Daj cynk
Reklama

Aktualności

Magpul PTS Masada Sniper

Świat, 17.07.2012, h. 00:13, dodał: Promant
25

Sklep eHobby Asia wprowadzil do oferty ciekawą wersję karabinu Magpul PTS Masada: Sniper.



W sklepu eHobby Asia dostępna jest ciekawa wersja karabinu Masada produkcji Magpul PTS: Masada Sniper AEG.

 

 

 

 

1.jpg

1a.jpg

 

2.jpg

2a.jpg

 

4.jpg

4a.jpg

 

 

 

 

Replika oferowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz dark earth, w cenie 600USD. Karabin posiada lufę 18" oraz tłumik płomienia Rainier Arms Xtreme Tactical Compensator AR15. Zastosowano kolbę MAGPUL PTS PRS 2 i mechaniczne przyrządy celownicze typu MBUS.  Na wyposażeniu repliki znajduje się magazynek MAGPUL PTS 70BB PMAG™ M

 

 

 

 3.jpg

3a.jpg

 

5.jpg

5a.jpg

 

6.jpg

6a.jpg

 

 

 

 

Długość repliki: 965mm / 995mm. Waga: 3520g. Hop-up regulowany. Gwint lufy 14mm CCW.

 

 

 

 7.jpg

7a.jpg

 

8.jpg

8a.jpg

 

9.jpg

9a.jpg

 

 

 

 

Oczywiście replika tylko z nazwy jest "snajperska" i żeby z niej uczynić "airsoftową snajperkę" trzeba jeszcze zainwestować w tuning, gdyż w stocku karabin generuje prędkość początkową pocisku rzędu 350-400fps. 

 

 

 

 

11.jpg

11a.jpg

 

12.jpg

12a.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

ehobbyasia.com/">www.shop.ehobbyasia.com

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
you-dash 17.07.2012, h. 00:35 you-dash
Skąd taka rozbierzność fpsów?
Masada ma szybką wymiane sprężyny . Gearbox pracuje poprawnie ze sprężyną max M130 bez tuningu - wiec faktycznie na starcie masz możliwość osiagnięcia sporo wiekszej mocy niż 400fps
ThePesH 17.07.2012, h. 08:38 ThePesH
Janko35 17.07.2012, h. 01:08 Janko35
Śliczna Masada :)
Jade 17.07.2012, h. 02:09 Jade
Niezłe :D
minus25 17.07.2012, h. 02:19 minus25
Wygląda jak wiosło... fajnie :) Poza tym- skąd taka różnica w fps? Toć tanie gaziaki mają mniejsze...
szymucha2353 17.07.2012, h. 07:48 szymucha2353
Niech jeszcze wypuszczą GB CNC z amelinium, wtedy dopiero będzie mogła być wyborowa.
Niedzielny Gracz 17.07.2012, h. 11:22 Niedzielny Gracz
Trafnie ujęte:
"Oczywiście replika tylko z nazwy jest "snajperska""
luis 17.07.2012, h. 11:52 luis
Hahaha, czemu na fotografii przedstawiającej pudełko, na nim widać napis "MASADA 7,62AKM CQB"? :) Jeśli to replika "snajperska", to małe faux pas:))).
To już pytanie do sklepu, ale z opisów wynika, że ten model snajperski składają na bazie zwykłego, więc może zewnętrzne pudełko jest standardowe i tylko dają jakąś nalepke, że w środku jest ta "snajpa".
Promant 17.07.2012, h. 12:04 Promant
Erzet-DEMOn 17.07.2012, h. 13:00 Erzet-DEMOn
Gdyby była na 7,62 znacznie ładniej wyglądałaby z większym magiem, ale jest śliczna, chociaż wariantu szturmowego nie pobije :3
Trapez 17.07.2012, h. 13:43 Trapez
Wersja 7.62 to jak na razie prototyp i nazywa się Massoud. Chociaż w grze Crysis 2 można już sobie z tego postrzelać od roku :)
Chodzi Ci o Grendella?
Widmo34 17.07.2012, h. 15:44 Widmo34
poiu007 17.07.2012, h. 13:52 poiu007
Ładne to:)
sniper_tarzan 17.07.2012, h. 13:57 sniper_tarzan
Jak dla mnie, wygląda nieziemsko :D Ładne, ładne.
Trapez 17.07.2012, h. 15:55 Trapez
Jak dla mnie to Remington zrobił o wiele ładniejszą wersję Masady i zapewne bardziej praktyczną. Szczególnie ten ażurowy front. Wersja Magpula w porównaniu z Remingtonem jest jakaś taka gładka :) Tylko ciekawe czy kiedyś pojawią się repliki Remingtona.
dixon 17.07.2012, h. 15:59 dixon
Ładna, owszem - dałem się nabrać już na nią i jej urodę.Stfu z całą masadą i PTS'em w AirSofcie...Niech sobie wsadzą głęboko swoją replikę, w nos, co by im uszami wyszła.Z tym gear boxem na pewno nikt nie poszaleje. Na 100000% pęknie po 3 miesiącach jak ktoś wsadzi sprężynę większą niż m140.. Jeżeli wzmocnili GB to może coś z tego będzie.. Pomysł mieli super, ale wykonanie - "szajs". Miałem masadę i oprócz fajnych pomysłów przeniesionych z oryginału - lipa... bebechy to najgorszy CHIŃCZYK jakiego widziałem. Powymieniam, żeby nie było:Silnik -noname; szczotki spaliłem LiPo po 3 miesiącach.Tłok i głowica - plastykowa, po 3 strzelaniach poszedł mi tłok...Głowica cylindra - jakiś żal... Nieszczelna dysza - nie do znalezienia nigdzie.Dostęp do komory HU - jakiś obłęd....Komorę HU można szybciutko 'spieprzyć', jeżeli przy wymianie luf nie skręci się HU do ZERA - o czym nikt nie informuje...Gearbox - pomysł fajny, idea super.... ale jakość materiałów użytych do produkcji GB - żal... "Za to wszystko zapłacisz kartą MasterBlaster." Brak dostępnych części zamiennych - trzeba błagać PTS żeby przysłali. Zajmuje to jakieś 1 do 2 miesięcy.Brak zamienników - nikt nie chce kopiować i zrobić lepszych zamienników - wszyscy się boją...Aluminiowe body - pomaziane farbą, która się ściera i wystarczy byle otarcie, zeby z pod lakieru wyszło aluminimum.Blok mocujący lufę (niby szybko wymienny) - z miękkich materiałów - parę wymian lufy i zaczynają się robić luzy.Podczas zabawy złamał się zatrzask kolby składanej... ot tak... :/ Na koniec, po sprzedaniu okazało się, że pękł GB.
Nie do końca jest tak jak mówisz. Ogólnie jeśli jej nie dojeżdżasz i normalnie się z nią obchodzisz to nic się z nią nie dzieje. Ja nie narzekam i nie mam żadnych problemów typu " nieszczelna dysza" "chwiejąca się lufa" czy "zniszczone części w gearboxie".
kabel123 17.07.2012, h. 17:56 kabel123
Ja z kolei nie mam żadnych problemów, a replika przemieliła już ok. 5K kulek.
Napędzana jest LiPo 7,4.
Nie ma problemów z szczelnością czy czymkolwiek innym.
@Dixon - część rzeczy o których piszesz nie pokrywa się z prawdą.

- dysza "nie do znalezienia nigdzie" jest chciażby na airsoftpro.cz
- dostęp do komory HU jest banalny, choć fakt, trzeba wybić kilka pinów
- komory nie da się aż tak łatwo spieprzyć, co najwyżej dystanser, który dość łatwo można dorobić
- części zamienne (szkielet gearbox'a na zapas) bez większych problemów załatwiłem przez ASGShop
- co do kiepskiej farby - nie stwierdziłem opisanych przez Ciebie objawów, farba trzyma elegancko nawet po wizycie w kolczastych krzakach, powstało trochę powierzchownych rysek

Przyznaję, że replika ta nie jest idealna, jednak w rzeczywistości nie jest tak źle jakby się wydawało.
Marrtinez 18.07.2012, h. 13:16 Marrtinez
@ Martinez, Kabel - polecam załozyć sobie sprężynę m130 guardera, wsadzić mocniejsze lipo i postrzelac sie 4rzy w miesiącu po parę godzin. Efekt gwarantowany. ÷)
5 K kulek.... czyli jeden miesiac strzelania. ;-) ja mialem masade prawie 1,5 roku.
Co znaczy normalnie sie obchodzisz? Pojecie wzgledne. Lufa zmieniana przynajmniej 3razy w miechu. Smarowana, czyszczona po strzelaniu.
airsoft.cz......... please.... oni robia to sami, i nikt iny tego nie robi.. dorabialne części, czy ja mówię o dorabianiu. nie za to płacisz sporo, żeby dorabiać części na własną rękę, na litość boską.
szybkie wybicie trzpieni.... pleae, szybka to jest wymiana komory w emce.
Ogólnie moim zdaniem dostępność zamiennych, oryginalnych części na rynku świadczyła by o poważnym traktowaniu działu Asg przes PTS. Niestety ewidentnie traktują go po macoszemu, z myślą przewodnią "szukamy hajsu, bez zobowiązań".
dixon 18.07.2012, h. 13:57 dixon
Z M130 i LiPo 11,1V na pokładzie, to się nie dziwię, że stockowe części padły ;)Co do części zamiennych i ich dostępności zgadzam się, że tutaj PTS daje ciała, niemniej jednak da się je załatwić. Przed zakupem Masady odrobiłem lekcje i byłem świadom, że poważniejsza awaria może oznaczać drogę przez mękę ;) To nie jest replika dla każdego. Przyszłym nabywcom radzę dokładnie przeczytać cały temat o niej na forum arnies i zastanowić się czy warto. Ja uznałem że tak :)
Marrtinez 18.07.2012, h. 14:52 Marrtinez
@ Martinez - nie powiedziałbym ani słowa, gdyby sam PTS nie pisał na swojej stronie, ze do gear box'a można zastosować m130... Ja wsadziłem m120... O to mi chodzi.
Tłok wytrzymał dosłownie 3 strzelania. Bez zacinki, żeby nie było.

Zakupiłem PTS masadę, zanim jeszcze ktokolwiek o niej coś pisał w polsce, a było parę niepewnych informacji na forach miedzynarodowych. Cała wiedza opierała się na paru 'rewju' sklepów. Ponad to PTS zapewniał o częściach i o szybkim wprowadzeniu dodatkowych części.
Na lufę czekałem prawie rok. Nie mówię już o body AK style, któe miało być w 'niedłuigim czasie' przez ponad 2,5 roku. x)


PTS leci w kulki, tak wielkie jak planety.. Z zewnątrz bomba! Idea rozwiązań bomba! W środku KICHA! Wykonanie rozwiązań 'kicha'. Tak można opisać masadę PTS. Wystarczyło użyć lepszych materiałów a GB wzmocnić, albo przynajmnie porobić porządne testy. x]

Zresztą odnoszę wrażenie, że body od AK wprowadzili dopiero tak późno ponieważ liczyli na 'nieziemką, globalną' gorączkę na ich złote dziecko, czyli MASADĘ, że wszyscy się na nią rzucą i trzeba bedzie z zylionować produkcję.. Każdy air soft maniak bedzie miał masadę i nic innego... A tu kiszka... dwa tygodnie szału, potem już coraz słabiej, opinie nieciekawe... i dupa zbita. Coś jak na początku z berylem ;P &^^
dixon 18.07.2012, h. 20:14 dixon
Hmm, ja jadę na stocku, zmieniłem jedynie lufę i gumkę, więc może dlatego jeszcze nic nie "klękło". Pożyjemy zobaczymy ;)
Marrtinez 18.07.2012, h. 21:07 Marrtinez
wroobelchannel 21.07.2012, h. 14:53 wroobelchannel
Oooj, ładne cudeńko.
Toudy 22.07.2012, h. 19:56 Toudy
Oddał bym swoją m4 za takie cudeńko! ;p