Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Aktualności, 21.01.2009, h. 22:31, dodał: Promant
8

Pantac: M4 tactical chest RG. Tactical Sense: kolba Magpul UBR. Airsoft Global: Magpul PTS MOE Set [DE]. Gunfire: LR300 short.




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsze produkty firmy Pantac w kolorze ranger green pojawiają się już w sprzedaży. Sklep WGC włączył do oferty: Pantac M4 tactical chest RG. Wykonanie z cordury, pełna regulacja. Cena: 57USD.

 

 

Na stronie Tactical Sense dostępna jest kolba Magpul UBR. Kolba Utility/Battle Rifle kosztuje sporo: 280EUR. Montaż kolby do repliki może wymagać przystosowania, chyba, że mówimy o PTW, gdzie zapewne będzie łatwiej.

 

 

Airsoft Global oferuje: Magpul PTS MOE Set [DE]. Zestaw zawiera chwyt przedni nowego typu PTS MOE Handguard, chwyt pistoletowy PTS MOE Grip oraz kolbę PTS MOE Stock. Kolor: dark earth.  Waga: 435g. Cena: 108USD.

 

 

Sklep Gunfire włączył do oferty replikę A&K: LR300 short. Krótka wersja LR300 kosztuje 679PLN. Prędkość początkowa: 410fps. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.wgcshop.com

tacticalsense.com/">www.tacticalsense.com

www.airsoftglobal.com

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 21.01.2009, h. 22:41 Guest (ID:6452)
Zastanawiam się czy te paskudztwa (kolby wszelakie) znajdują nabywców... pewnie tak skoro ktoś to robi.
Small_Hunter 21.01.2009, h. 22:50 Small_Hunter
Nowa (powiedzmy że nowa...) kolba magpula faktycznie wizualnie nie zachwyca ale jak znam firmę jest niesamowicie dobrze przemyslana i wygodna... Nadal płacze że musiałem się CRT pozbyć- cywilna wersja nie pasuje do PTW...
A Pantacowi chwała za to że żeby mieć RG do zabawy w asg nie trzeba bankrutować na Eaglu...
Cheatmaster 21.01.2009, h. 22:58 Cheatmaster
Bardziej Stalkerowa wersja Stalkerowego M4 !
poldeck 21.01.2009, h. 23:51 poldeck
W stalkerze nie była dłuższa ta emka?
Kondor220V 22.01.2009, h. 00:11 Kondor220V
Ma dłuższą lufe i inną kolbę. Reszta wydaje sie taka sama ale to gra więc mogli cośtam skopać. W dwójce razi sposób przeładowywania nie sądzicie?
Tony Halik 22.01.2009, h. 00:11 Tony Halik
Oczywiście, że takie uperwypaśne gadżety znajdują nabywców - wszak airsoft nie kończy się na polsce: mamy Stany Zjednoczone, Chiny, Japonię, Koreę...
javelin 22.01.2009, h. 00:51 javelin
A o zdolnościach Japończyków może powiedzieć każdy, kto często coś licytuje na eBayu Pamiętam jak kiedyś admin panel Eagle'a poszedł za coś około 500$... Kiedy na stronie Eagle'a można go kupić za bodaj 39$
radzio2k 22.01.2009, h. 12:57 radzio2k
Gunfire.pl
LR-300 jest karabinem zbudowanym przez ZM Wepons. Wykazuje się większą celnością oraz powtarzalnością strzałów niż M4 czy też M16 na których wzorowano tą konstrukcję. W chwili obecnej karabin ten jest uważany za jedną z najlepszych konstrukcji modularnych.