Daj cynk
Reklama

Aktualności

Prezentacja SWD GBB WE

Świat, 04.07.2012, h. 23:00, dodał: Promant
18

Firma WE zaprezentowała przygotowywane wersje swojej najnowszej repliki: SWD GBB



Public Enemy i Toy Soldier z Hong Kongu poinformowały, że do testów trafiły już pierwsze egzemplarze seryjne repliki gas blow back karabinu snajperskiego Dragunowa, wyprodukowanej przez firmę Wei-Tech. Coraz bliższy jest termin premiery rynkowej repliki.

 

 

 

 

IMG_4523-1024x547.jpg

 

 

 

 

 

Firma WE zaprezentowała przygotowywane wersje repliki SWD GBB. Oferowane mają być trzy modele: wersja standardowa full metal z okładzinami i kolbą z czarnego plastiku; wersja standardowa full metal z okładzinami i kolbą z drewna oraz wersja full steel plus drewno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.publicenemy.com.hk

www.facebook.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
hubercik12311 04.07.2012, h. 23:07 hubercik12311
I tak pewnie trzeba będzie napchać do środka części RA-Techa żeby porządnie działało.
Czyli notabene drugie tyle co sama replika.
wroobelchannel 04.07.2012, h. 23:16 wroobelchannel
czyli i tak bardziej opłąca się kupić RS ;p
oskrb 04.07.2012, h. 23:47 oskrb
RS Nie jest GBB.
fifibezon 05.07.2012, h. 00:33 fifibezon
Jest RS aeg i strzela o niebo lepiej jak WE GBB i będzie RS GBB, w jakiejś relacji z targów była zapowiedz. I podejrzewam ze też będzie o niebo lepiej stzrelał ;p
oskrb 05.07.2012, h. 09:18 oskrb
super że bedzie o niebo lepiej strzelał, to tak jakby powiedzieć że lepiej wziąść m4 aeg, bo chce m4 gbb.
Jakby dobrze zrobić SWD spring to bedzie lepiej strzelało od SWD RS. Więc lepiej się opłaca od swd RS swd spring....
grzesio93 05.07.2012, h. 10:23 grzesio93
Frank3n 04.07.2012, h. 23:14 Frank3n
Kocham <3
krissente 04.07.2012, h. 23:49 krissente
Te zdjęcia wyglądają jak grafiki jakiś modeli broni do Counter Strike'a czy coś... :)Swoją drogą ciekawe jak ta replika będzie się spisywać. Wydaje mi się, że firmy powinny zapełnić niszę snajperek na rynku ASG. Wiadomo, że można tuningować, ale po co mam płacić za stockowe części, które wymienię?Taki karabin wyborowy z 550-600FPS w stocku - za odpowiednio wysoką cenę - to byłoby coś. Szczęście, że niektóre sklepy chociaż próbują ;-) Przy okazji - gdyby tak była opcja kupowania samej wydmuszki bez gearboxa, ooo też fajnie. Tyle rozważań zainspirowanych kolejną repliką karabinu snajperskiego, która będzie strzelać na 50m :)
Co do pomysłu stockowych replik snajperskich pamiętaj że po tuningu drastyvznie spada żywotność...
zito6 08.07.2012, h. 22:31 zito6
grzesio93 05.07.2012, h. 10:26 grzesio93
Czyli jednak będzie stalowe :D kurcze jak mi wyjdą inwestycje to by był to 1 zakup... ale coś w to nie wierze :D
Amadeusz [T-d] 05.07.2012, h. 12:11 Amadeusz [T-d]
strzelałby <3
Major.8 05.07.2012, h. 14:35 Major.8
Nie ma co się napalać, trzeba czekać aż ktoś dostanie to w ręce i zrobi żetelną relację, testy itd.
Coś czuje że może trochę kosztować. Aczkolwiek chętnie bym się tym zaopiekował :)
Tofikos 05.07.2012, h. 15:06 Tofikos
Ehhh... ledwo pokazał się news z gazową repliką a już się powoli zaczyna dyskusja na temat wyższości AEG nad GBB... mam wrażenie, że niewielu (w tym ja) darzy zaufaniem repliki WE. Może nie zawsze są idealne zaraz po wyjęciu z pudełka (chociaż na stock'owe g36 też nie narzekałem), ale po tuningu i włożeniu części Ra-tech strzelają i działają dobrze i jest z nich niesamowita frajda... :)
Od siebie powiem tylko, że czekam na SWD GBB od dłuższego czasu i prędzej czy później (czy prędzej to zależy od ceny i wersji) będzie toto w moim "arsenale" :D
walekval 05.07.2012, h. 16:39 walekval
Tłumaczenie rozmowy w tle:
-Patrz pokarzę im jak się składa te gówniane części które zaraz pękną po zakupie.-
-Pokaż, pokaż. - O upadło ci to coś co ma być suwadłem. - Dziwne że już nie pękło. -
- No też mało się nie osrałem jak upadło.-
- Patrz teraz strzelam, ciekawe czy coś się nie rozsypie? -
- Strzelaj. -
Teraz strzela.
- W tej chwili banda bogatych dzieciaków leje po majtach. -
-Gdyby wiedzieli jakie to g...no. -
-Dowiedzą się jak już kupią . -
-Ale będą jaja. - Dobrze że jest Ra-Tech.-
Możliwe ale jak na moje oko to trochę przesadzasz. Aczkolwiek GBB SWD to na prawdę wisienka na torcie ;] Oby tylko wystrzał nie był głośny na tyle, że zbudził by niedźwiedzia ze snu zimowego bo będzie lipa dla snajpera.
Major.8 05.07.2012, h. 18:40 Major.8
Nie po to kupuje się GBB, żeby było cicho.
Dread 06.07.2012, h. 01:16 Dread
Matt141 06.07.2012, h. 03:29 Matt141
Wspaniale, że i w tym segmencie pojawił się mój luby SWD. Podzielam jednak wątpliwości co do wykonania systemu gazowego, mowa nie tylko o żywotności, ale też osiągach. Sporo do wyciśnięcia- i z karabinu, i z portfela ;)

Co do wrażeń estetycznych- wyraźnie widać moment, w którym przestali używać skorupy RS-a. Drewna nie podobają mi się, jestem na ich punkcie chorobliwie przeczulony. Choć jest to drobiazg, ponieważ liczy się sam fakt, że są.
Widmo34 06.07.2012, h. 10:18 Widmo34
Jeśli nie zrobią do tego magów na co2 jak do m14 to będzie tylko ładnie wyglądać...