Daj cynk
Reklama

Aktualności

PANTAC: oporządzenie RG

Aktualności, 23.01.2009, h. 23:27, dodał: Promant
10

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią: firma Pantac wprowadziła na rynek całą linię elementów oporządzenia w kolorze ranger green.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Pantac [dawniejszy Phantom], zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, o której pisaliśmy w newsach, wprowadziła na rynek całą linię produktów z zakresu elementów oporządzenia systemu MOLLE - w kolorze ranger green. Dostępne są różne kamizelki taktyczne oraz personal body armor.

 

 

 

 

 

Cała gama ładownic: do M4/M16, do AK, na radio, użytkowe, administracyjne małe i duże, na flarę itd.

 

 

 

 

 

 

Plecaki i torby, pasy MOLLE z szelkami, a także cheekpad na kolbę.

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie produkty wykonano z cordury. Ładownice na magazynki do M16 posiadają plastikowe wkłady, które unieruchamiają mag w środku. Cała gama nowych produktów Pantac, w kolorze ranger green, dostępna jest na stronie WGC.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Huey 23.01.2009, h. 23:29 Huey
hmmm chyba sobie taką kamizelke sprawie... Tylko jaka jest cena?
Ravenkan 23.01.2009, h. 23:32 Ravenkan
www.wgcshop.com! o.O
Cheatmaster 23.01.2009, h. 23:43 Cheatmaster
Super!
A ja czekam na coś jak Russian Green czyli coś pomiędzy oliwką a coyotem - tzw. "oszczany piasek"
Prezes_____ 24.01.2009, h. 08:23 Prezes_____
Hej, czy ta kieszeń na kolbe przeszkadza zawieszeniu??
Horblower 24.01.2009, h. 09:10 Horblower
A może by tak ktoś zrobił ładownice do m14 dla odmiany a nie tylko m4 i m16 w kółko. Nuda...
Promant 24.01.2009, h. 09:10 Promant
Zależy jakie zawieszenie i jak mocowane. Jesli wąskie i mocowane od dołu, to nie przeszkadza. Jeśli mocowane z boku kolby - odpada.
Jeżeli mocowane od góry np. kolba ma założoną opaskę jak w emkach - może trochę przeszkadzać - ale niekoniecznie, zwłaszcza jak zawieszenie wąskie.

Jeżeli jednak zawieszenie ma pas na kolbie założony w formie "koszyczka" i do tego szeroki, to cheekpad jest trochę za bardzo do przodu. W emkach wtedy odpada bo może blokować rączkę przeładowania.

Chińskie kopie tych cheekpadów są na Taiwangun.
Ale w tej chwili tylko CB, bo oliwkowe i czarne mają "brak produktu".
$3
Shadow 24.01.2009, h. 14:30 Shadow
Horblower, to znajdź w Polsce ładownice w RG w niskiej cenie. Gwarantuję, że to nie takie łatwe...
ZeeMike 24.01.2009, h. 15:41 ZeeMike
Oj, kusi mnie ten cheekpad, przyda się do M24... Mam nadzieję, że któryś z naszych sklepów je sprowadzi bo do WGC uderzać o taki drobiazg nie ma sensu. U Krakmana chińskich kopii nie ma już od dłuższego czasu (poza piaskowym).
Gwinter 24.01.2009, h. 15:41 Gwinter
FAJNY PLECAK