Daj cynk
Reklama

Aktualności

Produkty AZR Machine & Tool Co.

Aktualności, 24.01.2009, h. 00:03, dodał: Promant
25

Firma AZR Machine & Tool Co. oferuje zestaw konwersyjny do replik ASG AEG M14: Mini14 Rifle. AZR produkuje również łoża i elementy drewniane do replik, w tym do serii AK.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma AZR Machine & Tool Co. proponuje, jako nowość w swojej ofercie, zestaw konwersyjny do replik ASG AEG M14: Mini14 Rifle.

 

 

Produkt pozwala konwertować karabin M14 do wersji compact rifle. Całkowita długość lufy: 18".

 

 

Zestaw pasuje do M14 produkcji Tokyo Marui, AGM oraz Cyma. Konwersja Mini14 Rifle wykorzystuje magazynki M4/M16. Cena: 150EUR.

 

 

 

AZR produkuje również łoża i elementy drewniane do replik, w tym do serii AK. Przykładem są drewna do AKSU. Cena: 27EUR.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.freewebs.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
xasistis 24.01.2009, h. 00:12 xasistis
Pięknie wystylizowany AK. Żeby tak jeszcze magazynek i drewna "posunąć w czasie". Mniam.
Bat_Sirius 24.01.2009, h. 00:18 Bat_Sirius
Mini14 i od razu przypomina mi się Jagged Alliance 2
Kyrios 24.01.2009, h. 00:57 Kyrios
@Bat_Sirius
Dokładnie moje pierwsze skojarzenie było identyczne

Mini-14 byłoby jednak ładniejsze z czarną lufą.
javelin 24.01.2009, h. 01:32 javelin
SUKA trochę za bardzo wyciurana Mój AKMS w wojsku miał 22 lata i nie był tak odarty z oksydy Właśnie żeby kurcze repliki były oksydowane a nie malowane
cooler404 24.01.2009, h. 01:36 cooler404
Body w kolorze silver metalic, a muszka i tłumik ognia pearl black, tjaaa...
Makaveli_89 24.01.2009, h. 02:33 Makaveli_89
Mini 14stka tez mi sie kojarzy z Jaggetem A po za tym nie pasuje mi w niej jedna rzecz,przednia pokrywa lufy powinna byc zmetalu a nie z drewna,tak jak ma tomiejsce w zwyklem m14.Tak jest chyba poprawnei i wyglada to na pewno lepiej.Dokladnie jak na tym foto: $3
Mormaeglin 24.01.2009, h. 08:27 Mormaeglin
Da, Mini-14 bodajże na starcie miał Lynx. No, ja zabył
Horblower 24.01.2009, h. 09:12 Horblower
brzydka - klasyczne m14 tudzież m21 jednak są najładniejsze
berylpl 24.01.2009, h. 10:07 berylpl
w drużynie A też chyba z Mini-14 biegali ?
Goose 24.01.2009, h. 10:15 Goose
Left for dead anyone ?
Kamil 24.01.2009, h. 11:03 Kamil
A gdzie można kupić produkty tej firmy?
noah 24.01.2009, h. 11:35 noah
Macie rację, Mini14 kojarzy się wszystkim z JA2. I jest to bardzo miłe wpomnienie.
Mack the Knife 24.01.2009, h. 11:50 Mack the Knife
Cholera, z takim mini to można i Arluco odbijać. Najpierw Walther MPL od TM, teraz mini - żyć, nie umierać!
zombie_snake 24.01.2009, h. 12:48 zombie_snake
HAHA! Giwera Drużyny A. Miodzio
poldeck 24.01.2009, h. 12:52 poldeck
Mini14 jest brzydkie i tyle.
noah 24.01.2009, h. 13:04 noah
Tak samo jak blondynki.
NFZ Miro 24.01.2009, h. 13:20 NFZ Miro
W A team mieli inną wersje,ze składaną kolbą na bok - i shit custom prawie cała w chromie
sobczaq 24.01.2009, h. 13:56 sobczaq
Heh, jeden dzień się człowiek na wmasg-u nie pojawia i już tyle "niusów".
Brawo, brawo i dziękujemy za info
A konwersja do `14 niezbyt piękna... A nawet bardzo szpecąca, ale chociaż wygląda na porządnie wykonaną.
poldeck 24.01.2009, h. 15:20 poldeck
A ten kałaszek tak bez wyczucia odrapany, że aż szkoda gadać.
Germ 24.01.2009, h. 16:19 Germ
I prawdopodobnie DBoys.... Ten Kałaszek.
illus 24.01.2009, h. 17:21 illus
boże jakie to M14: Mini14 Rifle jest ochydne :
Jackall37 24.01.2009, h. 17:21 Jackall37
@javelin

VFC jest oksydowane, nie malowane


Drewienka nawet niezłe - do AKSU trudno o oryginały, ą te wyglądają naprawdę nieźle - grunt, że nie lakier, tylko matowa bejca.


Czepiacie się tago AKSU na zdjęciu, a przecież ON NIE JEST PRZETARTY - nie widać, że na pierwszej focie są wyraźne ślady palnika na pokrywie i kolbie ? Pewnie mają egzemplaż do testów, to go masakrują w godzinach pracy przy pomocy pilników, palników i innych narzędzi zagłady.
Wiewioor 24.01.2009, h. 18:51 Wiewioor
w sumie fajne jak komuś nie odpowiadają magi do M14... no i Ruger
yakarov 24.01.2009, h. 20:19 yakarov
Kolejne drewna do AKS-74U i znowu nic porządnego. Wyglądają jak od Boyi. Najgorsze jest to, że to znowu są drewna a nie sklejka. Ogólnie nie warte swojej ceny.

@Jackall37
"Drewienka nawet niezłe - do AKSU trudno o oryginały, ą te wyglądają naprawdę nieźle - grunt, że nie lakier, tylko matowa bejca."
Ale oryginalne nie są bejcowane Moje są nówki, prosto z magazynu i uwierz mi maja połysk jak włosy Rosati.
Jackall37 24.01.2009, h. 21:10 Jackall37
@yakarov
Rzeczywiście, oryginały są lakierowane, ale tak, czy inaczej tam kolor nadaje im drewno, a nie lakier - pewnie właśnie dlatego, że to impregnowana sklejka, a nie powycinane drewienko.

Niestety w replikach twórcy wolą z nieznanych powodów po prostu pomalować białe drewno i po robocie, ale też po efekcie.