Daj cynk
Reklama

Aktualności

Shot Show 2009: ciekawostki

Aktualności, 21.01.2009, h. 20:27, dodał: Promant
20

Firma Kapowwe zaprezentowała na swojej stronie fotoreportaż z wizyty na targach Shot Show 2009. Dzięki temu możemy poznać kilka ciekawych nowinek ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mało jeszcze informacji napływa z targów Shot Show 2009, ale na stronie firmy Kapowwe pojawił się krótki fotoreportaż z wizyty na targach. Niewiele tego, jednak jest kilka ciekawych nowinek:

Repliki AEG w zapowiedziach firmy ICS. Jak widać pojawi się kolejna replika dla miłośników broni brytyjskiej. A poniżej prototyp repliki Galil.

 

 

Pamiętacie zdjęcie tajemniczego korpusu? 

 

 

Plotki potwierdzone. Oto replika AEG Tawor 21 - produkcji firmy ARES.

 

 

Kapowwe zachwycało się również minigunem CA, o którym już pisaliśmy...

 

 

...porównując go do oryginalnego produktu Piper'a.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kapowwe.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Huey 21.01.2009, h. 20:30 Huey
Nareszcie tavor!!!
Dalej 21.01.2009, h. 20:30 Dalej
Odkąd kolega opowiadał mi jak świetnie strzelało mu się z Tavora i jak zajebiste ma skupienie w ogniu ciągłym, stałem się jego fanem i CHCEM CHCEM CHCEM
uzi43 21.01.2009, h. 20:30 uzi43
To drugie na pierwszej fotce to chyba jest FN FNC
Jak tak to miodzio
No i na zdjęciach widać Tavora w zwykłej wersji, a nie tego Mini więc spoko. Bo ten mi się podoba
men3L 21.01.2009, h. 20:56 men3L
L86!
Krabii 21.01.2009, h. 21:00 Krabii
TAR 21 będzie kolejną miłą odmianą od emek, tylko niech się postarają by był to produkt udany a nie robiony w pośpiechu.
Hashak 21.01.2009, h. 21:05 Hashak
Tya, to FNC jak mało co. Zapowiada się ciekawie
Gogin 21.01.2009, h. 21:23 Gogin
L86 ICS'a...

Chce ktoś kupić nerkę ? Mało używana.
Mack the Knife 21.01.2009, h. 21:59 Mack the Knife
Choerla, będzie tavor! To jest sensacja! Miejmy nadzieje, ze pojawi się też ten fikuśny kolimatorek do niego w jakiejs normalnej cenie.
Felga 21.01.2009, h. 22:19 Felga
L86 ICS, jupi!! Do tego jeszcze FNC, łoojezu, pięknie!
Wiewioor 21.01.2009, h. 22:32 Wiewioor
Tavor! ale czemu bez rączki transportowej i kolimatora? :/
99TOMCAT 21.01.2009, h. 23:10 99TOMCAT
Z tego co widzę to jest wersja c.t.a.r. 21 tylko bez koli a szkoda...
eh jeśli broń będzie w podobnej cenie co giety aresa i do tego bez większych wpadek konstrukcyjnych to chyba zaczynam zbierać kasę bo jest piekny!!!
javelin 22.01.2009, h. 00:47 javelin
Hehe, którać firma zapowiadała, ze prowadzi rozmowy w sprawie dystrybucji oruginalnych kolimatorów MARS do Tavorka Cena spora, tyle co oryg. ACOG, ale najwyżej sprzedam drugą nerkę Szkoda tylko że szpej IDFu jest tak drogi i jeszcze trudniej dostępny... O reko współczesnych Izraelczyków można tylko pomarzyć
Kakaroth 22.01.2009, h. 09:50 Kakaroth
L86! Fakje! Nareszcie coś innego niż M/AK :] Ciekawe czy tak jak obiecali dadzą konwersję do L85 też...
kazik_ 22.01.2009, h. 09:55 kazik_
javelin - nie przesadzaj z tym brakiem dostępności rzeczy. W PL jest przecież grupa zajmująca się rekonstrukcją IDFu.
javelin 22.01.2009, h. 11:54 javelin
Tak, wiem, mam z nią pewien kontakt. I spytaj się ich, to sami Ci powiedza jaka jest dostępność sprzętu. Albo wpisz na ebayu IDF i zobacz ile aukcji ze szpejem się pojawi... Praktycznie same naszywki i odznaki. A ile jest hełmów? Ile mundurów i kamizelek balistycznych/oporządzeniowych? A co najważniejsze - Tavor pasuje tylko do reko współczesnego IDFu, co jest juz totalnym utrudnieniem. No ale nic to, i tak będę próbował zrobić chociaż "porządną stylizację" na Izraelczyka
shamoth 22.01.2009, h. 14:14 shamoth
Ciągle wypatruje FN FAL/FNC i cieszy mnie fakt ze poza CA i KA też ICS zaczyna coś robić w tym kierunku bo nie ma takiego wyboru jak w AK/eM
Uber_Soldat 22.01.2009, h. 15:10 Uber_Soldat
Ha, wiedziałem, że ARES
Tylko ciekawi mnie nadal ten SWD, czy to też CA będzie.

A eLek jak nie lubie tak ta mi się podoba :]
xsnailx 22.01.2009, h. 23:01 xsnailx
tylko ze zdobycie oporzadzenia IDF tanie nie jest i nie mowie tu o wyposazeniu dla "airsoftowcow - turystow" z zachal-orga tylko o orginalnym szpeju, jak ktos bedzie mial zaplacic > 1000 zl za helm naprzyklad a 500 za porzadne buty , a o resczie nie wspomne... to niesadze zeby sie wielu chcialo
a i wymagania w grupie-idf tez sa nie male (tzn generalny brak rekrutacji

ps. kamizelek nie kupuje sie na ebaju tylko w Izraelu
thor_ 23.01.2009, h. 22:12 thor_
Javelin chcesz linka do sklepu ze sprzętem IDFu? Kamzielki oporządzeniowe jakieś 10 modeli, helmy, paski, kolczyki co tylko zechcesz. I wcale nie drogie mnie kamizelka "SF" kosztowała jakieś 400 PLNa.
coelian 24.01.2009, h. 13:04 coelian
A ja sam jestem ciekaw.... Vesta za 400 zl ze sklepu??