Daj cynk
Reklama

Aktualności

Custom Echo1: Zombie Destroyer

Aktualności, 15.01.2009, h. 23:44, dodał: Promant
45

Stryke Airsoft oferuje "customową kreację" na bazie Zombata firmy Echo1: M4 Zombie Destroyer. Osoby, które były wstrząśnięte informacją na temat Echo1 M4 Zombat Killer - nie powinny czytać tego newsa.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stryke Airsoft oferuje customową replikę M4 Zombie Destroyer

 

 

 

Jest to bazowa replika firmy Echo1: M4 Zombat Killer wyposażona w granatnik EGLM produkcji ARESa, kolbę ACE SOPMOD firmy Socom Gear, wzmocniony chwyt pistoletowy oraz długi front RIS do M4. 

 

 

 

 

Replika posiada prędkość początkową na 0.2BB: 340fps. ROF w zakresie: 12-17BB na sekundę. Aku mieści się w prowadnicy kolby, dokąd przekierowano okablowanie z frontu repliki Echo1 Zombat.  Wartość części i montażu wyceniona przez Stryke Airsoft wynosi 780USD. Cena repliki: 600USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.strykeairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
arch deluxe 15.01.2009, h. 23:47 arch deluxe
No może nie na zombie ... ale na terminatorów ... czemu nie
HateMe 15.01.2009, h. 23:47 HateMe
Zajebiste. ;D
Zachar 16.01.2009, h. 00:00 Zachar
Zombie killer ?
Producent się wypiął na posiadaczy termoldów.
poldeck 16.01.2009, h. 00:08 poldeck
Żałosne to jest... Jeszcze trochę i pojawią się "repliki" pokemon_killer i laseczka_z_fotka.pl_killer...
Kubaforge 16.01.2009, h. 00:13 Kubaforge
No ja raczej czekam na replikę "kretyński komentaż killer"...
zombie_snake 16.01.2009, h. 00:17 zombie_snake
O NIE! TO JUŻ NA MNIE BRON MAJĄ? MAMOOOOooooo...

A tak serio to całkiem przyjemnie wygląda ta emka.
Yuber 16.01.2009, h. 00:19 Yuber
Jedno co mi sie podoba to umiejscowienie cyngla od granatnika... 203 jest kijowa pod tym względem (moim zdaniem).
Promant 16.01.2009, h. 00:25 Promant
Tak jak Zombat wyglądał cienko, tak ten destrojer z EGLM i taką kolbą nawet mi się podoba. Można czasem odejść od realizmu i mieć jedną repliczkę na falloutowe strzelanki. Tylko ten koli bym wywalił i zamontował coś ciekawszego. Szkoda, że u nas nie ma takich korpusów i frontów, bo można łatwo złożyć samemu taki zestaw.
HeadcrushCZ 16.01.2009, h. 00:34 HeadcrushCZ
dodaliby aktywny licznik kulek jak w M41A "Pulse Rifle" xD
i konwersje do AKSa - Fallout/S.T.A.L.K.E.R. jak nic hehehe;)
a tak na marginesie - RPG-76 "Moja_była_killer" też może być xP
WojaKwz 16.01.2009, h. 07:13 WojaKwz
Poldeck dołącze się do Twojej wypowiedzi. Niedługo wyjdą takie cuda, że aż strach myśleć. "Cuda na kiju". Ludzie wymyślają coraz to nowe bronie ale odbiegają od realizmu, niedługo zrobią bronie z Queka3;] W multi zawsze gram, w pracy:)
Mi się to nie podoba, wole normalne boronie, a nie jakieś zombie killery.
Horblower 16.01.2009, h. 07:41 Horblower
Ojojoj, będzie s czego szczelać do Czesia...
Codename666 16.01.2009, h. 08:37 Codename666
Istny destroyer
kryst 16.01.2009, h. 08:40 kryst
"Żałosne to jest... Jeszcze trochę i pojawią się "repliki" pokemon_killer i laseczka_z_fotka.pl_killer... "

No i co z tego? Najlepiej jakby w asg była jedna emka, jeden kałach i broń boże żadnej szyny.
Mnie się ten mutant podoba.
TUZIOL 16.01.2009, h. 08:59 TUZIOL
Coś dla fanów Resident Evil

Dobre do LARPów w klimacie Zombie
Jednakże nie zamieniłbym mojego G36 z granatnikiem na Zombie killera
splinter 16.01.2009, h. 09:59 splinter
Powinni się jeszcze postarać o kulki do tego,oczywiście czosnkowe!
mysiorov 16.01.2009, h. 10:22 mysiorov
Przypominam że termin "ASG" nie musi się łączyć ze słowem "Rekonstrukcja" , niektórzy o tym chyba zapominają.

Jak dla mnie BombaAtomowa
Jangi 16.01.2009, h. 10:27 Jangi
Co kto lubi. Im bardziej różnorodnie, tym ciekawiej.
Dzwonek 16.01.2009, h. 11:06 Dzwonek
Replika nawet, nawet, może nie dla osób robiących reko Ale ciekawa.
Dlaczego w tym granatniku nie ma spustu ?
szymon91 16.01.2009, h. 11:09 szymon91
ughr... ble... zamiast jakiegoś fajnego berylka zrobić to takie paskudztwo robią...
Drapak 16.01.2009, h. 11:59 Drapak
Zakochlaem sie w niej jej wyglad powala na kolana .



"Dlaczego w tym granatniku nie ma spustu ? "
a to chyba moze byc zrobione na zasadzie przelacznika przy selektorze. cos jak zmiana trybu ognia z semi np na G
Scalak 16.01.2009, h. 12:13 Scalak
MMMMMMMMMONSTER!!! Nieprawdopodobna giwera
masakrator dzieciobójca wymiatacz i o kupkę w majtkach wroga przyprawiacz
po prostu fajna pukawa.
PvG 16.01.2009, h. 13:56 PvG
A mi się podoba! + 3 do lansu +10 do szpanu +7 do kiczu. Kolimator tylko tak skromnie wygląda. Travoro podobny by tu świetnie pasował. Moim zdaniem najgorszy jest tłumik płomienia bo reszta wygląda po prostu fajnie! W końcu raz sobie można pozwolić na coś oryginalnego. Dobry kicz nie jest zły.
zavisza 16.01.2009, h. 14:08 zavisza
Wspaniały
Wygląda naprawdę fajnie moim zdaniem, gdyby tylko nie ten tłuczek do mięsa na końcu
WUZI 16.01.2009, h. 14:11 WUZI
Ten tłumik płomienia wygląda jak tłuczek do mięsa ^^ Taaa, schabowe z zombie...
siridar 16.01.2009, h. 14:23 siridar
"Dlaczego w tym granatniku nie ma spustu ? "
"a to chyba moze byc zrobione na zasadzie przelacznika przy selektorze. cos jak zmiana trybu ognia z semi np na G"
To ucho granatnika jest spustem - po prostu się ciągnie za nie.
BTW, bardzo fajna Future-Giwera - ueber Cyborg killa'
zavisza 16.01.2009, h. 14:36 zavisza
Synkuuu co robisz?
Ubijam mielone mamo!
Karabinem?!?


A system spustowy granatnika jest ciekawy, tylko ciekawe czy to naprawde wytrzyma xx pociagniec
Novy 16.01.2009, h. 14:40 Novy
nie no orginalne rozwiązanie...najpierw robią z emki rybę, teraz tłuczek...za niedługo zrobią kibel żeby replika była i mocna i ładna i przy tym taka użyteczna...
APOSTEL 16.01.2009, h. 14:53 APOSTEL
fajny szkoda tylko że kosztuje 600$ może kiedyś dotknę...
men3L 16.01.2009, h. 15:07 men3L
Kozacka. Zawsze chciałem coś kosmicznego, do tego jakaś duuża luneta z przysłonami i gumowym okiem, laser i bajer na laski
GunneR2oo6 16.01.2009, h. 16:08 GunneR2oo6
Podobałby mi się bardziej ze stałą kolbą od M16
Promant 16.01.2009, h. 17:09 Promant
Też bym wolał stałą kolbę.

BTW

zanim ktoś znowu napisze tekst w rodzaju "zrobiliby beryla" albo "dlaczego nie robia beryla zamiast tego" - niech się najpierw puknie główką w ścianę. Może wtedy mu się przejaśni i zrozumie, że 80% świata nie ma pojęcia o istnieniu tego złomu, a reszcie wisi, czy będzie taka replika.

Następne równie inteligentne komenty a'la beryl - dostaną "nagrodę blokady"
happy666 16.01.2009, h. 19:39 happy666
Heh, tyle jest funkcji w tej broni, że skojarzyło mi się to z lancerem z gry Gears of War 2 ]:-> Jak ktoś ciekawy to może na jutubie looknąć
benizo 16.01.2009, h. 20:01 benizo
Jest na sali lekarz ? ! ? PIĘKNY ! Robi wrażenie jak Abrams A1 stojący w Lidlu ! SZOK !
crogool 16.01.2009, h. 21:54 crogool
ASG to zabawa.
Posługując się old-schoool'ową terminologią: ta giwiera jest jak Barbie wśród lalek i Matchbox wśród innych resoraków.
Poczekam na jakąś low-end'ową kopię i biorę

Mniam!
Songo_ 17.01.2009, h. 13:35 Songo_
Ech jednym słowem maleńkie cudeńko chyba przestane wychodzic ze swoją laska zeby odłożyć troche grosza na to cudko
Kogut6 17.01.2009, h. 15:33 Kogut6
Songo najlepiej ją rzuć ja tak zrobiłem i wreszcie mam kase na repliki
illus 18.01.2009, h. 11:57 illus
fajne..
wygląda na masywne bydle, ciekawe ile to to to "cuś" waży
volf13 18.01.2009, h. 13:09 volf13
wyglada jak broń ostatecznej decyzji snake'a pliskena
Cthulhu 18.01.2009, h. 18:12 Cthulhu
Chciałbym dostać takie body, aczkolwiek z jedną różnicą - bez czaszki z napisami z lewej strony.
Natomiast "njuk" z prawej bardzo mi się podoba.
Ogólnie to wygląda dość ciekawie.
gryncek1 19.01.2009, h. 11:56 gryncek1
Heh przydał by się na LARP'a resident evil
Moszar 19.01.2009, h. 22:49 Moszar
Zakochałem się... to jest piękne !