Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 07.07.2012, h. 20:54, dodał: Promant
16

Filmy autorstwa RA-Tech, RedWolf Airsoft, Airsoft GI oraz eHobby Asia.



RA-Tech: prezentacja repliki gas blow back SWD, produkcji AIM Top

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: prezentacja repliki z rodziny HK - Umarex UMP45 AEG

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI: test wytrzymałościowy repliki produkcji G&G - GR16 CQB Carbine AEG.

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI: prezentacja magazynka MagPul PTS do repliki G36 AEG - Mid Cap P-Mag.

 

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: replika MAGPUL PTS - MASADA ACR Assault Rifle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cruzer69 07.07.2012, h. 21:16 Cruzer69
Każdy lubi SWD z bolt catchem :D
Bo SWD ma "bolt catch", to nie jest AK z długą lufą tylko zupełnie inna konstrukcja.
WscieklyWaz 07.07.2012, h. 22:24 WscieklyWaz
Erzet-DEMOn 07.07.2012, h. 22:05 Erzet-DEMOn
MASADA jak zawsze piękna <3
Melnikov 07.07.2012, h. 22:58 Melnikov
Ahhh... Etiuda rewolucyjna Chopina w filmiku z UMP 45 :>
mjr Keller 08.07.2012, h. 01:43 mjr Keller
SVD Nieźle się prezentuje :)Nawet niedrogi jak na GBB http://www.airsofttaiwan.com/goods.php?id=641
Nie ma czegos takiego jak SVD. Jeżeli juz jak wiesz to SWD.
Dziwi mnie amerykanizowanie na siłę wszystkiego.
Szelma1981 08.07.2012, h. 21:26 Szelma1981
Po angielsku jest SVD I jak ktoś tak pisze to co z tego? Na siłę to próbuje się tu czasami wymusić pisanie SWD.
kabel123 08.07.2012, h. 23:07 kabel123
ajgor_aa 08.07.2012, h. 02:50 ajgor_aa
Bosz.. jaka ona jest brzydka.. a Masadka mega
meldar 08.07.2012, h. 03:04 meldar
Na filmiku RA-Tech jest "2x Spped" - Close enough :)
napod 08.07.2012, h. 03:30 napod
Po pierwszym strzale z tego SWD myślałem że FPS = PLN Netto :D
babski 08.07.2012, h. 09:51 babski
Jednak pierwsze co się rzuca w oczy na chrono to drop po kilkanascie fps po każdym strzale..Szkoda że nie jest bardziej stałe w strzałach :/
asas 08.07.2012, h. 10:49 asas
babski - jak dobrze zrozumiałem jest również wersja na CO2 która powinna być stabilniejsza. :D Jakkolwiek nie liczmy na to, że z tradycyjną formą zasilania z maga + blowbackiem stabilność będzie dłuższa niż 3-5 strzałów.

Tazz za to twierdzi, że dłuższa lufa w AEG'u daje większą moc. Cóż..
Powiedz to mojej emce, przy SP130 i lufie poniżej 500mm nie da rady wyciągnąć więcej 500fps, przy lufie 300mm nie więcej jak 470fps.
KicpA 08.07.2012, h. 12:45 KicpA
FRIK 08.07.2012, h. 11:42 FRIK
Ładnie tym "G&G - GR16 CQB Carbine" rzucają :D
Prawie tak jak ja swoim SG 550 rzucałem, aż zatrzask i kolbe złamałem...
asas 08.07.2012, h. 15:12 asas
@ Kicpa Mam chyba za małą wiedzę by dyskutować szerzej na ten temat, ale z tego co wiem, to ma tu znaczenie jeszcze rodzaj cylinda i inne czynniki, pod które dobiera się lufę. ;-)
walekval 11.07.2012, h. 09:59 walekval
Tazz jest dziewczyną. Wiadomo że w jej oczach dłuższa lufa=większa power.