Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Aktualności, 20.01.2009, h. 10:42, dodał: Promant
11

PGC: ASG P226 Navy. Proud: KFH flash hider. UTG: latarka EL268. JTG: nowa strona firmowa. STAR Airsoft: front G36KE EL.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PGC zapowiedziało nowy produkt: pistolet P226 w wersji Navy. Na razie brak szczegółowych informacji.

 

 

 

Airsoft Supplier UK oferuje tłumik płomienia Proud: KFH. Składa się on z trzech części wykonanych w technologii CNC. Jest to, jak do tej pory, chyba najlepiej wykonany tłumik KFH na rynku. Wnętrze chromowane. Gwint 14mm CW. Jest to końcówka serii produktów i po ich wyczerpaniu tłumik  dostępny będzie wyłącznie na zamówienie. Cena: Ł27.31.

 

 

Leapers oferuje nową latarkę taktyczną UTG: EL268. Wykonana z aluminium lotniczego. W komplecie montaż i włącznik żelowy.

 

 

Firma Jack The Gunsmith startuje z nową stroną internetową. Na początek oferuje 10% obniżkę promocyjną na pierwsze egzemplarze Wintoreza, a jeden z klientów wylosuje nowy granatnik produkcji JTG.

 

 

Firma STAR Airsoft, obok opisanego wcześniej frontu slim do G36, oferuje również front G36KE extra long.

 

 

Materiały, z których wykonano długi front jak również skład zestawu są zbliżone do kompletu slim: w zestawie znajduje się tłumik płomienia z lufą zewnętrzną oraz lufa wewnętrzna 6.05mm o długości 498mm. Sugerowana cena detaliczna: 90USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoftsupplier.co.uk

www.airsoft-news.eu

www.arniesairsoft.co.uk

www.starairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Fabex 20.01.2009, h. 12:49 Fabex
ladnie p226 genialany
Aztec 20.01.2009, h. 13:30 Aztec
Świetnie, SIG przepiękny.
Ray 20.01.2009, h. 14:29 Ray
SIG ładny, ale szkoda że bez szyny pod lampę.
cassius 20.01.2009, h. 14:48 cassius
A wlasnie gdy mojego P226 od TM mialem zaopatrzyc w zamek i szkielet Guardera wychodzi to . No coz bede mial najwyzej nieco drozszy customowy pistolecik ;p
benizo 20.01.2009, h. 15:43 benizo
Chyba na Wintoreza nie mają chętnych Nic dziwnego, zdjęcia nie zachęcały :/
PvG 20.01.2009, h. 17:02 PvG
Na stronie JTG można kupić granatnik i Wintoreza nie wiedząc dokładnie jak wyglądają o.O Granatnik mignął mi tyko przed oczami i wyglądał nieatrakcyjnie. Trochę słabo wypromowali repliki.

Ciekawa jest też zasada kupna:
Zamawiasz replikę, płacisz z góry i czekasz 1-2 miesiące...

Nie mniej jednak, życzę chłopakom z JTG powodzenia bo mają innowacyjne pomysły.
Jacek Sidi 20.01.2009, h. 23:22 Jacek Sidi
Kurde.. kolejny plasticzany Sig.... Tak przynajmniej wygląda.. Że też spóźniłem się na Limited Editon KJW...
Promant 20.01.2009, h. 23:42 Promant
PGC robi jedne z najlepszych i najdroższych na rynku konwersji full metal oraz części upgrade'owych do replik pistoletów. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby ten P226 był "plasticzany".
Foka 21.01.2009, h. 00:13 Foka
Czym poza kotwicą na zamku wyróżnia się wersja Navy?
Promant 21.01.2009, h. 00:47 Promant
Pojęcia nie mam, to Ty jesteś specem od P226. Ja wolę 1911.
Jacek Sidi 21.01.2009, h. 18:56 Jacek Sidi
W takim razie już mam "motylki w brzuchu"