Daj cynk
Reklama

Aktualności

Modify: zębatki Smooth

Aktualności, 23.01.2009, h. 21:27, dodał: Promant
14

W ofercie sklepu Capri ASG pojawiły się zębatki modułowe Modify Smooth. Dostępne są dwa typy zestawów: Smooth Speed oraz Smooth Torque.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG włączył do oferty zębatki modułowe Modify Smooth, o których pisaliśmy już w newsach. Smooth zaprojektowano w celu poprawienia płynności pracy gearbox'a oraz zapewnienia ROF na wysokim poziomie. 

 

 

Dostępne są dwa typy zestawów: Smooth Speed i Smooth Torque, oba w trzech rodzajach: 6mm, 6.1mm [TM] oraz 7mm. Cena zestawu: 380PLN. Zębatki Smooth, firmy Modify, pasują do wszystkich typowych gearbox'ów V2 i V3. Przełożenie przekładni Speed: 16,32:1. Przełożenie przekładni Torque: 21,6:1.

 

 

Zębatki Smooth od standardowych zębatek modułowych firmy Modify różnią się: jednostronną i regulowaną ramką spinającą oraz kulkowymi łożyskami. W komplecie z zębatkami znajduje się klucz do regulacji rozstawu przekładni. W celu montażu zębatek należy włożyć do szkieletu gotowy, spodkładkowany moduł. Nie są przy tym wymagane dodatkowe łożyska.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Źródło: 

www.asg.com.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gwinter 23.01.2009, h. 21:32 Gwinter
FAJNE FAJNE
Blad 23.01.2009, h. 21:34 Blad
No ciekawe rozwiązanie trzeba powiedzieć...
Gogin 23.01.2009, h. 21:35 Gogin
Bardzo fajna rzecz, tylko ile wytrzymają tę zębatki ?

Ogólnie - bajer...
przemek10 23.01.2009, h. 22:02 przemek10
23 BB na sekundę przy 540 fps ? Ale kosiara
Small_Hunter 23.01.2009, h. 22:12 Small_Hunter
Używałem poprzedniej wersji- bardzo fajna sprawa. Polecam.
FishHunter 23.01.2009, h. 22:32 FishHunter
Niezłe cacko, nie ma co
pidzejfat 23.01.2009, h. 23:02 pidzejfat
Ja na zębatkach ITU Guarder'a przy m150 Guarder'a i Magnumie mam ok 18/sec, oczywiście na Li-po 11,1v 2800mAh 35C. Na semi reakcja na spust jest natychmiastowa.

Te na filmiku zębatki to Torque? Nieźle jak uciągają M150...
muffasaSF 24.01.2009, h. 09:44 muffasaSF
pidżej jesteś! Super! Naród jest Ci wdzięczny za te informacje Stary! masz +100 do lansu!
capri 24.01.2009, h. 11:40 capri
pidżefjat:

Jest jeszcze lepiej, to są Speed'y ...
Okota 24.01.2009, h. 12:14 Okota
ciekawe jaka maja zywotnosc te spssdy na M150
capri 24.01.2009, h. 19:32 capri
Wg informacji, jakie otrzymaliśmy to ten zestaw oddał do tej pory 40.000 strzałów.
woma 25.01.2009, h. 12:35 woma
"Nie jest konieczna zmiana łożysk", a jest możliwa?
Small_Hunter 25.01.2009, h. 15:53 Small_Hunter
Z tego co pamiętam łożyska do tych zębatek były dostępne w sprzedaży, więc zmieniając szkielet można było kupić same tulejki o innej średnicy.
capri 26.01.2009, h. 15:08 capri
W chwili obecnej posiadamy tuleje do standardowych zębatek modułowych w trzech średnicach. Teoretycznie w ofercie Modify nie występują zamienne łożyska do zębatek Smooth, jednak jeżeli zajdzie potrzeba to nie widzę problemu w ich sprowadzeniu.
Pozostaje jeszcze kwestia czy wszystkie są łatwo demontowalne, ale to ustalimy w serwisie, jak dotrze dostawa.