Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne repliki ASG AEG

Aktualności, 21.01.2009, h. 23:25, dodał: Promant
23

RedWolf Airsoft, WGC i Uncompany: King Arms Galil MAR. RWA i WGC: King Arms Troy M7A1 w kolorze dark earth. RSOV: CAW Minigun i Boyi RK12.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowego Galila EBB produkcji firmy King Arms można już nabyć w ofercie kilku sklepów.

 

 

RedWolf Airsoft, podobnie jak Uncompany i WGC, oferuje replikę MAR w cenie 413USD. Prędkość początkowa: 300 - 330fps.

 

 

 

Replika Troy M7A1 firmy King Arms, w wersji kolorystycznej dark earth, znalazła się w ofercie RedWolf Airsoft oraz WGC. Cena: 499USD.

 

 

Sklep RSOV wprowadził do swojej oferty jeden z najlepiej wykonanych minigunów ASG: CAW M134.

 

 

W komplecie znajduje się magazynek na 1000BB oraz transformator.

 

 

Japońska replika dostarczana jest w drewnianej skrzyni. Cena, adekwatna do gabarytów, wynosi 3571.49USD. Waga [z opakowaniem]: 28kg.

 

 

 

W bardziej przystępnej cenie: 94.49USD, można nabyć na stronie RSOV replikę full steel firmy Boyi - RK12.

 

 

 

Prędkość początkowa: 90m/s.

 

 

Magnesy, widoczne na zdjęciach, wskazują części stalowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.uncompany.com

www.rsov.com 

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
NeoPl 21.01.2009, h. 23:32 NeoPl
Ciekwe jak dużo miniganów wejdzie w posiadanie maniaków w polsce:)
zombie_snake 21.01.2009, h. 23:34 zombie_snake
Na pewno Thor_
Gogin 21.01.2009, h. 23:40 Gogin
Ta emka jest piękna, jedyna taka nie licząc URX .
WolfHeart 21.01.2009, h. 23:40 WolfHeart
Hyhy Neo, nie to, że się czepiam, ale czy to nie maniacy raczej wejdą w posiadanie minigunów? Rozumiem, że niektórzy traktują broń jak ukochaną kobietę, mówią do niej czule, ale nie przesadzajmy z nadawaniem spluwom osobowości
Taki żart, nie bierz do siebie, po prostu zabawnie Twoje zdanie wygląda
maxavelli 22.01.2009, h. 00:27 maxavelli
Thor_ unicestwi wszystkie inne miniguny sila woli, przez co stanie sie posiadaczem uberelitarnej repliki MIND-DESTROYED-LIMITED-EDITION!
Gator 22.01.2009, h. 04:42 Gator
Do tego miniguna przydałby się magazynek 10000 BB a nie 1000 BB takie jest moje zdanie. Kałaszek ładny fajnie zrobiony nie podoba mi się tylko tłumik płomieni wolałbym orginalny
HeadcrushCZ 22.01.2009, h. 08:22 HeadcrushCZ
Galil - poprostu cudeńko!!!
baczus 22.01.2009, h. 09:11 baczus
Boyi z 90 m/s, czyli koło 300 fps. To chińczyk? ;p
Timonek 22.01.2009, h. 09:38 Timonek
Galil... <marzyciel>..
edhunter 22.01.2009, h. 09:39 edhunter
z tymi magnesami to przgięli
WUZI 22.01.2009, h. 10:52 WUZI
Minigun staje się tak sławny że niedługo pojawi się na airszitguns z plastikowym gearboxem oraz hop upem z gumki recepturki...
PS. Chwyt przedni w Galilu do najpiękniejszych nie należy, ale musi być bardzo wygodny
Tuksiak 22.01.2009, h. 11:17 Tuksiak
Aż ten Galil jest paskudny jak noc listopadowa . Ale coś w nim jest .

Thor_ już powinien świnkę-skarbonkę rozbijać .
Besol 22.01.2009, h. 11:53 Besol
Ostatnio na szczelance bły 3 miniguny
Pies 22.01.2009, h. 12:45 Pies
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

A tak swoją drogą to całkiem tani ten minigun.
radzio2k 22.01.2009, h. 13:00 radzio2k
Szkoda ze ten minigun jest 10x drozszy od 'przecietnej' replik- fajnie by sie kosilo tych wszystkich Szwarcenegerow Nie mogliby ani dużo biegać z tym, ani się ukrywać, ani celowac ani prawie nic jak filmowe 'iśc i strzelać' no, ewentualnie kampić
Plutonowy 22.01.2009, h. 16:14 Plutonowy
Może ograniczenia prawne w wielu krajach zmusiły chińczyków do zmiany koncepcji tworzenia replik. W każdym razie pozytywna wiadomość.
biper911 22.01.2009, h. 17:13 biper911
Jak dla mnie to Boyi wyznacza (albo przynajmniej skutecznie próbuje wyznaczyć) nowy standard produkcji replik (na pewno co do body). Tma gdzie powinna być stal jest STAL, a nie "full metal" z kruchego znalu.

Ostatnia seria RK-01-SW (AKS-74U) Boyia ma też stalowe 7mm łożyska kulkowe oraz wg danych na stronach wzmocnioną, łożyskowaną prowadnicę sprężyny.

Ciekawe jak jest w tej replice RK-12...
Retiarius 22.01.2009, h. 18:20 Retiarius
Boyi full steel 90m/s...no zaciekawia mnie ta firma jak na chińczyka...ciekawe co w GB siedzi...
Timonek 22.01.2009, h. 20:15 Timonek
Piekny ten Galil.. <marzyciel>..
sgt.Chaos 22.01.2009, h. 21:37 sgt.Chaos
Yhh, niedługo dane mi było cieszyć się oryginalnie zrobionym AKSU- Chińczycy skopiowali mój custom;)
gryncek1 22.01.2009, h. 23:25 gryncek1
Fajny i przejrzysty sposób z tymi magnesami.
Kogut6 23.01.2009, h. 13:03 Kogut6
No ten Galil całkiem fajny chociaż moim marzeniem jest żeby ktoś zrobił fińskiego Valmeta jednak pewnie się nie doczekam