Daj cynk
Reklama

Aktualności

RedWolf Airsoft: nowości

Aktualności, 16.01.2009, h. 00:39, dodał: Promant
34

Na stronie RedWolf Airsoft dostępna jest już replika ASG: Noveske N4 GBB, firmy Socom Gear oraz, opisywany niedawno, adapter do plastikowych butelek firmy Madbull. Pojawiła się także kolejna emka GBB G&P: WOC MRE.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika firmy Socom Gear: GBB Noveske N4 sprzedawana jest w wersji podstawowej, czyli, jak podawano "drobnym drukiem" na plakatach reklamowych, bez frontu RAS Noveske, urządzenia wylotowego Noveske KX3 oraz optyki. Jedynym co otrzymujemy z licencjonowanymi oznaczeniami Noveske w tym, zwyczajnie wyglądającym, M4 - jest korpus. Replika ma prędkość początkową 340fps. Cena: 399USD.

 

 

RedWolf Airsoft wprowadził także do oferty, niedawno opisywany w newsach, adapter na gwint 14mm firmy Madbull, pozwalający na montaż, wykonanych z plastikowych butelek, tłumików lub wzmacniaczy dźwięku. Adapter kosztuje 15USD.

 

 

W ofercie RWA znalazła się także kolejna replika GBB z serii customów na bazie M4 GBB WA, wyprodukowanych przez firmę G&P. Tym razem jest to WOC MRE. Tak jak pozostałe repliki z tej serii - MRE GBB ma prędkość początkową 370fps na 0.25BB. Cena: 667USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
cassius 16.01.2009, h. 00:51 cassius
Ładne to to M4 GBB, szkoda tylko ze cena ciutek za wysoka jak to juz nas G&P przyzwyczailo
Novy 16.01.2009, h. 07:07 Novy
hehe fajny tłumik dźwięku x))
WolfHeart 16.01.2009, h. 07:57 WolfHeart
Hmmm mogę się mylić, ale airsoftowcy raczej nie będą chętni założyć plastikową butelkę na lufę
Striker 16.01.2009, h. 08:45 Striker
Czy taka ucięta butelka zmienia jakoś odgłos wystrzału? Zaraz spróbuję...
wojaktomek 16.01.2009, h. 08:46 wojaktomek
Bardziej mnie odstrasza cena magazynków do M4 GBB, niż cena repliki, która znowu nie jest aż tak wygórowana.
kryst 16.01.2009, h. 08:47 kryst
"Hmmm mogę się mylić, ale airsoftowcy raczej nie będą chętni założyć plastikową butelkę na lufę"

Co Ty, niezły bajer dla fanów Boba Lee Swaggera;>
Kajor 16.01.2009, h. 09:10 Kajor
Tłumik z butelki założony na pistolecie .22LR wycisza strzał o mniej więcej połowę (subiektywne odczucie) - sam sprawdzałem.

A Socom Gear dało ciała - korpus ma oznaczenia Noveske, ale ma wygląd zwykłej komory do M16/M4... Nieładny...
Maza94 16.01.2009, h. 09:11 Maza94
po obejrzeniu strzelca teraz wszyscy będą robić tłumniki z butelek, szmatek i śmietany
poldeck 16.01.2009, h. 10:00 poldeck
Te emki G&P są coraz brzydsze... Brakuje lampek choinkowych na nich tylko. I napisu "pokemon killer", "stay back 100 metres or I will release Pikachu!".
Gapis 16.01.2009, h. 10:15 Gapis
Święte słowa. te Mki to już bezsensowne naciągactwo, zaraz zaczną robić fikcyjne bronie i ASG straci sens...
Cheatmaster 16.01.2009, h. 10:28 Cheatmaster
Już robią fikcyjne bronie. I dobrze. Zawsze coś nowego. Poza tym, ASG nigdy nie straci sensu
Dzwonek 16.01.2009, h. 11:03 Dzwonek
A ja od kiedy mam m-ke się zastanawiam, co to jest to R(rl)7 na muszce. Wie ktoś ?
Ten adapter gwintu to chyba najbardziej oryginalna część do replik airsoftowych od kiedy się tym intersuje ;]
kryst 16.01.2009, h. 11:14 kryst
"Święte słowa. te Mki to już bezsensowne naciągactwo"

No jeżeli masz potrzebę posiadania każdej repliki, która ukaże się na rynku, to rzeczywiście naciągactwo.
Weźcie wy się zastanówcie. Było mało - źle. Jest dużo i będzie coraz więcej - jeszcze gorzej.
Polactwo...
Beryl 16.01.2009, h. 12:52 Beryl
Dokladnie Polactwo co by nie bylo i tak dobre do narzekania. Nikt nikogo nie zmusza do kupna. Jak czytam te komentaze to sie zastanawiam nad srednia wieku komentujacych. Jak by nie wliczac kilku dojrzalszych komentatorow to jaka srednia 12-15lat?
WolfHeart 16.01.2009, h. 13:32 WolfHeart
Kajor, ale zdaje mi się, że pocisk .22 LR ma prędkość poddźwiękową. W przypadku innej amunicji butelka może nie wystarczyć, choć empirycznie tego rzecz jasna nie sprawdziłem
PvG 16.01.2009, h. 13:58 PvG
15 dolarów za tą przejściówkę?! Ja bym za to 15 złotych nie dał!
PYZIO 16.01.2009, h. 14:22 PYZIO
Tylko 15$ ?! Tak tanio... Każdy będzie to miał...
Ja sobie wolę sam dorobić, od razu na butelki 5l ;D
Psycho_Mantis 16.01.2009, h. 14:28 Psycho_Mantis
Butelkę jako tłumik sam kiedyś sprawdzałem - działa (dobrym rozwiązaniem jest jeszcze do takiej butelki napchać trochę waty) . Ale butelki jako wzmaczniacza dźwięku nie. Pewnie faktycznie wzmacnia odgłosy wystrzału.
hologram 16.01.2009, h. 15:34 hologram
Firmowa przejściówka na gwint od butelki - to już jest żałosne.
Prezes_____ 16.01.2009, h. 15:43 Prezes_____
Może i żałosne, ale chce to mieć xD
macioza1 16.01.2009, h. 15:47 macioza1
Coś mi się wydaję, że ten adapter się nie opłaca... Kilka newsów przed tym był tłumik dźwięku z oznaczeniami HK za 11 USD, to ja nie widzę sensu, żeby takie coś ala mac gyver kupować :]
Moses 16.01.2009, h. 16:44 Moses
W M4 MRE oprocz oznaczen nie ma niczego co niema odzwierciedlenia w rzeczywistosci wiec nie wiem o co Wam wszystkim chodzi.
Bienia 16.01.2009, h. 16:53 Bienia
może kiedyś zrobią adaptery do butelek 5l
Valek 16.01.2009, h. 17:27 Valek
albo np. do cysterny..
gadzinka 16.01.2009, h. 19:47 gadzinka
Ciekawe czy w takim tłumiku można schować dłuższą preckę...
Dziobak95 16.01.2009, h. 20:02 Dziobak95
Hehehe a ja się wycwaniłem i za darmo podłączam buteleczkę. Zwykła butelka idealnie pasuje do standardowego tłumika ak 104 albo akm 74 w każdym razie tego ze skróconą lufą. Trzeba tylko naciąć gwint. xD
KARY 16.01.2009, h. 20:41 KARY
Najśmieszniejsze że ten adapter do butelki kosztuje tyle co tłumik który ostatnio kupiłem.
chochol 16.01.2009, h. 22:47 chochol
zwykla butelka 1,5 wchodzi przeciez na ciasno na tlumik plomienia z eMki CA, nie trzeba przejsciowki. Swoja droga w lesie 4-5 ludzi z takimi wzmacniaczami dzwieku narobi troche paniki u przeciwnika - normalnie wojna psychologiczna. A efekt z butelka sprawdzony - dziala swietnie
cassius 17.01.2009, h. 14:01 cassius
Nowa definicja w psychologii - efekt butelki
volf13 17.01.2009, h. 22:07 volf13
brakuje mi tłumika do komputera na usb
jason.jerusalem 19.01.2009, h. 12:36 jason.jerusalem
Odkąd ten napis po arabsku pojawił się na rynku (chyba po raz pierwszy na tłumikach) strasznie mnie drażni. Jaki to właściwie ma sens, umieszczanie takiego ostrzeżenia, które można odczytać z odległości metra, żeby nie zbliżać się na 100 metrów? I jak dla mnie zajeżdża rasizmem. Kupować nie muszę, ale irytuje mnie jak to widzę.
acti357 19.01.2009, h. 13:07 acti357
Arabski napis na tłumiku nie jest zbyt dokładnym tłumaczeniem. Wg kumpla, który zna arabski: "to tak jakby napisać po polsku: stej bek"