Daj cynk
Reklama

Aktualności

WGC: pistolety KSC

Aktualności, 17.01.2009, h. 23:37, dodał: Promant
18

Sklep WGC włączył do nowości na swojej stronie serię replik ASG, różnych modeli broni krótkiej, produkcji firmy KSC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do oferty na stronie sklepu WGC trafiła seria replik ASG, różnych modeli broni krótkiej, produkcji firmy KSC. Większość z nich to nowości KSC, których zapowiedzi opisywaliśmy już w newsach, np. KSC GBB M945 w wersji srebrnej. Replika wykonana z ABSu. Prędkość początkowa: 240fps. Pojemność magazynka: 15[+1]BB. Waga: 820g. Cena: 95USD.

 

 

Z produktów tradycyjnych dla KSC: GBB system7 Colt 1911A1, wersja taiwańska, full metal. Prędkość początkowa: 240fps. Pojemność magazynka: 14[+1]BB. Waga: 970g. Cena: 120USD. 

 

 

Dla miłośników stylu Beretty: M93RII oraz KSC Elite. Replika GBB system7 M93RII w wersji taiwan, full metal. Lufa zewnętrzna z ABSu. Prędkość początkowa: 270 - 300fps. Pojemność magazynka: 32[+1]BB. Waga: 1300g. Cena: 147USD. 

 

 

KSC GBB Elite to replika wykonana z ABSu. Wersja: taiwan. Prędkość początkowa: 240fps. Pojemność magazynka: 26[+1]BB. Waga: 815g. Cena: 88USD.

 

 

Trzy repliki GBB, z metalowymi zamkami, z rodziny Glock: G26C, G19 oraz G23F - wszystkie taiwan version. G26C ma prędkość początkową: 240fps. Pojemność magazynka: 20[+1]BB. Waga: 650g. Lufa zewnętrzna: metalowa. Cena: 97USD.

 

 

G19 ma prędkość początkową: 230-260fps. Pojemność magazynka: 20[+1]BB. Waga: 810g. Lufa zewnętrzna: metalowa. Cena: 95USD.

 

 

G23F ma prędkość początkową: 230-260fps. Pojemność magazynka: 23[+1]BB. Waga: 940g. Lufa zewnętrzna: metalowa. Cena: 101USD.

 

 

I na koniec 4 repliki GBB z serii USP.45. Wszystkie w wersji taiwan/system7, z metalowymi zamkami. USP.45 compact oraz USP.45 w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, OD i piaskowej. USP.45 w wersji compact ma prędkość początkową: 220-250fps. Pojemność magazynka: 21[+1]BB. Waga: 810g. Cena: 113USD.

 

 

USP.45 ma prędkość początkową: 270-300fps. Pojemność magazynka: 25[+1]BB. Waga: 835g. Cena: 120USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
zavisza 17.01.2009, h. 23:49 zavisza
Ja rozumiem, że broń boczna to broń boczna, ale 240fps?
benizo 17.01.2009, h. 23:52 benizo
Ups, poza 1911-stką to najpiękniejszy pistolet jaki w życiu widziałem. A 120 $ to cena nie wygórowana .
Cheatmaster 17.01.2009, h. 23:56 Cheatmaster
@zavisza - a na co Ci w CQB więcej?
Codename666 17.01.2009, h. 23:59 Codename666
Ta 1911 musi być moja
WolfHeart 18.01.2009, h. 00:05 WolfHeart
240 fps spokojnie starcza, żeby się ostrzeliwać podczas np. zmiany magazynka.
komor 18.01.2009, h. 00:34 komor
gloczek i usp wymiata
Small_Hunter 18.01.2009, h. 08:48 Small_Hunter
240fps to nie problem, szczególnie że były mierzone na Top Gaz'ie. 120$ za USP z metalowym zamkiem system 7 nawet przy obecnym kursie kusi...
A co do wymiany magazynka z ostrzeliwaniem się z drugiej reki to faktycznie trzeba być niezłym akrobatą
Novy 18.01.2009, h. 09:53 Novy
co to jest za wajcha przy tym 3 pistolecie, bo co widze to sie zastanawiam do czego to jest...
Tuksiak 18.01.2009, h. 10:00 Tuksiak
Chodzi Ci o gripa przy Beretce? Taki uchwycik, który oryginał ma po to, żeby można było sobie pocelować przy strzelaniu serią wygodniej, trzymając go drugą łapką właśnie za tą "wajchę", a jednocześnie, żeby Ci tej pierwszej łapki odrzut nie urwał za szybko .
A Uśpik Kompakcik śliczniutki jest.. .
Loner 18.01.2009, h. 10:03 Loner
Rączka do stabilizacji pistoletu, przy strzelaniu seriami. Tego typu broń, nazywa się, bronią chwilowej przewagi ogniowej. A ten konkretny model, ma możliwość prowadzenia krutkiego ognia seryjnego, po 3 pociski.
biper911 18.01.2009, h. 13:02 biper911
Oznaczenia na zamkach Glocków + brak oznakowania na chwycie szkieletu to jakieś TOTALNE nieporozumienie. Skoro mogą wypuścić HK, Colta i Berettę z prawidłowymi oznaczeniami, to dlaczego nie mogą tego zrobić z Glockiem?

Właśnie dlatego wolę kupić KWA bez oznaczeń, dokupić do niego szkielet Pro-Arms (choć też idealny nie jest - płodzę właśnie jego mini recenzję) i metalowy zamek bez oznaczeń, na którym mam zamiar wygrawerować należycie to co powinno tam być.

Gdyby nie te oznaczenia na zamkach uznałbym te Glocki za atrakcyjne, ale w tej sytuacji - porażka!!
smola99 18.01.2009, h. 13:17 smola99
wie ktoś czym się różni wersja taiwan, od normalnych?
kijek1 18.01.2009, h. 13:36 kijek1
Wow USP Compact z oznaczeniami 9mm Para. Ciekaw jestem czy są same zamki z tymi oznaczeniami bo można by podmienić z oznaczeniami 45 auto.
Wiki 18.01.2009, h. 14:32 Wiki
Według mnie te 240fps to do lasu ciut za mało... ale jeśli to Top to ok...
Zastanawia mnie tylko czy tą Berette i USP też na nim mierzyli bo jak tak to na greenie chyba do budynku się nie wejdzie ;/
marcin_kobus 18.01.2009, h. 16:33 marcin_kobus
fajne te glocki
Kukiee 18.01.2009, h. 17:51 Kukiee
Pistolety z taiwańskiej wersji nie przechodzą takiej kontroli jakości jak z japońskiej.
Wiewioor 19.01.2009, h. 16:02 Wiewioor
Dlaczego nie zrobią wreszcie USP .40 (NIE COMPACT)? Chcę się poczuć jak Ding Chavez
Mack the Knife 19.01.2009, h. 19:14 Mack the Knife
P8, panowie, dajcie wreszcie jakiś konkretny P8!