Daj cynk
Reklama

Aktualności

RS SWD AEG?...

Aktualności, 22.01.2009, h. 11:15, dodał: Promant
27

Kilka fotek z Shot Show 2009, dla tych, którzy stracili nadzieję, że ASG AEG SWD firmy Real Sword w ogóle istnieje.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki uprzejmości Capri ASG możemy przedstawić kilka zdjęć, mitycznego już, SWD AEG firmy Real Sword. Fotografie wykonano na tegorocznych targach Shot Show - ekspozycja RS.

 

 

 

Zdjęcia dowodzą, że przynajmniej prototyp istnieje w realu. ;)

 

 

Niestety podejście firmy RS, która od 4 miesięcy lekceważy dystrybutorów i klientów - wciąż przesuwając termin realizacji zamówień - jest poniżej wszelkiej krytyki. RS nadal nie jest w stanie podać kiedy zrealizuje zamówienia, za które dystrybutorzy zapłacili jeszcze w zeszłym roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 22.01.2009, h. 11:28 Jangi
Lecą w kulki jednym słowem...
Besol 22.01.2009, h. 11:48 Besol
Przerosły ich możliwości, a i pewnie kryzys gospodarczy, tak modny obecnie, też im pewnie kłodę pod nogi rzucał.
przemek10 22.01.2009, h. 11:57 przemek10
A ja słyszałem że wyprodukowali małą partię , i nie mogą wysyłać do nabywców bo tak jak w tym materiale , jeżdżą z tym co mają po wystawach/targach .
kazik_ 22.01.2009, h. 12:24 kazik_
Obecnie nadchodzi (trwa?) chiński nowy rok, więc jest to kolejny powód dla ewentualnego przyszłego spóźnienia wydania SWD
senkuPH 22.01.2009, h. 12:27 senkuPH
wszedzie tylko.. przedsprzedaz...;/
VITREUS 22.01.2009, h. 13:54 VITREUS
W Chinach zbankrutowało kilka tysięcy fabryk zabawek... Może nie ma gdzie ich zrobić?
Aztec 22.01.2009, h. 14:22 Aztec
piękny...
HeadcrushCZ 22.01.2009, h. 14:31 HeadcrushCZ
strajk głodowy chinoli xP pewnie domagają się NFZ w japonii - współczuję im xP
zavisza 22.01.2009, h. 14:43 zavisza
Cudo :]
A ci którzy czekają, kiedyś się doczekają i myślę że i tak to przewyższy ich oczekiwania
Codename666 22.01.2009, h. 15:04 Codename666
Szkoda tylko, że ludzie "zamrozili" swoje pieniądze i nadal czekają (prawie jak lokata- tylko lokata zarabia)
Wyborowiec 22.01.2009, h. 15:05 Wyborowiec
Myślę że wyglądem zadowoli każdego ale czy wewnątrz będzie aż tak przewyższał oczekiwania to ja nie był bym tego taki pewien...
Dragunow 22.01.2009, h. 15:05 Dragunow
Ja tu oszaleje... I po co trzymam taką kasę na to draństwo...
Prezes_____ 22.01.2009, h. 15:43 Prezes_____
Powoli mogliby i u nas takie targi organizować
kozlov 22.01.2009, h. 16:21 kozlov
Dobrze, że niektóre sklepy zaoferowały gratis batkę i magazynek tym którzy zamówili dużo wcześniej.. .to mi trochę rekompensuje
FishHunter 22.01.2009, h. 16:42 FishHunter
Te SWD jest piękne, ale czekając na nie mógłbym sobie pociąć wszystkie żyły w ciele - tak się cieszę że mnie na nie nie stać...
Cykli 22.01.2009, h. 17:04 Cykli
Będzie tak jak Duke Nukem Forever ;D
Timonek 22.01.2009, h. 17:12 Timonek
Fiszu, i tak byse go nie kupił boś teraz zakochany jest w tej mp5-tce

Żadnych zdjęć ze szczegółami niema, ale jak narazie SWD prezentuje sie pięknie
FishHunter 22.01.2009, h. 17:38 FishHunter
Zdjęcia ze szczegółami są, poszukaj nieco wcześniejszych newsów na ten temat. Coraz bardziej mam wątpliwości co do tej repliki i całego tego opóźniania...
Pies 22.01.2009, h. 18:08 Pies
Czyżby te chaniebne opóźnienia miały dotyczyć również type 56-2?
kozlov 22.01.2009, h. 19:55 kozlov
Cóż... w tym opóźnieniu jednak można dostrzec pozytywne strony. Może RS zwyczajnie nie chce wypuścić bubla? Choć fakt... jest to dość dziwne. To już od... października?
capri 22.01.2009, h. 20:20 capri
Pies:
W temacie Type 56-2 nabierają wody w usta.

Prezes:
Targi były w 2007 i będą w maju 2009 (w Lublinie).
"Skromna" pocztówka:
$3

edit:
Info o tegorocznych targach nie jest potwierdzone
Kellerhs 22.01.2009, h. 21:16 Kellerhs
SWD Piękna broń :D chyba się zakochałem :P
Tofikos 22.01.2009, h. 23:47 Tofikos
Cudo
Ale bądź co bądź ja bym nie dał takiej kwoty, gdybym miał tyle czasu czekać...
Cthulhu 23.01.2009, h. 00:06 Cthulhu
Kozlov - bardzo miło ze strony "niektórych sklepów" jak piszesz, że oferują w ramach rekompensaty dodatkową baterię oraz magazynek, ale w chwili obecnej bardziej mnie interesuje, czy w jakimś bliższym czasie w ogóle dostanę w ręce zamówioną replikę
kozlov 23.01.2009, h. 17:02 kozlov
Ja zwyczajnie przestałem już o niej myśleć i pewnego dnia zrobię wielkie oczy "ooo kurier, ciekawe co to może być?"

Może akurat na święta będzie?
Dzwonek 23.01.2009, h. 17:07 Dzwonek
Ciekawe czy dadzą coś w rekompensacie za te opóźnienia :/ Ja bym nie wystrzymał tyle, czekając na SWD za które tyle zapłaciłem.
kozlov 24.01.2009, h. 18:43 kozlov
Może taki wstęp treningu cierpliwości dla snajpera? =P