Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ebaybanned: nowe produkty

Aktualności, 22.01.2009, h. 23:41, dodał: Promant
11

Sklep Ebaybanned włączył do oferty kolejne produkty. Są wśród nich: CP style Gen 2 Combat Pants, replika ASG P226 GBB firmy Army, front grip mag adapter w kolorze DE oraz replika celownika Eotech 552 w camo desert.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Ebaybanned włączył do nowości na swojej stronie kolejne produkty. Są wśród nich: CP style Gen 2 Combat Pants, replika P226 GBB firmy Army, front grip mag adapter w kolorze DE oraz replika celownika Eotech 552 w camo desert.

Spodnie Combat: CP style Gen 2. Cena: 69.11EUR.

 

 

Replika GBB pistoletu P226, produkcji firmy Army, posiada metalowy zamek i oznaczenia. Cena: 59.18EUR.

 

 

Dostępny jest również, opisywany już w newsach, front grip na szynę RIS do M16/AR15 [Quick Release]. Grip, będący jednocześnie adapterem do przenoszenia magazynków, tym razem oferowany jest w kolorze dark earth. Cena: 12.31EUR.

 

 

Replika celownika Eotech 552, w camo desert, posiada pełną regulację. Nie występuje w niej efekt fałszywej plamki. Zasilanie: 2 baterie AAA. Cena: 48.06EUR.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.ebaybanned.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cyrek 23.01.2009, h. 00:02 Cyrek
Właśnie marzyły mi się te spodnie w coyocie/khaki, ale cena jest troszkę zaporowa.
Morn 23.01.2009, h. 00:48 Morn
A palec na spuście...

ale klameczka całkiem całkiem.
Dogtag 23.01.2009, h. 06:29 Dogtag
Czekać tylko jak się ten sig w Polsce pojawi.
Blackno1 23.01.2009, h. 09:52 Blackno1
Chińskie portki za 70 Euro ...tiaaaa , wybieram jednak polsko -chińskie helikony za 1/3 ceny .
sieta 23.01.2009, h. 10:14 sieta
Bo ceny na Ebaybanned są brane z kosmosu. Za badziewie robione małymi rączkami, płaci się często prawie jak za oryginał.
Dla przykładu: PCU Level 5 ORC cena na stronie producenta (kiedy jeszcze były dostępne) $99, spodnie tyle samo. Na Ebaybanned $139 za kopię która po paru praniach wygląda jak szmata. Nawet jeśli PCU jest ciężko kupić, to można kupić zamiast tego Level 5 Blackhawka za $89, przynajmniej ma się jakość.
Headsety w tym sklepie to żenada, albo działają "inaczej" albo w ogóle, komponenty słabiutkiej jakości...
Czasami można tam kupić jakąś pierdołę typu kabura czy coś czego kopii nie ma nigdzie indziej, a oryginał kosztuje $400 (np. replika norotosa za $20)... ale na pewno nie ubrania, nie akcesoria elektroniczno komunikacyjne...


Tasior1982 23.01.2009, h. 10:25 Tasior1982
Jak tego front gripa rzuci się na boczną szynę to będzie wyglądał przwie jak taki modern STEN.

Prawie - robi wielką różnicę
laciupakabra 23.01.2009, h. 14:42 laciupakabra
ad sig 226... promant a co to za firma Army ?? nie moge nigdzie znaleźć..
Ownage 23.01.2009, h. 14:51 Ownage
Army to chinski producent glocka 17 i chyba L85. O jakosci mi jednak nic nie wiadomo tyle ze tego g17 podobno sobie ludzie nawet chwala.
uzi43 23.01.2009, h. 14:51 uzi43
Army robi ładnego glocka za ok 200zł... Ale niestety po czasie robi się full auto i magazynki są do bani :/
Mam nadzieję, że siga bardziej dopracują bo mnie kusi
FIFEK 23.01.2009, h. 19:36 FIFEK
Ceny na ebaybanned są takie wysokie, bo jest wliczony od razu koszt wysyłki.
coelian 25.01.2009, h. 10:52 coelian
A czy ktoś może coś powiedzieć na temat optyki z tego sklepu??
Kolimatory, lasery..... jak tam z jakością tego?