Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Aktualności, 16.01.2009, h. 20:15, dodał: Promant
22

Ebaybanned: M16 Front Grip Mag Adapter Kit. Land Arms: replika frontu Knight's ArmCo RAS II. Capri ASG: szczerbinka do AK/RPK. Specshop: standy do replik, firmy KA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Ebaybanned wprowadził do oferty nowy gadżet, równie ciekawy co dziwny: M16 AR15 Quick Release Front Grip Mag Adapter Kit. Funkcjonalność takiego rozwiązania, biorąc pod uwagę długość magazynków, jest trochę wątpliwa, ale na pewno znajdą się chętni do wypróbowania tego produktu.  Grip, montowany na szynie RIS, umożliwia przenoszenie dodatkowego maga i jego szybkie użycie - dzięki zwalniaczowi w formie przycisku. Pasują magazynki M4/M16, a także PMag. Cena: 18.90USD.

 

 

Firma Land Arms wypuściła kolejny produkt: replikę frontu Knight's ArmCo RAS II.

 

 

Cena: 12,800 Yen [109.17 EUR].

 

 

 

Informacja, która może zainteresować osoby składające własną replikę RPK. Dość trudno znaleźć na rynku szczerbinkę od wersji ostrej. Sklep Capri ASG oferuje szczerbinkę do AK/RPK produkcji Classic Army. Nie jest to może doskonała kopia, ale wystarczająca. Szczerbinka pasuje do replik AK, RK oraz Slr. Cena: 65PLN. 

 

 

Na stronie Specshop nastąpił prawdziwy wysyp nowości, głównie produktów firmy King Arms. Są wśród nich, opisywane wcześniej w newsach, standy do replik produkcji firmy KA.

 

 

 

Wykonane z tworzywa podstawki, w formie magazynków, kosztują 69PLN za sztukę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu 

www.ebaybanned.com

www.asg.com.pl

www.specshop.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Nemeziz 20 16.01.2009, h. 20:27 Nemeziz 20
Quick Release- Wygląda wontpliwie bardzo ;/
taktoja 16.01.2009, h. 20:51 taktoja
fajne podstawki
Zachar 16.01.2009, h. 21:05 Zachar
No fakt, szczerbince brakuje skali do 10. Ale po pomalowaniu cyferek i wgłębień na biało czy czerwono będzie się dobrze prezentować.
$3
kagain 16.01.2009, h. 21:11 kagain
Quick Release- powstało po to by udowodnić że logo Iron Maiden może być prawdziwe xD
Matwiej 16.01.2009, h. 21:26 Matwiej
popieram kagain popieram!
Szopman 16.01.2009, h. 21:31 Szopman
Quick Release - osobiście bym to kupił... ale sam mam m14
Wydaje mi się, że nie będzie to w 100% użyteczne, ale jeżeli będę stał w miejscu i będę potrzebował nowego maga w trybie natychmiastowym, to akurat to jest to
Gdyby magi do M16/M4 były za free...
SHOGUN_YAMATO 16.01.2009, h. 21:57 SHOGUN_YAMATO
Ja ostatno widziałem reklame tego gniazda na magi do eMki ale do wersji ostrej.

$3 o tu.
Dragunow 16.01.2009, h. 22:35 Dragunow
W przypadku krótkich magazynków może się sprawdzić...

NEMEZIS NAJPIERW NAUCZ SIE PISAĆ PO NASZEMU, A POTEM ZAJMIJ SIE KOMENTOWANIEM...
Filq 16.01.2009, h. 22:50 Filq
Ciekawy motyw z tym magiem w chwycie przednim. Powinno spodobac sie amerykana, zawsze to te 20pare pestek do przodu. Daje duzego plusa za wykorzystanie przestrzeni w borni:P
zavisza 16.01.2009, h. 22:50 zavisza
Szybkie to to i jest, ale w broni ostrej. Bo co ja zrobię z tym magazynkiem który jest w replice? Poleci sobie na ziemię?
Filq 16.01.2009, h. 22:51 Filq
zavisza trzeba opatentowac do tego konwersje w formie gabki podczepianej pod mag-pulla zeby amortyzowala upadek maga:D
zia 17.01.2009, h. 00:59 zia
Niestety nie ma podanej wagi maksymalnej repliki, jaką taka podstawka utrzyma. Moje G3 raczej w to nie zapne .
Pasti 17.01.2009, h. 12:10 Pasti
Szczerbinkę od ostrego RPK jest łatwiej znaleźć niż szczerbinkę do AKM .
kthulhu 17.01.2009, h. 18:05 kthulhu
Te uchwyty do magow uzywane sa od dluzszego czasu m.in. przez armie mojego ulubionego kraju (choc ostatnio przez zwykla glupote ludzi, czesto krytykowanego). A co zrobic z magiem w replice? A co, na glebe z nim nie laska? Jakos ja wiekszosc moich magow wymieniam w emce rzucajac pusty na ziemie.
Promant 17.01.2009, h. 21:07 Promant
Istnieje coś takiego jak torba zrzutowa...
volf13 17.01.2009, h. 22:13 volf13
nie wiem po co robią takie wynalazki skoro magazynki bębnowe są o wiele praktyczniejsze, może są droższe ale wygląda mi to na jedną wielką wyłudzarkę pieniędzy
Krzychu93 17.01.2009, h. 22:36 Krzychu93
volf13: nie ma jak klimat bębnowych magów w np. m4 lub g36 nie?
SHOGUN_YAMATO 18.01.2009, h. 04:00 SHOGUN_YAMATO
Czemu nie, do siania idealne a czesem lubię tak grać Ale wtedy bym kasy na kulki nie nastarczył
kthulhu 18.01.2009, h. 12:55 kthulhu
Promant, ja wiem, ze istnieja worki zrzutowe (uzywam, szyje itd), ale nie zawsze jest na to czas, a nie rozumiem czemu niektorzy sie tak strosznie boja rzucania magow na ziemie
javelin 19.01.2009, h. 00:23 javelin
Kthulhu - bo się nie daj Boże porysują albo co

Co do torby zrzutowej - Promant - to wydłuża czas zmiany maga. W tym wypadku musiałbyś zwolnić pusty magazynek, złapać go, wrzucić do torby, zwolnić maga z tego gniazda na łożu i go podpiąć.
A drugi sposób - ręką "silną" zwalniasz pustego maga, w tym samym momencie ręką "słabą" zwalniasz pełnego maga z łoża i "przenosisz" go do gniazda magazynka. Trwa to o wiele szybciej, bo dwie czynności wykonujesz jednocześnie obydwiema rękami.
Osobiście wolę ready-mag system, bo zapasowy magazynek mam zaraz obok podpiętego, ale to zawsze jakiś nowy gadżet
Wiewioor 19.01.2009, h. 15:57 Wiewioor
Krzychu93:
"volf13: nie ma jak klimat bębnowych magów w np. m4 lub g36 nie?"

C-mag'i wyglądają przekozacko