Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Aktualności, 24.01.2009, h. 16:35, dodał: Promant
22

Magazynki Co2 do M4 GBB WE. Action: S.T. Simth Silencer. Pro Win: aluminiowe body do pistoletu ASG GBB Marui P226. G&P: WOC M4 RAS. RA Tech: łuski do pistoletu Glock21, 8mm Marushin.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojawiła się informacja WETTI AFC Custom, że przygotowywane są do produkcji magazynki na kapsuły Co2 do M4 GBB WE.

 

 

Na razie wiadomo tylko, że testy prototypów dały wydajność 65 - 70 strzałów na jedną kapsułę.

 

 

Action oferuje zgrabny tłumik dżwięku o niewielkich rozmiarach: S.T. Simth Silencer. Tłumik wykonany jest z aluminium, ma długość 120mm i średnicę 30mm. Gwint 14mm CCW.

 

 

Zaczyna się chyba moda na P226 w wersji Navy: firma Pro Win wprowadziła na rynek aluminiowe body do pistoletu ASG GBB Marui P226, właśnie w wersji Navy. Konwersja, wykonana w technologii CNC, zawiera: zamek, szkielet, lufę zewnętrzną oraz 150% enhanced recoil spring. Oznaczenia wykonane laserowo.

 

 

G&P: WOC M4 RAS - to kolejna replika z serii customów wykonanych na bazie M4 GBB WA. Parametry identyczne jak pozostałych emek GBB z tej serii produktów G&P. S.T. Simth Suppressor [9USD], konwersja do P226 TM [237USD] oraz G&P WOC M4 RAS [667USD] dostępne są w ofercie RedWolf Airsoft.

 

 

RA Tech oferuje nowy produkt: łuski do pistoletu Glock21, 8mm Marushin.

 

 

Łuski wykonano z aluminium, mają złotą powłokę. Komplet zawiera 10 sztuk. Cena: 24USD.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AnR 24.01.2009, h. 16:47 AnR
Mnie tam bardziej Masada interesuje co leży obok niż te łuski.
Noxagon 24.01.2009, h. 16:53 Noxagon
Łuski ciekawe , ale tak naprawdę tylko i wyłącznie dla szpanu , no bo raczej po lesie z takim pistem nie bedziesz biegał Od biedy cbq jeszcze
Dawidzik1 24.01.2009, h. 17:22 Dawidzik1
No to się nieźle nad tym talerzykiem znęcają ;]
marcinpaul 24.01.2009, h. 18:23 marcinpaul
Łooo jak te łuseczki pięęęknie lecą....az slinka cieknie
Wiewioor 24.01.2009, h. 18:44 Wiewioor
i sobie teraz zbieraj te łuski... no nie wiem... na larpa ewentualnie z limitem ammo 20 szt.
Gwinter 24.01.2009, h. 19:16 Gwinter
TA EMKA EXTRA ALE NIE OPŁACA SIĘ TEJ NA CO2 70 STRZAŁÓW TO MAŁO NIEKTÓRZY NA RUNDE WYSZTRZELIWUJĄ 200kulków
javelin 24.01.2009, h. 19:29 javelin
Gwinter - po pierwsze nie krzycz.
Po drugie jak Cię nie stać na kilka kapsuł CO2 na każdą strzelankę, to zapewne nie stać Cię na replikę GBB + kilka magów do niej. I w drugą stronę - jak kogoś stać na tą replikę + ileś tam magów, to stać go też na wydatek 15-20zł tygodniowo na CO2. Więc nie wiem co Twoja wypowiedź ma tu wnosić...
maeglin 24.01.2009, h. 19:53 maeglin
Jak dla mnie te magazynki to bomba. Zwiększy to realność, a nie że koleś stoi i z Hi-capa wystrzeliwuje 200 kulek jedną serią.. Taki ogień powinny mieć KMy a nie karabiny szturmowe..
sisi 24.01.2009, h. 20:20 sisi
No widać Masadę specjalnie tam położyli i przedstawili że mają. A już ją zamawiałem... i wycofali ze sklepu...
Promant 24.01.2009, h. 20:33 Promant
Napisz do RA TECHu, może sprzedają "pod stołem".
Hornet 24.01.2009, h. 21:03 Hornet
Po ostatnich wpadkach z replikami GBB Inokatsu, te G&P to chyba najlepszy wybór. Może ktoś zamówi i podzieli się wrażeniami
grzybek 24.01.2009, h. 21:51 grzybek
FANE
steel 24.01.2009, h. 22:07 steel
24 dolce za 10 łusek? to ja podziękuje
Hunter1716 24.01.2009, h. 22:36 Hunter1716
Gwinter:TA EMKA EXTRA ALE NIE OPŁACA SIĘ TEJ NA CO2 70 STRZAŁÓW TO MAŁO NIEKTÓRZY NA RUNDE WYSZTRZELIWUJĄ 200kulków

200kulków?? Hm...

No i co do tej Emki. Osobiście widziałem Emke na gaz i wcale nie jest zła. A to że będzie na kapsuły CO2 które kosztują jedyne 1,20 jedna. Więc nie jest to drogo, biorąc pod uwage że nie będzie się traciło po 5 000 kulek na 1 strzelance )


Damianuss 24.01.2009, h. 22:48 Damianuss
Niezła jazda z tymi łuskami. Pięknie odlatują, ale zbieraj to sobie później >.>.
Dzwonek 24.01.2009, h. 23:11 Dzwonek
Ziomkowie, baunsujcie razem ze mną do tych murzyńskich rytmów. Co oni mają z tym "mafia style" ? ^^ Pomysł z łuskami fajny, tyle że jedynie dla szpanu lub do tarczy (choć tu zastosowania nie ma), bo zbierać ich po lesie (chyba, że by wbudować nadajniki GPS) nie idzie.
Co do magazynków, to mam jedno pytanie, 70 strzałów powtarzalnych, czy może ten 70. to już tylko lekkie pierdnięcie ?
Hornet 24.01.2009, h. 23:32 Hornet
Jeśli magazynek ma pojemność 50 kulek, to praktycznie oznacza że na jeden magazynek jedna kapsuła (za to powinno być wmare podobne ciśnienie, bo jest zapas).
Hunter1716 24.01.2009, h. 23:48 Hunter1716
No i będzie dobre cisnienie.Jesli jest zapas CO2 to możliwe że będzie ta M-ka pięknie walić ) A ten 70 strzał to żeczywiście może być "pierdnięcie" 20FPS ))
Szarak 25.01.2009, h. 17:30 Szarak
Ale nigga klimaty. xD (filmik)
xxDuchuxx 25.01.2009, h. 19:11 xxDuchuxx
Każdy mówi o zbieraniu, ale jest inna przeszkoda w przydatności tego glocka. Zbyt mało pocisków mieści magazynek. Ja wiem, że potrzebna jest przestrzeń na gaz, ale 5 - 6 strzałów i koniec magazynka?? Dużo za mało. Dla mnie do strzelania do puszek na podwórku, żeby kumple podziwiali, nic więcej. Wole standartową berette lub glocka na GG z blow-backiem, gdzie mam 20 kulek.
javelin 25.01.2009, h. 21:45 javelin
Konkretnie jest to 8 strzałów. No niestety bieda, szczególnie jak się to porówna do pojemności magazynka ostrego Glocka, ale co poradzić? Chyba tylko łuski ładowane gazem byłyby sensowną opcją, ale w tak małych łuskach jak do pistoletu to chyba niewykonalne