Daj cynk
Reklama

Aktualności

5.56mm T91 Carbine

Aktualności, 15.01.2009, h. 22:38, dodał: Promant
26

Jeżeli ktoś szuka "emki" nietypowej, repliki ASG AEG przypominającej znane nam bronie z rodziny M4, a jednocześnie oryginalnej - może się zainteresować ofertą Guarder/Intruder Shop, gdzie na stronie dostępna jest replika tajwańskiego karabinka T91.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intruder shop oferuje replikę AEG T91 w serii limitowanej, z oryginalnymi oznaczeniami.

 

 

 

Replika tajwańskiej "emki" posiada aluminiowy korpus, a lufa zewnętrzna i zespół muszki wykonane zostały ze stali. Stalowy jest także tłumik płomienia.

 

 

 

 

 

Długość: 893mm [z kolbą rozłożoną] / 805mm. Waga: 3200g. Długość lufy wewnętrznej: 360mm. W komplecie magazynek o pojemności 300BB oraz aku 9.6V 800 Li-Fe.

 

 

 

 

Replika posiada dwudzielny gearbox.

 

 

 

 

Komora HU metalowa. Prędkość początkowa na 0.2BB: 320fps. Cena: 315USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.intrudershop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
uzi43 15.01.2009, h. 22:43 uzi43
Ładna replika
A ten gearbox to taki jak w ICSach?
MetalBoy 15.01.2009, h. 22:43 MetalBoy
Jak na eMke to nawet ładne jest
splinter 15.01.2009, h. 22:43 splinter
O kutfa, ciekawe jak z częściami wewnętrznymi.
kali 15.01.2009, h. 22:45 kali
Raczej inny, niż w ICSie- góra wygląda inaczej.
uzi43 15.01.2009, h. 22:46 uzi43
Na 5 zdjęciu, przy "kroku 2", widać stałą, kolbę... Cena taka sama?
Dragunow 15.01.2009, h. 22:47 Dragunow
Praktyczna sprawa. Wreszcie można by się pokazać z czymś oryginalnym i nietuzinkowym.
Mormaeglin 15.01.2009, h. 22:50 Mormaeglin
Myślałem iż nigdy tego nie powiem, ale ta emka jest niczego sobie.
Gogin 15.01.2009, h. 22:56 Gogin
Emka z normalnym chwytem - daj Bóg .
LogaN 15.01.2009, h. 22:57 LogaN
Wg mnie ta replika ma duszę. Przyjrzyjcie się na pierwsze zdjęcie tytułowe newsa.. Co za styl! Co za smak!

Dowód na to, że piękno repliki nie zależy od ilości jej risów .
SoP-PeL 15.01.2009, h. 23:06 SoP-PeL
O, pierwsza sympatyczna eMka.
Ślicznie będzie wyglądać z szarym magazynkiem
Hunter1716 15.01.2009, h. 23:14 Hunter1716
No i to fajnie wygląda. Znacznie lepsze niż standardowa M-ka. I nie ma jak to jedna śróbka i pół karabinka się rozkłąda odrazu (zamiast 1000000 śróbek i śróbeczek ;])
Promant 15.01.2009, h. 23:17 Promant
Prawdopodobnie wykorzystali ponownie wcześniejsze zdjęcia demontażu robione przy replice T86, która korpusem się nie różni, a tylko frontem i była robiona też w wersji ze stałą kolbą.
cichyop 15.01.2009, h. 23:52 cichyop
zębatka tłokowa na fotce wygląda mega tragicznie =] ciekawe ile wytrzyma ...
ale + za wygląd ! i 2 częściowy gb
Tuksiak 16.01.2009, h. 08:34 Tuksiak
Kurczaki, jak nie cierpię eMek, tak toto mi się podoba normalnie .
Yuber 16.01.2009, h. 09:47 Yuber
Nawet rączkę transportową na odkręcaną z drugiej strony
WUZI 16.01.2009, h. 13:55 WUZI
Te zębatki są mega uber tragiczne... Czy tak ciężko zrobić je z porządnej stali?
mr-feta 16.01.2009, h. 15:28 mr-feta
taka eMka, tyle ze długa (ze stałą kolbą, długim przednim chwytem i stałą rączką transportową) jest juz od dawna dostepna, na UNcompany kosztuje 360 dolarów.
Swoją drogą, to co to za akumulator Li-Fe? Jakoś sie nigdy z czymś takim nie spotkałem
Prezes_____ 16.01.2009, h. 15:45 Prezes_____
Body na pinie z tyłu rodzi niepokój
Tuksiak 16.01.2009, h. 16:12 Tuksiak
Pany coście się tak czepili tych zębatek? Już Promant zauważył, że to rozebrane z zębatą na wierchu, to nie to samo o czym temat jest?Zresztą widziałem gorsze już co biegają na mocnych springach i dają radę (wiem bo sam mam jedne takie .
Moses 16.01.2009, h. 16:17 Moses
"Prezes_____
16-01-2009, 15:45

Body na pinie z tyłu rodzi niepokój "
A to czemu ?
Ravenkan 16.01.2009, h. 16:36 Ravenkan
Bo II gen. replik P&J miała plasticzany korpus na pina, który wszystkim się rozpadał - ucha w górnej części body się łamały.
A co do karabinu - jak Wam się podoba, tak mi NIE
Patrol23pk 16.01.2009, h. 16:49 Patrol23pk
Coś ala M4/M16 ICS-a.
men3L 16.01.2009, h. 19:52 men3L
Widzę mamy tu wybitne umysły które potrafią zdefiniować metal po jego wyglądzie.
Myślicie że tytan różni się od "przeciętnego" metalu? Gwarantuje że mało kto potrafi "na oko" odróżnić cynę od stali, czy stal od tytanu. Eh, po co ja to piszę, tu są ludzie mądrzejsi ode mnie.
noah 16.01.2009, h. 20:20 noah
-> Tylko mi tu tego do ICSa nie porównywać!

uzi43
15-01-2009, 22:43

Ładna replika
A ten gearbox to taki jak w ICSac

-> NIE!

Prezes_____