Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ASG Shop

Polska, 13.07.2012, h. 21:33, dodał: Promant
35

ASG Shop poszerzył asortyment o serię customowych upper receiverów do replik PTW M4/M16. W ofercie pojawiły się również nowe produkty marek MadBull, Dytac, G&P oraz ASG AS



ASG Shop oferuje serię custom upper receiverów do replik PTW M4/M16. Zestawy składają się z elementów produkcji firm Systema, MadBull, Dytac, Deep Fire, King Arms, Vortex i Guarder. 

PTW M4/M16 TROY custom upper receiver, cena: 1649PLN.

 

 

 

 

cu-ur-ptw-06-3_d.jpg

 

cu-ur-ptw-06-4_d.jpg

 

 

 

PTW M4/M16 TROY custom upper receiver, z kolimatorem SPARC. Cena: 2349PLN.

 

 

 

 

cu-ur-ptw-06k-5_d.jpg

 

cu-ur-ptw-06k_d.jpg

 

 

 

PTW M4/M16 Invader custom upper receiver, w cenie 1799PLN.

 

 

 

 

cu-ur-ptw-07-3_d.jpg 

cu-ur-ptw-07-5_d.jpg

 

 

 

PTW M4/M16 Invader custom upper receiver z kolimatorem Red Dot Sight - Military Type 30mm (kolor piaskowy). Cena: 1939PLN.

 

 

 

 

cu-ur-ptw-07k-3_d.jpg

 

cu-ur-ptw-07k-2_d.jpg

 

 

 

W ofercie pojawiły się również nowe produkty marek MadBull, Dytac, G&P oraz ASG AS. Fronty MadBull:

Chwyt przedni PRI Gen III delta rail 9 cali (dark earth), w cenie 599PLN.

 

 

 

 

mb-prigiiid9r-fed_d.jpg

 

 

 

Chwyt przedni RIS Troy TRX Battle Rail 7, w cenie 459PLN.

 

 

 

 

mb-trx-7-2_d.jpg

 

mb-trx-7_d.jpg

 

 

 

 

Chwyt przedni RIS VTAC Extreme Battle Rail 11, w cenie 479PLN. 

 

 

 

 

mb-vte-11_d.jpg

 

 

 

Chwyt przedni RIS VTAC Extreme Battle Rail 9, w cenie 479PLN.

 

 

 

 

mb-vte-9_d.jpg

 

 

 

 

 

Lufy zewnętrzne i fronty marki Dytac:

Lufa zewnętrzna Night Hawk do WA M4 10.5 oferowana jest w cenie 439PLN.

 

 

 

 dy-ob03-10nh-bk_d.jpg

 

 

 

Lufa zewnętrzna Night Hawk do WA M4 12 oferowana jest w cenie 449PLN. 

 

 

 

 dy-ob03-12nh-bk_d.jpg

 

 

 

 

Chwyt przedni RIS Invader Rail System 11 cali (czarny). Cena: 469PLN. 

 

 

 

 

dy-ras02d-bk_d.jpg
 

 

 

Chwyt przedni RIS Invader Rail System 9 cali (dark earth) kosztuje 449PLN. 

 

 

 

 

dy-ras02c-de_d.jpg

 

 

 

 

Pierścień motażowy QD 30 mm G&P, w cenie 200PLN.

 

 

 

 

gp510_d.jpg

 

 

 

 

Kolimator Red Dot Sight Military Type 30mm (kolor piaskowy) G&P oferowany jest w cenie 179PLN.

 

 

 

 

dsg001-3_d.jpg

 

 

 

 

CZ75D Compact z metalowym zamkiem (wersja na CO2), marki Action Sport Games. Długość: 185mm. Waga (z magazynkiem): 805g. Prędkość początkowa pocisku: około 350fps. Pojemność magazynka: 16BB. Cena: 290PLN. 

 

 

 

 

16092_d.jpg

 

 

 

Beretta M9 - heavy weight ,marki Action Sport Games, oferowana jest w cenie 420PLN. Długość: 215mm. Waga: 875g. Prędkość początkowa pocisku: około 290fps. Pojemność magazynka: 25BB. 

 

 

 

 

11112-2_d.jpg

 

11112-4_d.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
HeeL 13.07.2012, h. 21:54 HeeL
Upper w cenie bardzo dobrej repliki...
PTW wyrywa z butów.
Też racja trochę przesada. To nie znowu jakaś marka istniejąca od xxxx lat, by płacic tyle za sam upper.
bartpy 13.07.2012, h. 21:56 bartpy
" Systema, MadBull, Dytac, Deep Fire, King Arms, Vortex i Guarder" Nie no co Ty to żadna marka nie jest. Dopiero co powstały i wcale nierenomowane produkty robią, oczywiście.
fifibezon 13.07.2012, h. 22:45 fifibezon
Panowie do repliki za 5k upper za 1,6k to tanio:)
kosteQ86 14.07.2012, h. 10:02 kosteQ86
Upper do repliki droższy niż ostry upper Spikes Tactical(no, z wliczeniem kosztów sprowadzenia do Europy 3 stówy droższy) :-) A trzeba pamiętać że do airsoftu nie stosuje się drogiej w obróbce stali na lufę, wielokrotnych testów jakości, a receiver to zwykły odlew z alu 20xx(w przeciwieństwie do kutego i frezowanego 7075 T6 w ostrej).
Pritcher 14.07.2012, h. 13:54 Pritcher
Brzuski 13.07.2012, h. 21:57 Brzuski
Ceny z kosmosu, ale czego nie robi się dla hobby.
Raczej czego nie orbi się dla lansu ;D
dixon 15.07.2012, h. 23:59 dixon
zajaszcze 13.07.2012, h. 22:48 zajaszcze
Dobrze, że lubuje się w gietach:P
Mam problem z głowy...
I3ongo 13.07.2012, h. 23:57 I3ongo
Ja widzę, że fronty są piękne, spasowanie pewnie idealne i jakość cudowna, ale cena kurde aż mrozi, nie ważne czy stać człowieka, czy nie.
Otóż mamy powody sądzię, że nie są spasowane idealnie, ale to nie z winy sklep, tylko dlatego, że się nie da.
Amerykańscy (i nie tylko) airsoftowcy, budujący swoje repliki na bazie części do broni palnej, od dłuższego zgłaszają następujący problem - orisowane łoża od Madbulla są wykonane z małym błędem wymiarowym, co powoduje, że górna szyna nie zgrywa się poziomem z szyną komory zamkowej - tworzy się taki mały schodek o wysokości w granicach 0.25 mm - niby niewiele, a jednak może utrudniać swobodny montaż optyki tam, gdzie tego chcemy. Jeśli chodzi o pozostałe szyny, czyli boczne i dolną, z tego samego powodu pojawiają się problemy w montażu oryginalnych akecesoriów. Ja sam nie mam nawet PTW, a standardowego AEGa na bazie KA i G&P i mam dokładnie taki sam problem ze swoim mk18 od Madbulla, a miałem obie wersje kolorystyczne.
Kolejny grzybek w barszczu, to brak możliwości zainstalowania atrapy rurki gazowej - sytuacja tam ma miejsce w wypadku replik frontów VTAC i Troy TRX. Tam gdzie w oryginale mamy pustą przestrzeń na kanał gazowy, w replice jest niewyfrezowany obszar litego aluminium. Z tym, że tu nie ma jeszcze pewności, czy ten problem dotyczy wszystkich partii produkcyjnych, czy tylko jakiejś konkretnej.
Wieść gminna niesie, że te niedokładności są wymogiem umowy licencyjnej między Madbullem a producentami oryginałów, żeby nasi Szanowni Bracia Amerykanie, skuszeni niższymi cenami, nie instalowali airsoftowych risów na broni palnej. W całej swej "mądrości".
A tak na marginesie - moją intencją nie jest tu działanie na szkodę ASGshopu (może byłoby dobrze, żeby ekipa sklepu wypowiedział się na ten temat tych detali), po prostu ostrzegam, że na 99% te problemy występują i tu, w końcu PTW w sensie wymiarowym jest dokładną repliką pierwowzoru. Bo nawet jeśli kogoś stać, to warto uniknąć rozczarowań i nieporozumień typu "wydałem dwa tysiące, a nic tu do niczego nie pasuje".
koho 14.07.2012, h. 14:28 koho
matheoo41 14.07.2012, h. 00:26 matheoo41
Uppery za dwa tysiaki. Zawsze można nimi rzucić w przeciwnika. Jeżeli są tak perfekcyjne, to nie mają prawa się rozpaść.
Wystarczy zaprezentować paragon oponentowi i będzie się bał strzelać. I dodatkowe 5k do lansu.
A tak poważniej to może i drogie, ale wyglądają smakowicie
L3ny 14.07.2012, h. 01:05 L3ny
Matison 14.07.2012, h. 01:32 Matison
No no gdybym miał mieć uppera za 2tys. to by długo był zawinięty w foli ^^ Ale cena mnie nie szokuje to jest PTW więc raczej takie coś nie będzie pasować do chińskich czy nawet markowych replik (nie wliczając PTW) a jeżeli kogoś stać na replikę za 5-8 tysięcy to 2tyś. za upper z kolimatorem to praktycznie nic.
Stać, nie stać. Sądzisz, że wszyscy fani PTW kupili je od ręki za resztki z wypłaty? Jak ktoś się napalił to często rok odkładał... A ceny upperów adekwatne do jakości i przeznaczenia.
ZeeMike 14.07.2012, h. 10:20 ZeeMike
PTW ma podobną klientelę co GBB. Trzeba mieć albo odpowiednio dużo kasy, albo odpowiednio dużo cierpliwości żeby kasę zebrać :) I z reguły są to ludzie siedzący baaardzo głęboko w ASG, czy strzelectwie w ogóle.
Pritcher 14.07.2012, h. 14:04 Pritcher
Nie gadaj, bo gaziak to wcale nie kwestia grubej kasy. Wszystko zależy jakiej marki gaziaka się kupuje.
Ari 15.07.2012, h. 13:06 Ari
Axel 14.07.2012, h. 11:49 Axel
Asg jak każdy rynek ma niską, średnią i wysoką półkę. To niie uppery są drogie tylko ludzie biedni. Systema , inokatsu czy tym podobne firmy tanie nie są a ludzie to kupują . Deal with it, to towar luksusowy.
Dobry tekst. Gdybyś pojechał na stację jutro i za litr 95 zapłacił 19zł, powiedziałbyś: "to nie benzyna jest droga, tylko ja taki biedny"? tyle w temacie. Pomijam, że porównywanie uppera do całego gnata, jest mało trafione.
I3ongo 15.07.2012, h. 01:57 I3ongo
Fajne porównanie ale chybione. Powinno być raczej coś w stylu - gdybym pojechał do salonu np citroena i wkurzał się że nie stać mnie na c5 bo kosztuje ponad 150 tys pln.Nie stać Cię na limuzynę, kup cos tańszego, albo używkę.
Axel 15.07.2012, h. 07:25 Axel
Dokładnie. Kolega chybił przykład.
W tym wypadku "benzyna" to w ASG to kulki/gaz i bateria. A auto to repliki. Jak wiiadomo benzyna też nigdzie nie jest taka sama i wszystko zależne jest od dystrybutora (czyli u nas firm produkujących kulki/gaz/baterie) pewniejszy dostawca droższe paliwo itd.

Trzeba pamiętać. W Każdym biznesie pojawia się sprzet różniący się cenowo jak i jakościowo. Dobrze, bo wtedy każdy ma szansę na zabawę na własnym dostępnym poziomie i widzimi się. ;)
sisi 15.07.2012, h. 20:20 sisi
Ikegami 14.07.2012, h. 15:41 Ikegami
A Mnie bardzo rozczarowuje podejście Marzana do tematu customów, tworzy się uppery które będą zalegały miesiącami na stronie, a nie ma tego co jest naprawdę potrzebne i byłby na to zbyt, piszę tu o upperach typu MK18 Mod1, MK18 RIS II. O upperze HK 416 D10.5 nawet nie wspomnę bo chyba prędzej doczekam się siwej brody, a na to byłby klient nie tylko z Polski.
Naprawdę poddaję pod rozwagę ten ostatni temat (a nóż widelec AsgShop to czyta).
A co jest potrzebne?
Axel 15.07.2012, h. 07:33 Axel
A na przykład takie same cudeńka, tylo do replik GBB systemu WA
1beduin 15.07.2012, h. 22:26 1beduin
SARCO 14.07.2012, h. 15:52 SARCO
Igorbien 14.07.2012, h. 16:46 Igorbien
Ten aimpoint od G&P fajoski, i w dość atrakcyjnej cenie.
Ikegami 14.07.2012, h. 17:28 Ikegami
A czy ja gdziekolwiek napisałem że nie ma wogóle upperów hk416 do PTW?-Nie. Tych upperów nie ma w AsgShopie (a przecież ten News jest o nowych upperach w AsgShop).Co do Ptwairsoft to sprawa wygląda tak że customy z WE są dostępne ale chyba tylko na stronie, a nie w realu. Piszą zresztą o tym że ilość bardzo ograniczona:). Co do FCC to jest to cała konwersja która nie jest jeszcze dostępna w sprzedarzy, a oznaczenia na lowerze są w starej wersji. Oczywiście jeżeli ktoś ma straszne parcie na 416-kę to sobie i tak poradzi, kupi GBB WE lub VFC przeszlifuje wnętrze uppera, wywierci dziurę na prowadnicę i wyfrezuje na zębatkę, pobawi się jeszcze trochę z lufą zewnętrzną i już ma :)
Ijet 14.07.2012, h. 22:37 Ijet
A co to jest "upper"?
Skrót od "upper receiver" - po naszemu komora zamkowa. Em aj rajt ?
koho 14.07.2012, h. 22:42 koho
Spotkałem się z różnymi szkołami - dla jednych upper receiver to jedynie górny fragment korpusu broni a dla innych (co jest raczej, także i dla mnie, bardziej poprawne) cały zespół górnego korpusu broni, BCG (Bolt Carrier Group czyli zespołu zamka i suwadła) oraz frontu wraz z lufą. Kolokwialnie mówiąc - cała 'góra' systemu broni. Adekwatnie lower receiver - dolny korpus wraz z zespołem spustu, selektorem ognia, gniazdem maga, kolbą i wszelkimi innymi bzdetami typu bolt catch czy forward assist.
ZeeMike 16.07.2012, h. 00:19 ZeeMike
Ijet 14.07.2012, h. 22:46 Ijet
JA wiem, że wszyscy to wiedzą, sam też wiem, ale tu chodzi o coś innego. Polacy nie gęsi...
No tak to właśnie już jest. Po angielsku jakoś... zwięźlej.
koho 15.07.2012, h. 00:38 koho
Ijet 15.07.2012, h. 09:44 Ijet
Ale gdy chodzi o repliki AK, to jakoś przez gardło (palce) przechodzą te kołki, nakładki, rury, komory, dekle itd. Gdy pojawia się AR15 to ciach, po polsku się już nie da...
Bo AR to wymysł amerykański i trzeba po amerykańsku o.

A ja sie pytam gdzie ASGshop zgubił normalne eMki, a nie sprowadza same wynalazki za cenę wyjętą z kosmosu?
ajgor_aa 15.07.2012, h. 11:27 ajgor_aa
Przecież są eMki, od KWA :-/
Ja wiem, że to dobre replki, ale wydaje się, że wypierają wszelkie inne konstrukcje spod znaku AR w prawie wszytkich polskich sklepach...