Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC: SCAR-H SSR

Aktualności, 21.01.2009, h. 00:18, dodał: Promant
20

Firma Vega Force Company zapowiedziała kolejną replikę ASG AEG: karabin SCAR-H Sniper Support Rifle.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Vega Force Company zapowiedziała, na swojej stronie, kolejną replikę ASG AEG: karabin SCAR-H SSR. O prototypie repliki karabinu FN 7.62 pisaliśmy już przy okazji jej prezentacji na jednej z ubiegłorocznych imprez wystawienniczych.

 

 

 

 

Jest to replika wyborowego karabinu wsparcia. Obecnie SCAR-H Sniper Support Rifle firmy VFC jest już w opcji coming soon na rok 2009, ale niestety brak szczegółów technicznych. Również nie podano jeszcze przypuszczalnej daty premiery rynkowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

tech.com.tw/">www.gb-tech.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
theRav 21.01.2009, h. 00:23 theRav
Cudeńko, inaczej tego nie da się określić
przemek10 21.01.2009, h. 00:25 przemek10
Popieram , replika wypas , jak by tam był jeszcze long V2
xasistis 21.01.2009, h. 01:00 xasistis
VFC niestety nie wspiera LongGB (w rozumieniu G&P) na rzecz własnych wewnątrz-gearbox'owych rozwiązań V2. Chyba, że tym razem zrobią wyjątek.
GALANDISCH 21.01.2009, h. 01:40 GALANDISCH
Brak słów! Oczywiście tych opisujących moje podniecenie na sam "jego" widok! Szkoda tylko , że nie w LG !!! Chociaż , może , może............
cassius 21.01.2009, h. 06:31 cassius
Legend of sinper support rifle?! Chyba mala literowka sie wkradla ;p Jak by nie patrzec Scar piekny, przestane sobie kupowac waciki to moze na niego uzbieram :>
marcinpaul 21.01.2009, h. 08:04 marcinpaul
Śliczność.... jak każdy SCAR !!!
Krabii 21.01.2009, h. 08:08 Krabii
SCAR, SCAR, SCAR:D Miodzio, miodzio, miodzio i miodzio po raz setny:)))))) Dylemat, SCAR + EGLM czy to cacuszko. Ciekawe jak z bebechami.
LukasV 21.01.2009, h. 08:49 LukasV
Na prawdę fajna.... jedyne co mnie odpycha w SCARach to kolba.
wajser 21.01.2009, h. 09:16 wajser
Kolba jest naprawdę koszmarna ...;/ ale reszta miodzio
0L0 21.01.2009, h. 10:12 0L0
A ja tam czekam na SCAR-H CQC DB
radzio2k 21.01.2009, h. 12:12 radzio2k
Pierwszy ładny scar ale chyba tylko do 'snajpienia' bo jak tu biegać z czymś takim?
Timonek 21.01.2009, h. 12:23 Timonek
Piękne bydle..
Raq 21.01.2009, h. 17:13 Raq
Żeby jeszcze VFC zaczęło produkcję mid capów lub low capów, bo mam dość dopasowywania magazynków do SCARa...
thor_ 21.01.2009, h. 19:01 thor_
A mi się w SCARach nie podoba poza kolbą jeszcze.... wszystko
thewojtz 21.01.2009, h. 19:22 thewojtz
ciekawe czy tam będzie długi gerboks...
Mark99 21.01.2009, h. 19:33 Mark99
Racja, Thor. No może magazynki ujdą
cassius 21.01.2009, h. 20:39 cassius
Szkoda ze bedzie kosztac ze 2tysie...
Krabii 21.01.2009, h. 21:45 Krabii
cassius, myślę że 2 tysiaki na replike z takim wyposarzeniem jak na fotkach to za mało i cena pewnie będzie wyższa. Ja mam nadzieję że będzie sprzedawany bez puchy i lunety.
FishHunter 22.01.2009, h. 22:02 FishHunter
Gdyby nie fakt że nie cierpię wszystkiego, co ma choć trochę w sobie amerykańskości, to pewno bym spał z tym pod poduszką