Daj cynk
Reklama

Aktualności

MGS4 custom gun

Aktualności, 25.01.2009, h. 00:13, dodał: Promant
17

Evike.com oferuje replikę customową "Guns of the Patriots" - karabin AEG ASG inspirowany symulacją Metal Gear Solid 4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejna próba stworzenia repliki na wzór M4 z gry video combat simulation, tym razem Metal Gear Solid 4.

 

 

 

Oferowany karabin AEG bazuje na najnowszej wersji KWA M4A1 z 8mm łożyskowaniem gerbox'a [Li-Poly ready].

 

 

W replice zainstalowano: chwyt pistoletowy Guarder [large AR motor grip], kolbę UTG [real steel LE], Matrix Free Float Rail Interface System, mechaniczne przyrządy celownicze Matrix, tłumik płomienia  Attacker oraz oświetlenie taktyczne.

 

 

 

 

Dodatkowo na wyposażeniu repliki znajdują się: puszka PEQ2, adapter zawieszenia bungee Matrix, zawieszenie jednopunktowe bungee G&P oraz celownik 551 red dot, również produkcji G&P. 

 

 

 

W komplecie akumulator 9.6V 2300mAh. Magazynek typu hi cap, o pojemności 350BB. Prędkość początkowa: 400+fps na 0.2BB. ROF: 20+ [na LiPo]. Cena: 700USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.airsoftpost.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Small_Hunter 25.01.2009, h. 00:24 Small_Hunter
Hmmm... zły grip, eotech 551 zamiast 552 (pomijając kolor), na siłe montowany PEQ2 zamiast bateri w kolbie (gb li-poly ready)... jak dla mnie się nie popisali zabardzo... Jak się coś markuje jakąś nazwą, fajnie by było gdyby przypominało pierwowzór
Promant 25.01.2009, h. 00:32 Promant
No, nie przesadzajmy. W porównaniu z poprzednią próbą zrobienia emki z MGS - tu jest znacznie lepiej.
Tam się upierali, że to replika guna z gry, tu wyraźnie piszą, że jest to gun INSPIROWANY tym z gry. Jak na inspirowany to tylko grip jest całkowicie błędny.

Puszka jest w komplecie z KWA, a LiPo oferują opcjonalnie - więc można sobie zamówić z LiPo i puszkę zdjąć. Koli też nie zawsze występuje w grze, więc dobrze, że w ogóle dali, a nie jako opcję. Mogli wprawdzie chwyt na RIS dodać, ale to też już byłoby czepianie się.
javelin 25.01.2009, h. 01:03 javelin
Przeziernik też nie ten
Small_Hunter 25.01.2009, h. 01:24 Small_Hunter
Mnie po prostu dziwi dla czego nie mogą tego zrobić raz a porządnie- przecież to najzwyklejsza w świecie eMka z brudno-piaskowymi (chociaż na screenach bardziej OD przypominają...) plastikami + kilka ogólno dostępnych dodatków...
xasistis 25.01.2009, h. 01:55 xasistis
Chwyt i kolba to chyba raczej w CB powinny być a nie Tan.
Poza tym akurat wersjęz MGS na prawdęnie sztuka zmontować.
Standardowe akcesoria wystarczą, nic wymyslnego w końcu to nie jest.
CIN3K 25.01.2009, h. 11:12 CIN3K
OMG! Metal Gear...
Hannon 25.01.2009, h. 14:15 Hannon
@small_hunter - jak chcesz do tej kolby dać baterie, co ?
maxavelli 25.01.2009, h. 14:15 maxavelli
Dodam tylko ze z gra to ona nie ma nic wspolnego - wszystkie screeny umieszczone w newsie ktore zapewne byly inspiracja do stworzenia owej emki pochodza z TRAILERA i to bardzo wczesnego (ponad rok przed premiera gry). Ale fani to wiedza ...
Small_Hunter 25.01.2009, h. 14:46 Small_Hunter
@Hannon- niech pomyśle.... hmmm... 11.1V 1100mAh 15C Lithium Battery
King Arms do stock pipe?
Dawidzik1 25.01.2009, h. 17:55 Dawidzik1
Niezły tłuczek do mięsa ten tłumik ...
Promant 25.01.2009, h. 18:21 Promant
Moim zdaniem to nie jest ani piaskowy, ani OD tylko dark earth.
A czemu nie zrobią porządnie?
Pewnie jak zwykle - chwyt marketingowy do tego co mają pod ręką, albo nie przywiązują wagi do szczegółów. Szkoda.
dexter125 25.01.2009, h. 18:42 dexter125
E... to raczej bardziej ochra niż dark earth. Nie te odcienie, ale cholera wie To od foto też zależy. Kolejna giwera z liftingiem twarzy.... "Chłyt martetingowy". Ogólnie żaden wodotrysk.
0L0 25.01.2009, h. 18:43 0L0
Zwykła Mka, nic szczególnego
MATLAK 26.01.2009, h. 08:22 MATLAK
Co prawda to prawda, awaryjnie można zatłuc sobie kotlety z piersi kurczaka tym tłumikiem ognia. A całość to faktycznie dupy z wrażenia nie urywa...
Gapis 26.01.2009, h. 08:35 Gapis
wielka szkoda, ale cieszmy się że nie robią tego samego z AK
Assarin 26.01.2009, h. 16:20 Assarin
Słowo "symulacja" w odniesieniu do tej gry to nadużycie, i to znaczne
A że replika nie podobna?... wystarczy że się nazywa. Marketing czyni cuda.
A że jest popyt to zaraz możemy się spodziewać body z nr seryjnym , dokładnie takim samym jak w filmie ( tu wstaw tytuł ulubionego filmu wojennego) u głównego bohatera.
I3ongo 26.01.2009, h. 17:45 I3ongo
moim zdaniem TAN tutaj pasuje jak pięść do nosa, szczególnie jeśli mieć oryginał zaraz obok do porównania.