Daj cynk
Reklama

Aktualności

ZOMBIE KILLER Hi-Capa

Aktualności, 23.01.2009, h. 22:35, dodał: Promant
19

Evike.com oferuje customową replikę full metal, na bazie pistoletu firmy WE, ASG GBB ZOMBIE KILLER Hyper Speed Hi-Capa.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moda na likwidację wszelkiego rodzaju zombie, undead i innych, mało towarzyskich, stworów - rozkwita w najlepsze. Najpierw było M4 Zombat Killer, później Zombie Destroyer M4/EGLM, a teraz przyszedł czas na broń krótką: GBB ZOMBIE KILLER Hyper Speed Hi-Capa. Jak tak dalej pójdzie, z wysypem anty zombiakowego sprzętu ASG, może wkrótce zabraknąć celów do niszczenia.

 

 

Replika ZOMBIE KILLER Hyper Speed Hi-Capa, oferowana przez Evike.com, to pistolet full metal typu Hard Kick Blowback Action, na bazie produktu firmy Wei-Tech. W replice zainstalowano hi capa mag-well [chrom] oraz metalową lufę zewnętrzną z gwintem, na którym zamontowano tłumik dźwięku z "oznaczeniami" zombie killer. Pistolet posiada zamek o krótkim skoku, co zapewnia dużą szybkostrzelność. Długość repliki: 222mm. Długość lufy: 112mm.

 

 

Na wyposażeniu pistoletu znajduje się metalowa szyna montażowa pod optykę oraz otwarty kolimator. Pistolet akceptuje green gas, red gas, Co2, propan. Pojemność magazynka: 30[+1]BB. Można stosować wszystkie magazynki typu hi capa: Tokyo Marui, WE, KJW. Dostępne są, opcjonalnie, magazynki na kapsuły Co2. Prędkość początkowa: 300-330fps. Cena: 200USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.airsoftpost.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
cassius 23.01.2009, h. 22:43 cassius
fajne, fajne. Na pewno to cos innego
Huey 23.01.2009, h. 22:48 Huey
wygląda jak zabawka z kiosku!
kosmi 23.01.2009, h. 22:50 kosmi
Zakończenie rękojeści tuż nad magazynkiem wygląda tragicznie..
Ziomek08 23.01.2009, h. 22:57 Ziomek08
dla mnie to idiotyzm, już nie mają na czym się skupiać ;/
Jackall37 23.01.2009, h. 23:10 Jackall37
To już chyba zombiaków brakło, bo od tygodnia żadnego nie widziałem

Ale rzeczywiście - wygląda jak zabawka z kiosku
wajser 23.01.2009, h. 23:10 wajser
Panie zlituj się nad ludzką głupotą....
GunneR2oo6 23.01.2009, h. 23:16 GunneR2oo6
Nie mogliby zrobić serii "Terminator Killer" ?
FishHunter 23.01.2009, h. 23:20 FishHunter
Z całego guna podoba mi się w sumie tylko zamek i szyna pod optykę... Ale ogólnie NIE JEST AŻ TAK ZŁY
Westie 24.01.2009, h. 00:06 Westie
Gunner - w angielskim airsofcie nie mówi się "terminator" tylko właśnie "zombie".
sjzmisiek 24.01.2009, h. 09:00 sjzmisiek
zdemontować szyne na koli i samą optyke i powinno być oki określenie "zabawka z kiosku" owszem pasuje ale tylko jak dopiszemy do tego "za 5 zł" ... a sama hi-capa z tłumikiem fajny pomysł chyba jeszcze nie widziałem takiej opcji
zavisza 24.01.2009, h. 11:01 zavisza
Oł fak!
To ja zdecydowanie wolę tą przerobioną eMkę, to wygląda jak zabawa z bazaru
JedyKnight 24.01.2009, h. 11:26 JedyKnight
Jeśli u was na bazarze sprzedają coś takiego, to podajcie mi adres, topolece i kupie coś takiego w niskiej cenie, bo jakoś mi to nie przypomina tych pistolecików no name z bazaru za kilka złotych.
Mikkolaus 24.01.2009, h. 13:02 Mikkolaus
Zakończenie rękojeści jak dla mnie kaszana. A co do jego zabakowości, to przez te dodatki (kolimator, tłumik), przypomina te tanie pistoleciki za 10zł. Mi by ogólnie do niego pasował długi magazynek.
Markosh 24.01.2009, h. 15:32 Markosh
Customowy Hi-Capa + tłumik + szyna + MRS za 200 dolarów? Damn, zapowiada się dobrze.
Gwinter 24.01.2009, h. 15:41 Gwinter
może wkrótce zabraknąć celów do niszczenia. FAJNY TEXT ZA PARE LAT NIE BENDZIEMY SIE STRZELAĆ POMIĘDZY SOBĄ BENDZIEMY OŻYWIAĆ ZMARŁYCH I UŻYWAĆ TAKIEGO TYPU BRONI.
zmora 24.01.2009, h. 15:55 zmora
Tylko 200$.?
A to srebrne coś na dole chwytu to lejek ułatwiający włożenie magazynka.
Moses 25.01.2009, h. 10:16 Moses
"kosmi
23-01-2009, 22:50

Zakończenie rękojeści tuż nad magazynkiem wygląda tragicznie.."

"Mikkolaus
24-01-2009, 13:02

Zakończenie rękojeści jak dla mnie kaszana. "

Zakonczenie rekojesci jest takie abys mogl nie patrzac na pistolet trafic magazynkiem w gniazdo. W IPSC z ktoreggo HiCapa sie wywodzi nie jest to nic nienormalnego
menadzer1991 23.01.2013, h. 00:12 menadzer1991
Czy mógłby mi ktoś podsunąć namiar na tą szyne??
Xerberus 05.10.2013, h. 21:06 Xerberus
miałem to niestety w ręce: kiepsko wyważone toto jest, poza tym z bliska wygląda jeszcze gorzej, tęsknota aż ściska za prostymi konstrukcjami typu 92F lub 93R ;)