Daj cynk
Reklama

Aktualności

Intruder Shop: konwersja do MEU TM

Aktualności, 16.01.2009, h. 21:03, dodał: Promant
13

Intruder Shop oferuje konwersję full metal, z oznaczeniami Springfield Armory, do repliki ASG GBB firmy Tokyo Marui pistoletu 1911 MEU .45.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród nowości na stronie Intruder Shop pojawiła się konwersja full metal, z oznaczeniami Springfield Armory, do repliki ASG GBB firmy Tokyo Marui pistoletu 1911 MEU .45.

 

 

 

Zestaw zawiera aluminiowy zamek i szkielet w kolorze czarnym.

 

 

 

 

 

Na szkielecie znajduje się indywidualny numer seryjny.

 

 

 

 

Do zestawu można dokupić stalową lufę zewnętrzną z oznaczeniami [lufa dostępna w opcji].

 

 

Konwersja akceptuje również grip z wersji ostrej. 

 

 

 

Cena konwersji: 150USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.intrudershop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Foka 16.01.2009, h. 21:08 Foka
Śliczny
Hunter1716 16.01.2009, h. 21:12 Hunter1716
Nic dodać, nic ująć. Poprostu piękny. I jeszcze te oznaczenia!! Mmmm ;]
qubosz 16.01.2009, h. 21:13 qubosz
WooooW Cudeńko
Tuksiak 16.01.2009, h. 21:13 Tuksiak
Ta jest. Jeszcze z prawidłowym gripem... mmmm...
uzi43 16.01.2009, h. 21:18 uzi43
Cena konwersji + replika jest wysoka, ale wygląda niesamowicie!! Po prostu ideał!
Leo_111 16.01.2009, h. 21:19 Leo_111
ktoś odwala kawał dobrej roboty . Sporo dziś tych newsów wyszło na światło dzienne
Krabii 16.01.2009, h. 21:40 Krabii
szkoda że wszystkie tym podobne konwersje sporo kosztują, ale warto oczy nacieszyć:]
Karol_K 16.01.2009, h. 22:31 Karol_K
Jakby tak zrobili konwersje na ViSa to było by coś ..
Small_Hunter 16.01.2009, h. 22:50 Small_Hunter
Gdyby dolar nie kosztował 3,21... Konwersja wygląda ślicznie... ale i tak jestem nadal zakochany w NightHawk'u Vickersa
WolfHeart 17.01.2009, h. 09:13 WolfHeart
1911 zawsze był najpiękniejszy :> Klasyczna linia, tradycyjny design... Tę konwersję można porównać do dobrze odpicowanego Mercedesa.
Prezes_____ 17.01.2009, h. 09:29 Prezes_____
Cudeńko, nic dodać, nic ująć
Moses 17.01.2009, h. 13:36 Moses
Niestety pomimo Waszych zachwytow musze Was zmartwic poniewaz ta konwersja oprocz zamka nie ma nic wspolnego z MEU Sociem
Szkielety w oryginale nie sa spriengfielda tylko Coltowskie co ciekawe z biciami US Army
Lufa jest firmy Barsto a nie Nowlin. Poki co najlepsza konwersje, najbardziej odwzorujaca oryginal wykonalo VFC.
Nalezy pamietac ze MEU nie jest pistoletem produkowanym seryjnie przez Springfielda, tylko jest to skladak robiony dla Force Reconu przez zaklady rusznikarskie USMC w Quantico z roznyc komercyjnie dostepnych czesci

Co do ogladzin to Tuksiak sa uzywane dwa typy Pachmayrow albo takie jak sa tu przedtawione, tzn z wyzlobieniem na kciuk, lub bez niego tzn takie jak np sa w MEU TM
Promant 17.01.2009, h. 20:45 Promant
Co nie zmienia faktu, że producent dedykował go do repliki MEU TM, może i błędnie, ale zestaw piękny i fantastycznie wykonany, chętnie bym taki nabył, żeby zamontować w jakimkolwiek 1911.