Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Aktualności, 27.01.2009, h. 17:32, dodał: Promant
29

WA: reedycja serii premium replik ASG GBB pistoletu M1911 A1 standard. Madbull: certyfikaty amunicji BB. AirSoft Global: konwersje do Hi Capa 5.1 Tokyo Marui. AATV: GBB M4 WE vs. GBB AKS74U GHK. Sklep ASG w Legnicy?



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Japońskie repliki ASG GBB pistoletu M1911 A1 standard, produkcji Western Arms, doczekały się reedycji serii premium: chrom i gold. Licencjonowane oznaczenia Colt. Ceny odpowiednio: 24000YEN, 25000YEN oraz 26800YEN.

 

 

 

 

Firma Madbull dysponuje imponującą kolekcją certyfikatów na amunicję BB swojej produkcji. Na stronie firmowej umieściła wyczerpujący raport na temat cech BB MB oraz posiadanych certyfikatów, które potwierdzają ich jakość i bezpieczeństwo. 

 

 

AirSoft Global oferuje ciekawą konwersję do repliki Hi Capa 5.1 Tokyo Marui, wyprodukowaną w technologii CNC. W komplecie znajduje się zamek i szkielet z integralną szyną montażową - wykonane z aluminium 6061 oraz części stalowe: lufa zewnętrzna, kurek, prowadnica sprężyny, muszka, sear itp.

 

 

Zestaw konwersyjny jest dwubarwny i oferowany w dwóch wersjach: AG SVI 5" [518USD] oraz AG SVI "GALE" 5" [558USD].

 

 

AATV zaprezentowało film przedstawiający porównanie replik gazowych: GBB M4 WE vs. GBB AKS74U GHK.

 

 

 
 
 
Na koniec ciekawostka: otrzymaliśmy informację o sklepie stacjonarnym z asortymentem ASG w Legnicy. Info niepotwierdzone, więc może wypowiedzą się w komentarzach gracze, którzy już ten sklep odwiedzili. Poniżej oryginalna wiadomość:
 
Witam

Chciałbym się podzielić informacją na temat niedawno otworzonego sklepu airsoftowego w Legnicy. Póki co namiastką airsoftu w Legnicy były tylko malutkie sklepiki na terenie supermarketów "Auchuan" i "Real", które zajmując się głównie dorabianiem kluczy i sprzedażą sejfów, tak przy okazji sprzedawały troche sprężynówek, troche wiatrówek i pare elektryków w granicach 100 do 250zł. Półtora roku temu powstał na ul Kościuszki sklep wyłącznie airsoftowy, niestety jego asortyment zatrzymał się na używanych mundurach (głównie DPM, choć inne też są, ale w niewielkich ilościach), kilku chińskich replik w troche wygórowanych cenach, pare noży, troche piro i jeszcze paru innych "szpejów".
Od listopada natomiast, idąc od skrzyżowania Witelona do ul. Najświętszej Marii Panny i głównego rynku miasta, nie da się nie zobaczyć bardzo dobrze
oznakowanego sklepu "Rebelia". Sklep jest położony w bardzo ruchliwym miejscu. Nie jest on specjalnie duży, ale jego zaletą są wybór i ceny. Właściciel ma w swojej ofercie wszelkie produkty i usługi CapriASG, Helikona czy nawet Broń.pl. Asortyment jest bogaty w noże, kamizelki, plecaki, latarki i wiele innego ciekawego "szpeju".  Wystarczy wybrać jakikolwiek produkt z oferty tych firm i poczekać kilka dni (o ile nie jest aktuanie na sklepie) i będzie już w naszych łapkach:-) Dzięki temu airsoftowcy w Legnicy mają w końcu możliwość zaopatrzenia się w każdy potrzebny im artykuł, wysokiej klasy usługi modyfikacji AEGów i oszczędzamy na kosztach wysyłki, ewentualnie wyjazdu do innego miasta. Żeby było jeszcze lepiej, z właścicielem można się targować, i z mojego doświadczenia wiem, że obniża ceny:-)
Jak na tak krótki staż sklepu jestem bardzo zadowolony zarówno z asortymentu, jak i cen w nim oferowanych.

Pozdrawiam serdecznie
Mike Pawel


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 27.01.2009, h. 17:37 Codename666
Porządny news. Ciekawe, optymistyczne zakończenie tekstu czekam na lepszy sklep w Kutnie
Noxagon 27.01.2009, h. 17:48 Noxagon
Zakochałem się w wyglądzie tego Colta hmmmmmm , a co do sklepu mogli by wkońcu zrobić jakiś w Białymstoku
Small_Hunter 27.01.2009, h. 17:51 Small_Hunter
Żeby WA nauczyło się w końcu robić fullmetal... co prawda te ich plastiki są rewelacyjne, ale to ciągle nie jest to... A colt ciekawy... do gabloty
cezii 27.01.2009, h. 17:56 cezii
I ta pęknie brzmiąca i kopiąca eMka Mmmmmmm marzenie
Kamil 27.01.2009, h. 17:58 Kamil
Te pistolety wyglądają jak zapalniczki
Dzwonek 27.01.2009, h. 18:00 Dzwonek
Te pistolety to ... strzelające cuda o.O Poprostu piękne, a najpiękniejsze te okładziny.
ZeeMike 27.01.2009, h. 18:05 ZeeMike
Świetne zakończenie filmiku "-Russia strong! -Screw you..."
uzi43 27.01.2009, h. 18:12 uzi43
Te Colty są śliczne!! Zakochałem się po prostu...
Ciekawe czy kuleczki madbulla pojawią się w Polsce
Small_Hunter 27.01.2009, h. 18:21 Small_Hunter
Karabinek GBB od dawna mnie kusi... do reko i treningu ideał... Boje się tylko co to WE naprawde potrafi- do tej pory ich produkty raczej niezachwycały. Może warto jednak dołożyć i G&P kupić? Albo Poczekac na to co KA wypuści...
Marius7 27.01.2009, h. 18:31 Marius7
-traj nał ju kapitalistik dog!... - - HAHA, pałer of raszia! - Skruł Ju!
sjzmisiek 27.01.2009, h. 19:19 sjzmisiek
ja tam czekam na gazowe emki " WOC " - m4 G&P bazie gazowego karabinu WA a m4 aeg na allegro ]:->
Tofikos 27.01.2009, h. 19:42 Tofikos
uwielbiam Colty, a to prawdziwe arcydzieła. Ja bym jednak się bał tego dotknąć, żeby nie zarysować, nie mówiąc już o bieganiu z tym albo nawet strzelaniu tarczowym
Te kuleczki się świetnie prezentują, szczególnie te "snajperskie" 0,36, 0,40 i 0,43. Mi właśnie tego brakuje!
Piotru26 27.01.2009, h. 19:51 Piotru26
Ciekawe to jest zakończenie filmiku - ostatnie 10 sec.
cassius 27.01.2009, h. 19:58 cassius
Colty calkiem calkiem ale ten zestaw konwersyjny... 1500zl za kawaleczek metalu? ciutek drogo. Gdyby byl ze srebra to jeszcze, ale w takim ukladzie kosztuje duzo za duzo
poldeck 27.01.2009, h. 20:05 poldeck
Russia strong! -Screw You! ;-D . Kałaszek mnie kusi. Ciekawe, czy tę konwersję równie łatwo da się wpakować do długiego ak74...
Germ 27.01.2009, h. 20:17 Germ
Jednej rzeczy mi brak w AKS-74U od GHK... Atrapy tłoka...
rucznoi 27.01.2009, h. 20:23 rucznoi
Bardzo interesująca ta Emka GBB. Tylko czy warto sprzedać dla niej ICS?
VonHusarz 27.01.2009, h. 20:30 VonHusarz
HHAHA RUSSIA STORNG !!!
Pikne
Mormaeglin 27.01.2009, h. 21:26 Mormaeglin
Ruś ponad wsie
DZideK_SZPON 27.01.2009, h. 22:22 DZideK_SZPON
te colty sa chyba full metal... prawda??
Lineusz 27.01.2009, h. 22:39 Lineusz
Już miałem okazje dokonać zakupów w sklepie Rebelia w Legnicy. Owszem spory wybór odzieży takich firm jak Surplus Helikon czy Alpha i Magnum, jednak cen bym tak nie zachwalał. Przyznam ,że buty Magnum są w cenach identycznych jak w internecie a można sobie przymierzyć i dokładnie obejrzeć. Jednak Helikona odzież jest droższa o kilka złotych niż w sklepach internetowych. Do tego mogę powiedzieć ,że podstawowy zasób oporządzenia jak również można obejrzeć na miejscu.
W ofercie dość skromna oferta ASG - replik tych które można obejrzeć jednak słyszałem o Legniczanach którzy nabyli repliki CA w tym sklepie czyli jednak da się
Niezły wybór noży i wiatrówek. jednak nie moja branża więc się niezagłębianiem w temat. Ogólnie z wizyty w sklepie wynosi się pozytywne wrażenie. Zobaczymy czy sklep się rozwinie.
Dodam ,że jest to 3 konkretny sklep w Legnicy po wspomnianym Arsenale i przemilczanym LatMar (ul.Niklowa). I śmiało można powiedzieć ,że najlepiej zaopatrzony z wszystkich.
Small_Hunter 28.01.2009, h. 00:43 Small_Hunter
@DZideK_SZPON- ABS. Co prawda bardzo dobrej jakości, ale farba z czasem schodzi i pojawiają się czarne przebicia- wypraktykowane na dwóch sztukach . Więc niestety ale wyłącznie do gabloty...
che 28.01.2009, h. 10:38 che
ja tylko chciałem nadmienić że Jen ma symbol walutowy JPY - nie YEN.
Promant 28.01.2009, h. 10:56 Promant
Tak jak każdą walutę - można podawać w formie skrótu stosowanego w Polsce czy "anglojęzycznego", albo w oryginale jeśli info jest cytowane ze strony producenta.

Dla mnie nie ma znaczenia czy będzie to skrót od Japan Yen, czy samo Yen.
Mike Pawel 28.01.2009, h. 16:01 Mike Pawel
Poki co zauważyłem, że odzież Helikona jest w tych samych cenach jak na allegro (faktycznie przyznaje, że menażki są troche drogie), a jeśli chodzi o wybór to większość towaru jest do zamówienia (na początku faktycznie był mały wybór replik, ale od około dwóch tygodni możemy mieć jaką chcemy replike z oferty Capri, i to po ich cenach, tak samo z częściami i wyposażeniem). W każdym razie zawsze oszczędzamy na kosztach wysyłki:-) Zobaczymy jak będzie dalej.

A co do sklepu LatMar to przyznaje, tam nie byłem i niewiedziałem o jego istnieniu. Ale postaram się naprawić ten błąd;-)
volf13 29.01.2009, h. 13:05 volf13
ja mam fleece jacket helikona xD
Tofikos 29.01.2009, h. 19:10 Tofikos
SpecShop widzę sprowadził te kulki Zaraz chyba zamówię
Chmielu 29.01.2009, h. 21:24 Chmielu
Czy wiadomo, kiedy GHK będzie dostępne w jakimkolwiek polskim sklepie?
Lineusz 31.01.2009, h. 14:43 Lineusz
AKSU GHK chyba można nabyć już w Gunfire