Daj cynk
Reklama

Aktualności

Spartan Imports na Shot Show 2009

Aktualności, 18.01.2009, h. 13:05, dodał: Promant
26

Na forum Arnies Airsoft opublikowano fotoreportaż prezentujący ekspozycję firmy Spartan Imports na tegorocznych targach Shot Show w USA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na forum Arnies Airsoft opublikowano fotoreportaż prezentujący ekspozycję firmy Spartan Imports przygotowaną na tegoroczne targi Shot Show w USA. Poniżej prezentujemy wybrane fotografie.

 

 

 

 

 

Ciekawostkę stanowią, niewątpliwie, repliki Minigun firmy Classic Army/Piper Precision, o których przygotowywaniu pisaliśmy wcześniej w newsach.  

 

 

 

 

 

Replika M14 EBR CA jest lżejsza od chińskich wersji. Wykorzystano lżejsze aluminium i technologię CNC.

 

 

Pokazano również repliki HK416, w tym tańszą wersję eco.

 

 

 

L96 firmy Classic Army. Niestety brak szczegółów na temat systemu działania. Podobnie brak szczegółów na temat prezentowanego SWD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
blomd 18.01.2009, h. 13:07 blomd
kurde... chciałbym tam być i zgarnąć tego miniguna ^^
volf13 18.01.2009, h. 13:10 volf13
ja bym chciał pojechac na taką wystawę(targi) i sie trochę ponapawac różnorodnością prezentowanego sprzętu ;D
rambo7000 18.01.2009, h. 13:28 rambo7000
ale cacko;)pewnie drogie mini gun jest the best;)
Kalmar 18.01.2009, h. 13:56 Kalmar
To SWD z przedostatniego zdjęcia to co tam robi? CA je produkuje czy co?
WUZI 18.01.2009, h. 13:56 WUZI
Nie ma się co tak zachwycać tym minigunem, ciężkie i nieporęczne "coś". Nawet nie ma celownika xD Za to L96A1 na przedostatnim zdjęciu są całkiem całkiem.
QASZ 18.01.2009, h. 14:19 QASZ
CZYJEJ produkcji jest to czarne SVD ?
jest ktoś w stanie odpowiedzieć ?
radzio2k 18.01.2009, h. 14:25 radzio2k
Też się na L96 zastanawiam- gazówka zapewne?
Promant 18.01.2009, h. 14:26 Promant
Nie podali żadnych informacji na temat SWD, ani producenta, ani systemu działania - poza wzmianką, że "pokazano także SWD". Gdyby podali - byłoby w newsie.

Równie dobrze może to być Atoz lub jakaś wersja gazowa.

L96 wykonane są przez CA, ale nie podali systemu.
gadzinka 18.01.2009, h. 14:51 gadzinka
Ładne to m14 :*
I ma być lżejsze od chińskich, czyli coraz bardziej kusi.
Dziabacz 18.01.2009, h. 14:53 Dziabacz
Bez sensu są te pomarańczowe lufy. Patrze na te repliki i kipie
Lamberdt 18.01.2009, h. 14:56 Lamberdt
at last ! piknie. l96 z innej firmy no i SWD - bardzo ciekawe. Można sądzić o systemie gazowym w l96 patrząc na wystający magazynek jak w ostrej czyli jak w przypadku tanaki na przyklad. Bardzo pocieszne newsy na przyszłość ! Może w końcu będzie większa różnorodność w doborze karabinów wyborowych a nie "czy w ogóle ktoś go produkuje".
zombie_snake 18.01.2009, h. 15:55 zombie_snake
To M14 EBR jest ciekawe.
Kalmar 18.01.2009, h. 16:02 Kalmar
No dobra Promant ale spójrz na to inaczej: Atoz miał "chromowane" suwadło i bardziej świecące plastiki (chyba, że to jakiś custom). J&P już nie robią SWD, chyba, że nową wersję. Ja mam nadzieje, że to dzieło CA, full stel i z konkurencyjną ceną do RS np 1500zł
capri 18.01.2009, h. 16:10 capri
O tym, że CA ma wydać swoje SWD słyszałem prawie rok temu. Wygląda na to, że wreszcie się pojawi
Germ 18.01.2009, h. 16:13 Germ
Kałasznikow poniżej SWD coś tak trochę 'iceesowaty'...
Uber_Soldat 18.01.2009, h. 17:15 Uber_Soldat
SWD jest takie śliczne, tak ładnie się do mnie uśmiecha... nazwałbym go Dżordż ;]

Pierwsze słyszę, że CA robi SWD ? Szał pał normalnie. Jestem ciekaw więcej info nt. tej repliki.

A ten minigun to jakiś gniot, podnieca się każdy a idę o zakład, że jakby był za chociażby 1500 to mało kto by to kupił, a jakby nawet kupił to zaraz by sprzedał, przeca to nie wygodne, ciężkie, nieporęczne.

I co najważniejsze RISów nie ma hahaha!
Songo_ 18.01.2009, h. 17:25 Songo_
czemu w polsce takich targów nie zrobia choćby w krk

sam widok robi wrażenie a co dopiero "wymacanie" niektórych replik
radzio2k 18.01.2009, h. 20:08 radzio2k
L96 właśnie- ja bym chciał sprężynówkę z odpowiednim magiem ale to małoprawdopodobne się wydaje.
SWD całe czarniutkie jakieś takie piękne dla mnie nie jest.
I ciekawi mnie ile waży prawdiwe m14 ebr?
Prezes_____ 18.01.2009, h. 20:38 Prezes_____
Wszędzie pomarańczowe lufy, feee
fBolo 18.01.2009, h. 20:52 fBolo
Jak dla mnie to SWD jest produkcji CA, z racji na to iż większość, jak nie wszystkie produkty na nazwijmy to szafie to produkty stricte CA, patrząc chociaż na MP5 PDW, czy nowe M14EBR produkcji CA, jak podano w newsie.. mam nadzieję że się nie mylę , zatem cena SWD z racji na TO iż CA to górna chińska półka będzie kosztować raczej w przedziale 1500-2000 zł z tego również by wynikało że CA bierze się również za SIGa, oraz UMP a co do kałasza to również wygląda na CA, z jakąś nową bajerancką szyną, zresztą dużo tam ich nowości, domyślam się że z tych dwóch L96ek jedna jest sprężyną , druga gazem. Zrówcie uwagę również na Miniguna który leży pod szafą a również jest ze stajni CA... myślę że znalazłem rozwiązanie.. hehe;) pozdro500
baczus 18.01.2009, h. 21:11 baczus
Minigun to CA, był news, że podpisali kontrakt z Paulem Piperem. To co innego niż Echo1.
Promant 18.01.2009, h. 22:41 Promant
Możliwe, że wszystko to CA, a może nie. W newsach podajemy konkrety - informacje potwierdzone. Jak będzie relacja z targów i podadzą, że były to repliki CA - będzie o tym news.
Teraz informacja jest taka jaka jest. A wróżyć sobie można. Z fusów.
Vorox 19.01.2009, h. 00:57 Vorox
Hej mam wielkie pytanie!! Na 2 zdjęciu m249 na "małą puchę" na 100 nabojów słyszeliście może czy są w ogóle gdziekolwiek dostępne?
Jangi 19.01.2009, h. 09:07 Jangi
Na asgshopie, na przykład. $3
Wiewioor 19.01.2009, h. 15:50 Wiewioor
This is madness! (SWD z pomarańczową lufą)
fuko 19.01.2009, h. 17:02 fuko
Madness?!?
No!
THIS IS SPARTA!(-n imports)
Sorry ale nie mogłem się powstrzymać
Mnie natomiast interesuje czy takie okładziny i kolby od czarnych kałaszy (tych na 4tej fotce) są gdzieś dostępne bo zastanawiam się nad czymś takim:
$3
te ABSowe udające drewno mają inny kształt (chwyt przedni) więc przemalowanie to nie do końca to, a te byłyby idealne...