tylko IDF impression, dlaczego? Bo żeby był real to trzeba by być członkiem IDFu, nawet przebierając się w jego prawdziwe wyposażenie jedyne co robimy to udajemy i sprawiamy wrażenie.

I żeby zabrać inny głos w dyskusji - wiele osób bawi się w airsoft dla wrażeń i przyjemności - i podobnych wrażeń dostarczają zarówno oryginały jak i kopie, no bo przecież nie biegamy z ostrą bronią tylko z kopią. Taka jest idea, i przy takiej wolę pozostać - nie chce być żołnierzem, chce mieć tylko wrażenie że uczestniczę w pewnym army experience. Dla tego celu takie zestawy są wręcz idealne.

Nikomu nie zabraniam być rekonstruktorem i nie wyzywam go od świrów i fanatyków. Niech szanowny rekonstruktor nie nazywa mnie lanserem czy lamerem. Szanujmy odmienne podejścia.
coelian 02.02.2009, h. 10:24 coelian
Szanujemy kolegów ASG owców. Są tacy co się starają... kupują kontraktowy i oryginalny szpej. Tylko gdy sprowadzenie czegoś graniczy z "mission impossible" wtedy sięgają po "odpowiedniki".
Są też tacy, co nie chcą bawić się w odtwarzanie jednostki... ale wyglądają jak ludzie: Jednolity kamuflaż, stosowna vesta czy chest rigg.... a do kamuflażu nawet stosowna broń ("zachodni" kamuflaż = "zachodnia" broń, camo a'la CCCP = AK).
Ale są i tacy właśnie "lamerzy" biegający w spodniach w kamuflażu "Eichenlaubmuster", kurtkach cyt:"...no to jest niemiecka kurtka, w kamuflażu PDM czy jakoś tak" (chodziło jemu o brytyjski DPM) a na głowie czapka ze sklepu wędkarskiego. W ręku AK74 z jakimś wypasionym kolimatorem, risem i "lejzerem".
Gdy mówi się odtwarzaniu jednostek/wojsk a zaczyna się wciskać 100% sklepu sportowego/dział dla "wędkarzy" to mnie coś trafia...
Przy odrobinie wysiłku masz 100% oryginalny szpej, pewnie nawet taniej niż ze sklepu czy w kompleciku. Wyjątki są... vesta pewnie bedzie "sklepowa" (można przełknąć bo "mission almost impossible").
Ale cała reszta gdy jest autentyczna sprawi Tobie więcej radości. Pasek nośny do broni z emblematem jednostki i imieniem żołnierza wypisanym długopisem...
A w kompleciku?? ACOG: nie ten typ / "dual height top rail": w IDFie nie wiedzą że taka istnieje i wszystko inne sklepowe....

a co do tej siatki na hełmie, to jest "Mitznefet": $3


p.s. Dziwi mnie tylko dlaczego, według niektórych, rekonstrukcja IDF nie przystoi w Polsce?
xsnailx 05.02.2009, h. 13:07 xsnailx
dla niedowiarkow wrzucam pare fotek szpeju ktory fakt nosi IDF a nie da sie go kupic w zachal-orgu

$3
Szefu_eNHa 19.12.2009, h. 11:29 Szefu_eNHa
moje pytanie brzmi gdzie takowy zestaw umundurowania mogę kupić w Polsce, najlepiej jakiś sklep internetowy. Linki proszę kierować najlepiej na PW.