Daj cynk
Reklama

Aktualności

LCT: konwersje AKM

Aktualności, 23.01.2009, h. 21:49, dodał: Promant
18

Na stronie WGC dostępne są dwa zestawy konwersyjne, taiwańskiej firmy LCT Airsoft, umożliwiające złożenie repliki AKM [2009] i AKM KCI Tactical oraz replika ASG AEG LCT AKM w wersji 2009.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep WGC oferuje dwa zestawy konwersyjne do replik AEG AK, produkcji LCT Airsoft: AKM [2009] oraz AKM KCI TacticalZestawy konwersyjne nie zawierają magazynków i wymagają uzupełnienia brakującymi częściami, głównie wewnętrznymi, w celu otrzymania funkcjonującej repliki. Cena konwersji AKM [2009]: 305USD. Cena zestawu AKM KCI Tactical: 319USD.  

 

 

Replika ASG AEG LCT AKM, w wersji 2009, dostępna jest w cenie 400USD. Materiał: stal, drewno, ABS. Prędkość początkowa: 290-310fps. Konwersja i replika AKM version 2009 oznacza nową wersję produktu produkowanego dawniej dla Inokatsu.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.wgcshop.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 23.01.2009, h. 21:51 GunneR2oo6
Piękne to drugie AKM
HeadcrushCZ 23.01.2009, h. 21:51 HeadcrushCZ
pikne drewienka mniaaam xD
Gogin 23.01.2009, h. 21:56 Gogin
Co wy gadacie ? Dla mnie te drewienka wyglądają jak tani plasticz. Nie wiem czy wyszły tak na zdjęciach, ale to moje zdanie.
Cheatmaster 23.01.2009, h. 22:00 Cheatmaster
Jeśli to wygląda jak tani plasticz, to ja chcę tani plasticz! ^^
eliasz 23.01.2009, h. 22:01 eliasz
Bo są mocno lakowane i pod jasną lampą zdjęcie pewnie było robione- to się błyszczą jak psu genitalia
zavisza 23.01.2009, h. 22:05 zavisza
AKM ładniutki...
Tylko kurna dlaczego żaden chińczyk nie zrobi AKMS?
Patrol23pk 23.01.2009, h. 22:21 Patrol23pk
W tym pierwszym AKM-ie fajna jest ta konwersja , ale ta kolba przypominająca kolbę od M4/M16 <blee>
Jackall37 23.01.2009, h. 22:22 Jackall37
Kurde, kałacho-emka z chwytem od m249, trzeba być naprawdę prooo, żeby z takim latać, ale to tylko moje zdanie.

Ładne drewna można nabyć w Łuczniku - co jak co, ale oryginał po prostu ma to "coś", no i się nie swieci nawet w mocnym świetle
HeadcrushCZ 23.01.2009, h. 22:42 HeadcrushCZ
jak się nie podoba to papier ścierny i cioraj ten "tani plasticz";)
Ravenkan 23.01.2009, h. 23:28 Ravenkan
Mimo że nie jestem wrogiem RISów i teleskopowych kolb, to jak dla mnie te konwersje są obleśne do szczytu możliwości... AK to AK!
Johann 23.01.2009, h. 23:39 Johann
Naoglądali się Beryli najnowszych i fisiują
Mark99 24.01.2009, h. 01:07 Mark99
Błagam, zaskoczcie mnie...
Pokażcie raz eMke ze stalową kolbą składaną do dołu jak AK 47 a rączką i frontem z drewna...
Żeby było bardziej Pr00 do tego niech dorzucą bardziej zagięty magazynek, nie ten eMkowy
Patrzeć się na to nie da ;/
Chociaż resztą po co pobrzydzać eMki, skoro już są brzydkie, a kolejne D3L7A konwersje jeszcze gorsze

Sorki, musiałem odreagować...
Promant 24.01.2009, h. 09:29 Promant
Na "odreagowanie" najlepszy jest sport.

A emki z drewnem czy łukowymi magazynkami typu AK - to żaden dziw. Od dawna są takie, ostre, customy na rynku cywilnym.
Kolby nie zrobisz składanej do dołu, bo konstrukcja korpusu to uniemożliwia.
Mark99 24.01.2009, h. 14:01 Mark99
O pierwszej w nocy raczej hmm sport uprawiać ciężko, ale już mi przeszło
Musze poszukac takich customów
Gwinter 24.01.2009, h. 15:38 Gwinter
FAJNY TEN AKM
Mortician 25.01.2009, h. 19:42 Mortician
sredni. drewno sie swieci jak psu jajca...
kazik_ 25.01.2009, h. 23:22 kazik_
Bo tak powinno...
Gapis 26.01.2009, h. 08:39 Gapis
czy tak być powinno? bym się kłócił, jest również ciemniejsze, wg mnie ładniejsze drewno do AKMa które lepiej wyglądałoby na tej replice. Ale sama broń jest piękna, te szczegóły omg MIÓD!