Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Gunfire.pl

Aktualności, 27.01.2009, h. 00:03, dodał: Promant
33

Sklep Gunfire.pl włączył do swojej oferty nowe repliki ASG - AEG: AKS47 UN firmy Action, M4 SO SEAL Team G&P i SCAR-L/EGLM firmy ARES oraz repliki gazowe: AW-338 ARES, GBB AKS74U GHK i GBB M4A1 firmy Wei Tech.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu Gunfire.pl pojawiły się nowe repliki o napędzie elektycznym i gazowym. Repliki AEG to AKS47 UN firmy Action, M4 SO SEAL Team G&P i SCAR-L z EGLM firmy ARES. AKS47 UN firmy Action posiada 8mm łożyskowanie kulkowe gearbox'a, aluminiowy cylinder typ 0, łożyskowaną głowicę tłoka, aluminiową głowicę cylindra, łożyskowaną prowadnicę sprężyny oraz niskooporowe okablowanie.

 

 

 

Replika wykonana jest z metalu [korpus repliki, lufa zewnętrzna, urządzenie wylotowe, przyrządy celownicze oraz kolba]. Część elementów wykonano ze stali [stopka kolby, selektor ognia, pokrywa zamka, osłona spustu]. Chwyt pistoletowy, nakładka i łoże - drewniane. Magazynek z tworzywa, o pojemności 300BB. Waga: 2814g. Prędkość początkowa: 320fps. Cena: 1499PLN.

 

 

 

 

Replika AEG M4 SO SEAL Team G&P została wykonana z elementów metalowych oraz tworzywa. Korpus repliki, lufę, prowadnicę kolby, tłumik dźwięku, magazynek oraz przyrządy celownicze wykonano z metalu. Kolba, chwyt pistoletowy, oraz chwyt taktyczny zostały wykonane z tworzywa.

 

 

 

 

W komplecie z repliką znajduje się kolimator RD30 Military Type. Magazynek mid cap, o pojemności 130BB. Waga: 3290g. Prędkość początkowa: 350fps. Cena: 1590PLN.

 

 

 

Replika SCAR-L z granatnikiem EGLM firmy ARES wykonana jest z elementów metalowych, stali oraz polimeru. Górną część korpusu wykonano ze stali w technologii CNC.  

 

 

 

 

Magazynek mid cap, o pojemności 180BB. Waga: 5154g. Prędkość początkowa: 350fps. Cena: 1899PLN.

 

 

 

Nowe repliki gazowe w ofercie Gunfire to AW-338 ARES, GBB AKS74U GHK i GBB M4A1 firmy Wei Tech. Karabin snajperski AW-338 firmy ARES waży 5124g [z montażem pod optykę i dwójnogiem]. Materiał: włókno szklane i aluminium.

 

 

 

 

Magazynek o pojemności 23BB. Prędkość początkowa w zakresie: 550-590fps. Cena: 1999PLN.

 

 

 

 

Replika GBB AKS74U firmy GHK wykonana jest ze stali i drewna. Chwyt pistoletowy i magazynek z tworzywa. Waga: 2800g.

 

 

 

Magazynek o pojemności 40BB. Prędkość początkowa: 400fps. Cena: 1599PLN.

 

 

 

Replika GBB M4A1 firmy Wei Tech wykonana jest z aluminium i ABSu. Chwyt pistoletowy ma wymiary oryginalnego. Replika posiada działający bolt catch, czyli w momencie wystrzelenia ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnym położeniu. Po wpięciu kolejnego magazynka, należy nacisnąć bolt catch, aby zwolnić zamek, a tym samym wprowadzić kulkę do komory. Jeżeli czynność ta się nie powiedzie (zwyczajne zacięcie, jak w ostrej broni), nacisnąć należy dosyłacz zamka (również tak jak w oryginale).

 

 

 

Magazynek o pojemności 80BB. Waga: 3062g. Prędkość początkowa: 400fps. Cena: 1649PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 27.01.2009, h. 00:06 GunneR2oo6
Ładne to L96 i moc spora . Choć ten AKS47 UN wygląda cudacznie
Kamil 27.01.2009, h. 00:16 Kamil
Buahahahahaha! To "AKS47UN" czy jak oni sobie to nazwali, to AKMSU tylko że totalnie skopane, brzydkie i niedorobione. A co więcej, oni chcą za nie tyle, ile kosztuje ślicznie zrobione AKMSU Inokatsu bauahaha, ktoś chyba upadł na głowę...
Pierdek 27.01.2009, h. 00:27 Pierdek
L96 zapowiada się ciekawie. Już jestem ciekaw osiągów:))
zavisza 27.01.2009, h. 00:32 zavisza
Mein Gott, to AKS47US to jest totalna maszkara :/
To ja wole jakąś emkę, niż takie coś..
Kamil, popieram :/
Amadem 27.01.2009, h. 00:33 Amadem
M4A1 WE 1649pln - "okazja" :teeth:
I3ongo 27.01.2009, h. 00:36 I3ongo
ciekawa to jest cena WE, kiedy WA kosztuje 1699 zł.
cassius 27.01.2009, h. 00:59 cassius
bardzo fajna snajpa, a 23BB w magu tez zaskakują pozytywnie. SCAR piękny i... drogi - oczywiscie, ale pewnie warto
rain 27.01.2009, h. 07:12 rain
Shit Hit The Fan?
Krabii 27.01.2009, h. 07:12 Krabii
Hmmm, SCAR jak na Aresa to drogi, ale jakby VFC zaoferowała taki zestawik w tej cenie to miodzio:)
biper911 27.01.2009, h. 07:53 biper911
Ciekawe czy Gunfire ma w planie wprowadzić do oferty także zestaw konwersyjny do Boyi'owego AKS-74U z AEGa na GBB, bo ten GHK to nic innego jak właśnie stalowy Boyi w tym zestawem. Widziałem taki zestaw za 250$ i chyba zacznę na niego zbierać
Tylko te magazynki - przy takich prawie real-capach to trzeba by ich mieć "kilka", a gazowe tanie pewnie nie są..
Marcinek83 27.01.2009, h. 09:53 Marcinek83
Widząc SCAR, szczękę zbierałem z klawiatury, jest słodki, piękny do granic możliwości.
poldeck 27.01.2009, h. 10:21 poldeck
Załatwcie jakiś filmik jest ten GBB AKS74U strzela!
Promant 27.01.2009, h. 10:53 Promant
Poszukaj sobie w archiwalnych newsach, były filmiki jak strzela.
Wyszukiwarka na Youtube też nie gryzie.
Azur 27.01.2009, h. 12:16 Azur
Scara miałem już okazję dotykać przed świętami.miód i orzeszki
Germ 27.01.2009, h. 12:20 Germ
Jak bardzo ucieszyła mnie ta informacja o zacięciu... Oj jak bardzo. A sunia jest o 50 złociszy tańsza...
alchemik193 27.01.2009, h. 13:06 alchemik193
Ziomek08 27.01.2009, h. 13:40 Ziomek08
Na ten moment, kupowanie czegokolwiek, w szczególności replik z np. Hongkongu jest idiotyzmem, krach był no i dalej jest ;/ dolar rośnie złotówka spada i ceny rosną dla przykładu ICS M4 Universal kosztował miesiąc temu 750zł teraz 900zł ;/, prognozują spadek dolara do normalności czyli ok. 2zł do góra 8 miesięcy.
Yeneth 27.01.2009, h. 14:20 Yeneth
Niezgodzie się z tobą Azur.
W tej kategorii cenowej model Ares'a(Star'a) jest chyba najgorzej wykonanym SCARem. Nie ratuje go nawet granatnik którego jakość jest IMO dyskusyjna.

Miałem jednego, widziałem 2 inne sztuki... tylko jeden z nich kupiony jeszcze pod szyldem Star ledwo zdołał się obronić w obliczu krytyki "cena=jakość".
choisen 27.01.2009, h. 14:53 choisen
Nie wierzę, żeby tak Elka miała 590 FPS-ów. ARES jest podwykonawcą STAR-a, a STAR-owskie AWP ma niecałe 350FPS-ów
Small_Hunter 27.01.2009, h. 17:27 Small_Hunter
Pewni chodziło o to że 350 na tym ichniejszym 134a, więc około 400 na naszym GG.
Tak czy siak podana wartość 590 troszkę zastanawia... szczególnie że w innych sklepach podają "Manufacturer stated power: 350 ~ 380fps (134A & 0.2g BB)".
No chyba że mają przelicznik (tak jak jeden ze sklepów) że prędkość nie podają na 0,2 tylko 0,12…
Co do reszty... żadna okazja cenowa. Nawet przy tak wysokim kursie samodzielnie można sprowadzić dobre 30% taniej...
dynio0392 27.01.2009, h. 18:08 dynio0392
Ale dżoje przecież jest to karabin wyborowy na gaz więc się nie dziwcie że ma taką moc. W ASG na wyborówke 500 - 600 fps to niezbędne minimum by strzelać dalej niż reszta.
Small_Hunter 27.01.2009, h. 18:18 Small_Hunter
Ale nikt tu się nie dziwi że snajperka ma 600fps Raczej że dany model dostaje magicznie dodatkowe fpsy po wjechaniu na magazyn Gunfire
Tofikos 27.01.2009, h. 19:33 Tofikos
Ładne to AW... jak dla mnie wygląd świetny, ale za tą cenę i tak bym wolał kupić AICS Tanaki Z pozostałych replik to jeszcze mi się AKS74U podoba szalenie, chociaż podobnie jak w każdej replice tego karabinu, które dotychczas widziałem drewna pozostawiają sporo do życzenia
Michal_CHZW 27.01.2009, h. 19:40 Michal_CHZW
Piękny jest ten SCAR
gryncek1 27.01.2009, h. 19:46 gryncek1
Ej to tego SCAR'a wchodzą emkowe magi? mimo tego działającego bolt catch'a?
Dudi 27.01.2009, h. 23:46 Dudi
AKS47 UN z cylindrem typ 0 - i weź tym panie traf w coś mniejszego niż budynek...
Small_Hunter 28.01.2009, h. 09:30 Small_Hunter
@gryncek1- jak we wszystkich KA... Nie chodzi o to że po ostatniej kulce przestaje strzelać, ale że po przeładowaniu okienko wyrzutnika łusek pozostaje otwarte dając dostęp do HU- aż do naciśnięcia bolt catch'a...
gryncek1 28.01.2009, h. 12:58 gryncek1
szkoda....
happy666 28.01.2009, h. 21:19 happy666
I tak bym wolał sprowadzić z HK to M4 WE. Jeśli to są zdjęcia tego co mają "na stanie" to w takim razie mają wersję bez oznaczeń ;|
poldeck 29.01.2009, h. 20:10 poldeck
Cyma dalej starożytnie śrubkowana. Niedobrze mi sie robi od tego...
Poza tym komora od AK47. Kto to w ogóle nazwał AKS74UN?
Saillupus 01.02.2009, h. 16:24 Saillupus
gunfire zaczyna przeginać...
na wgc 383 dolce kosztuje to AW
czyli licząc po obecnych cenach dolara 3,5zł to wychodzi 1300zł, i co 700zł marża sklepu?
a na dodatek jak pytałem się 3tyg temu czy będą go mieli w ofercie to mówili że nie... xD
Ballde27 05.05.2011, h. 20:53 Ballde27
Mam Scara i AW-338. Moc jest oszukana na grengasie ma tylko 400 fps xd
Na CO2, wtedy ma moc.