Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki ASG i nie tylko

Aktualności, 24.01.2009, h. 22:48, dodał: Promant
16

SpecShop: Bolle X1000. SniperMK: kolejne tłumiki dźwięku. Airsoft Global: ARES SR25 Carbine. AirSoft Extreme: PTW Max z front gripem Magpul PTS MOE.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie SpecShop pojawiły się najnowsze, niskoprofilowe, gogle taktyczne Bolle: X1000. Szybka balistyczna, pierwszej klasy optycznej, o grubości 3mm, ramka z kratonu. Wizjer wykonany zgodnie ze standardem STANAG 2920 [zatrzymuje drobne ciała stałe o prędkości ponad 205m/s (680fps)]. W komplecie z goglami znajduje się miękki pokrowiec oraz twarde etui z klamrą, zamykane na zamek. Cena: 199PLN.

 

 

Firma SniperMK, o której powstaniu pisaliśmy w starszych newsach, nadal rozwija swoją serię tłumików dźwięku tactical. Jak głosi hasło reklamowe: Produkcja w 100% włoska.

 

 

 

 

Airsoft Global oferuje już replikę, o której wypuszczeniu na rynek pisaliśmy wcześniej, ARES SR25 Carbine. Materiał: aluminium oraz nylon. Prędkość początkowa w zakresie: 350-380fps. Waga: 3700g. Magazynek o pojemności 140BB. Cena: 455USD.

 

 

Jakby na potwierdzenie podawanej wcześniej informacji, że nowy front grip firmy Magpul pasuje nie tylko do AEG, ale także do M4 GBB i PTW - AirSoft Extreme wprowadził do oferty replikę Systema PTW Max z front gripem Magpul PTS MOE.

 

 

 

Oferowana replika wyposażona jest w złoty cylinder [M130], co daje prędkość początkową w zakresie 400-415fps na 0.2BB. Zainstalowano: korpus G&P, celownik EB Aimpoint oraz wymieniony chwyt PTS MOE. Cena: 1700USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.specshop.pl

www.snipermk.com

www.airsoftglobal.com 

www.airsoftextreme.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
miloslupsk 24.01.2009, h. 22:52 miloslupsk
Ten front w PTW jakoś nie bardzo mi się widzi..no ale to rzecz gustu.
Ziomek08 24.01.2009, h. 22:56 Ziomek08
Te tłumiki są ciekawe , a co do produktów włoskich to jakoś przekonania nie mam xD
Gogin 24.01.2009, h. 23:25 Gogin
"Oferowana replika wyposażona jest w złoty cylinder , co daje prędkość początkową w zakresie 400-415fps na 0.2BB."

Śmiechu warte, tyle stóp na sekundę przy m130.
Cheatmaster 24.01.2009, h. 23:33 Cheatmaster
Czy tylko ja przeczytalem iż, ramka gogli jest wykonana z kartonu?
GunneR2oo6 24.01.2009, h. 23:38 GunneR2oo6
Jest wykonana z kratonu a nie kartonu
Small_Hunter 24.01.2009, h. 23:40 Small_Hunter
Gogin, ekspercie mój drogi. M130 daje różną moc w zależności od producenta. Oznaczenia sprężyn są tylko teoretycznie ustandaryzowane Zresztą realnie te cylindry i tak dają więcej niż sugeruje producent. Zresztą co ja się tam będę rozpisywał- i tak wole 290fps w PTW niż 420 w JG...
A chwyt chętnie nabędę jak mnie będzie na drugie PTW stać- póki co zwykły KAC musi wystarczyć...
muffasaSF 24.01.2009, h. 23:57 muffasaSF
Roll drogie gogle! Lepiej szukać na allegro i znaleźć gogle na kontrakcie Ja tak zrobiłem i kupe szmalu zaoszczędziłem. Areny US Army. Tylko oczy szeroko otwarte mieć! I okazje łapać!
Small_Hunter 25.01.2009, h. 00:12 Small_Hunter
Cena za google w normie... X800 kosztują podobnie. Najlepsze jakie dotąd używałem były ESS TurboFan (najlepiej jeszcze z termiczną szybką). Niestety cena zabija... około 200... dolarow... Ale o parowaniu można zapomnieć.
Te bolle też wyglądają bardzo przyzwoicie. Szkoda tylko że nie mają tak dobrej wentylacji jak X800- pewnie będą zachodzić jak zwykłe NVG.
Krabii 25.01.2009, h. 00:19 Krabii
Ares sie strasznie ceni i moim zdaniem dużo za dużo chcą, do tego jeszcze kurs:/
PTW w tym wydaniu zabija.......ale ceną:]
Krabii 25.01.2009, h. 00:22 Krabii
Co do goglii- ja za troszke większą kase wybrałbym Arena Industries...ale to chyba kwestia portfela i gustu.
ZenonZenon 25.01.2009, h. 01:36 ZenonZenon
ten grip jest poprostu obrzydliwy;/
LogaN 25.01.2009, h. 10:16 LogaN
Ciekawi mnie jak wypadną tłumiki włoskie na tle polskich .

@Small_Hunter - A co to są google?
Chyba, że chodzi Ci o wyszukiwarkę, ale wtedy jest ona bardzo droga, gdyż powinna być darmowa.

Pozdrawiam.
Small_Hunter 25.01.2009, h. 10:25 Small_Hunter
Masz mnie